PDA

Pogledaj punu verziju : P Cambridgei, Split iz: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)



Spiderman
08.05.08., 00:16
Evo veceras sam dobio i P Cambridgei :) veoma malog...ne znam da li i 1 cm ima. Nalazi se u posudici maloj od senfa i ubacio sam mu i neku grancicu od breze. Palo je i kladjenje da li ce da mi utekne jer je tata bio mnogo zabrinut jer ovaj pauk stvarno podsjeca na mocne rendzere...Teleportuje se!!! Ali nije utekao. E sad pitanje da li da ga hranim sa zoharima te velicine. To su kucni buba rusi i nisu prskani:).Da li da probam da mu serviram jednog?

ToPa 12.02.
08.05.08., 00:33
ne moj da hranis bilo koje zivotinje sa insektima koji nisu uzgojeni...
ko zna gde je ta buba bila i sta je jela... i da li je zarazena sa necim...
bolje je hrani sa malim latelarisima,tenebrijama...

Spiderman
08.05.08., 00:35
Moze li biti ona jedno 7 dana bez hranen da je nikako ne hranim jer nemam nista malo da joj dam... :( Imam samo velike zohare i crve? Ili da joj dam male crve z a pecanje? ako mogu da pomognu?

Geni
08.05.08., 00:51
Tarantuli je 7 dana ko nama par sati. Ni ne očekuje da jede ranije. Samo dok ima vode, ništa joj neće faliti nekoliko nedelja.

Spiderman
08.05.08., 15:07
Eeeee evo je izasla i sad se zavukla u tunelce...Nemam baterije za aparat ali kasnije cu ih uzeti pa da je slikam valjda se ne vrne u kucicu! 8) 8) 8)

Milos008
08.05.08., 15:42
Slobodno preseci tenebriju po pola ona ce je pojesti (uglavnom preko noci)
Moje male T jedu bez broblema mrtav plen.

ToPa 12.02.
08.05.08., 16:31
bolje da tenebriji stisne glavu pincetom, nego da je sece na pola...
skontao sam da kad se presece na pola da iscuri :S
a tarantuli nije nikakav problem da jede mrtav plen...
tako ja hranim sve male tarantule...

Spiderman
08.05.08., 17:36
Sinoc sam bas sasekao jednu tenebriju i ubacio je ali je odmah se zavukla u treset i tamo je vjerovatno uginula...sad cu da je izvadim...

Spiderman
08.05.08., 19:07
Tenebrija izvadjena,a ubacio sam jednu musicu kucnu...I trenutno je jede! P cambridgei:).