PDA

Pogledaj punu verziju : Bradata u panici



Damn
15.09.08., 01:21
Pozdrav svima

konacno sam dobio 2 bradate trebalo bi da je vece zenka a muzjak malisa ona ima oko 8 cm sa repom a on je golja...

jedu povrce slabije a na super crve otkidaju, sede jedan na drugome ne lemaju se ... i sve tako dok ja ne prodjem pored terarijuma onda brze bolje pocnu da grebu po staklu i coskovima(od mene)... sta bi to moglo biti i kako da smirim svoje male drugare?

ponekad mi se cni da vide svoj odraz pa da se prepadnu :shock:

p.s. imam ih 7dana ako se ne varam 1 je Zarkov

Miroslav
15.09.08., 01:37
To najverovatnije rade baš zato što su kod tebe 7 dana i zato što su još male, pa nisu toliko naviknute na prisustvo ljudi, samim tim i tebe. Uz to računaj da su skoro došle kod tebe i da su u potpuno novom okruženju. Daj im vremena da se upoznaju sa terarijumom, da ga prihvate kao svoj dom i svoje sklonište.
To je moje mišljenje, sačekaj da ti odgovori i neko ko se njima bavi. ::D

Proka
15.09.08., 02:16
eto miroslava ti sve lepo zborio :)

zarko
15.09.08., 02:37
pripazi ak oplaniras da budu zajedno -gresis jako!!
i ak osu par i ako nisu ima svoje ogromne mane.
mora svaka posebno !!!!
a to ejzato sto se plase predpostavljam

Damn
15.09.08., 19:09
hvala ljudi!!!
ja sam zmijar :icon_rabbit: imam Burmanca, Loptastog i 2 skorpiona (Imperatora)
a gugije sam dobio u zamenu za par kukuruznih smukova koji su se parili ko blesavi a ja nisam imao vremena da se posvetim jajima (1. leglo mi je propalo :( )...
tako da sam sa gusterima svez(imao sam iguanu odavno...monstrum)

postoi li neka vrsta gustera koja moze u paru a da nisu maleni ili pak metar i po?

Damn
15.09.08., 22:12
jeli ljudi a ovo cudo koliko se razlikuje od agame? ::D

Damn
16.09.08., 00:30
;)ispario mi copy paste... uglavnom kao agama ali jarko zelene boje :camouflage:

Damn
22.09.08., 00:50
Ljudi lepe vesti gusteri se opustaju mali mi je za 8 minuta bukvalnu zaspao u ruci... :D

pravim pozadinu pa cu da zakacim kad stignem da ofarbam.