PDA

Pogledaj punu verziju : Nenad za moderatora?!



Bogica1985
14.08.08., 17:36
Ajde sad da rešimo i ovo, da li ste da se Nenad vrati na poziciju moderatora ili ne?

On je kao što većina zna otišao svojevoljno ,misleći da svuda gura svoj nos i da ga zbog toga ljudi sa foruma mrze, a svi znamo i to da je poziciju moderatora dobio po zasluzi i dobro je obavljao svoj posao, priznali to ili ne!

:lol: Nenad za predsednika :lol:

ToPa 12.02.
14.08.08., 17:48
ja sam glasao DA, mislim da nenad stvarno treba da bude moderator jer odlicno obavlja svoj posao, i za sada niko drugi ne moze da ga zameni ;) ::D

Bogica1985
14.08.08., 17:49
A ovaj jedan glas NE ,šta mislite ko je dao :lol: , ne vredi ti Nenade, sudbina je to!

nenad
14.08.08., 17:57
Ja sam protiv. Uopste me ne zanima uredjivanje foruma, kad bih se vratio nastavio bih sa brisanjem gluposti i slicno, pa bi ljudi opet odlazili. Ja necu da trosim svoje vreme na to, pa da mi posle bilo ko zamera. Ne mora niko da bude dobro upucen u materiju da bi bio moderator. Nastavicu da pisem ali mi ne pada na pamet nista da uredjujem vise.

Bifrost
14.08.08., 18:23
Ja takodje glaso za da, po prvi put mu mom zivotu dosad na svim izborima sam isao kad je bili da ili ne i glaso za ne ::D (Evropa, Crna gora, ustav) i uvek nije bilo dobro :lol: aj da probamo sada sa DA :D

Ako je zbog mene Nenade, to je stvarno glupo svi znamo da sam ja ovde jedan od najneozbiljnijih clanova tako da sam tamo izneo neke ne ozbiljne gluposti... Razmisli malo pa ces videti da si upravu u vezi brisanja postova...

IV@N
14.08.08., 18:33
ja mislim da treba nenad da se vrati...pre je super obavljao posao,a ko je sad moderator :icon_scratch: :)Z

Dahaka
14.08.08., 18:35
Ja sam glasao da

Sudeci po Poruke: 1 721
mislim da je sasvim opravdano...

IV@N
14.08.08., 18:36
pa nisu poruke presudne sta onda reci za zarka :)Z

Bluie
14.08.08., 18:44
Ljudi bre,ovo je anonimno glasanje! ;) Ja sam za to da ako ne bude hteo da se vrati na mesto moderatora ako ga mi izglasamo, da mu zalepimo krivicnu prijavu za neobavljanje sluzbene duznosti ::D A onda kad ode u zatvor, obzirom da smo svi fini i ne druzimo se sa barabama i robijasima, banujemo ga sa foruma! :lol:
Nesho, pecen si!

Geni
14.08.08., 19:32
Kada se skloni svo zezanje, ja znam da se Nenad neće vratiti na tu funkciju, bar ne skoro. On jednostavno to preozbiljno shvata i nervira se zbog svega. Ne vredi moderisanje foruma nečijih živaca.

Voleo bih da se vrati bar u izlete. Ne mora u zmije. Izleti su njegovo čedo i to je super radio. Nije bilo ni konflikata ni ničega. Ja ću da nastavim da moderišem zmije i to je to. Izlete treba prebacivati i sređivati a to mi je dosta posla.

ALI jako je lepo da ima ova tema. Da Nenad lepo vidi mišljenje o njemu. Znam da nikada neće biti moderator u zmijama više ali neka vidi ovo.

Bogica1985
14.08.08., 20:10
To sam mu i ja govorio, on je stvorio Izlete on treba i da ih uređuje, prosto!

marko
14.08.08., 20:31
A bre Nenade stvarno si tvrdoglav, pa zašto si glasao pritiv sebe :D
Ajd šalu na stranu, vidiš da su stvari na kraju došle na svoje, nisi ti ništa grešio i treba da se vratiš na posao, ako ni zbog čega drugog onda makar zbog Gorana, pomozi mu malo oko uređivanja.

Dahaka, nema tu broj poruka nego posao koji je obavljao! Jasno je iznešeno da je on najbolji moderator (Gorane tebe ne računam ti si admin) a to "najbolji" nije rečeno napamet, tačno se vidi ko šta radi i koliko. Veruj mi radio je VELIKI do posla i to sve na svom mestu. Problem je što je nekome smetalo to što ljudi RADE.

Nenade vidiš da smo tvrdoglaviji od tebe, nazad na posao!

nenad
14.08.08., 20:37
Hvala na lepim recima ;) nisam glasao uopste.

Proka
14.08.08., 20:44
ja sam sad glasoao ne .. jer ako covek nece ne treba ga siliti ...
racunam da ima obaveza itd ... tako da kada bude hteo nek ostane prazno mesto za njega ;) ..

Bogica1985
14.08.08., 20:49
Nema veze videće se za koji dan koliko ljudi računa na tebe, pa neka ti to bude merilo!

marko
14.08.08., 20:50
Nenade nemoj se sprdati da nisi glasao? Trenutno ima dva glasa za NE a jedan je Proka (znači ti miniraš celu stvar ::D).
Ko je onda taj drugi glas za NE a nije se izjasnio zašto to Nenad ne treba da radi?

Proka
14.08.08., 20:51
nemojte da pogrshno shvatite ... ja bash podrzavam da nenad bude mod... jer je jedan od ozbiljnjih ljudi ovde i dosta se razume i izmedju ostalog kao shto kazite on je stvorio izlete .... mada ako covek nece ... sad nemoze onda ga netreba terati

Proka
14.08.08., 20:52
i nenade kako si postovo ako nisi glaso ?!? ;)

nenad
14.08.08., 21:01
Preko telefona. Uopste nisam glasao. I ko da je bitno ko je glasao.

mare_lacerta
14.08.08., 21:03
Ja sam glasao ne,jer postujem njegovu odluku i nemora da radi ako nece...bar nek bude mod u izletima sto kaze Geni ;)

El Djapo
14.08.08., 21:13
Ja sam glasao Da!!! Ne iz razloga da bih umirio neku svoju savest (posto je nemam), vec zato sto smatram da je super radio svoj posao... I mogu slobodno da kazem u ime svih ljudi koji su otisli sa foruma, da niko nije napustio forum zato sto je ljut na njega, vec jednostavno zbog koncepcije foruma sa kojom on nije imao nikakve veze... Nikad nije kriv onaj koji sprovodi pravila, vec onaj koji ih pise i postavlja...

Bogica1985
14.08.08., 21:13
Nije bitno ko je glasao , glasanje treba da bude tajno, mi ovde samo treba da iznesemo svoje mišljenje , i nismo tu da podržavamo Nenada, jer ko njega pita za mišljenje, nas se ovde tiče podforum "Izleti" koje je on stvorio i dužan je da nastavi sa njegovim održavanjem, jer da njega nije bilo imali bi gomilu besmislenih postova.

Bogica1985
14.08.08., 21:13
Minut ćutanja završen :lol: