PDA

Pogledaj punu verziju : "Antworks"



Proka
15.09.08., 09:48
evo link govori 100 reci :)
http://www.hocuto.rs/sr/a/antworks_-18.html

Dahaka
15.09.08., 09:59
E ovo je dobro ako se izvadi taj gel i ubaci recimo zemlja ili drvo zavisno od vrste rmava i doda amtica.

U taj gel nikako ne treba stavljati maticu!

Proka
15.09.08., 10:10
ma shto se mene tice cista glupost.. nego mi je smeshna cena !
i Dahaka pogledaj samo velicnu ... za te pare moze da se napravi ...

Dahaka
15.09.08., 19:57
Tu si u pravi.

Cak i bolje da bude.

vanja
23.10.08., 13:13
i sta ovo stvarno ne steti mravima nista.

Dahaka
11.11.08., 16:00
Steti.

Matica se niposto ne stavlja unutra.

ldeusl
24.11.08., 18:13
ja kupio to sranje...medjutim mravi nece da kopaju...Pa me interesuje da nema to nekakve veze sa njihovim bioloskim satom,mozda zimi ne kopaju...ako neko zna neka kaze

Bifrost
24.11.08., 22:25
Ja mislim da nece da kopaju bez kraljice ovi domaci zato se za to uzimaju oni harvesting anst...

Shooree
26.11.08., 01:00
Ant farm www.kidstuff.com.au/images/4365-Antfarm.jpg (http://www.kidstuff.com.au/images/4365-Antfarm.jpg) je mnogo bolja stvar. Meni kupila devojka prilikom posete Kew Gardens-u u Londonu... nema lepše prilike, niti gotivnije stvari koju nekom možeš dati... samo što je moj malo updateovan i nešto malo veći od ovog na slici.

poenta je da se bez imalo muke i prevelikih mravljh žrtava upoznate sa magijom mrava. Ne treba kraljica, samo recimo 20-30 mrava se nahvata (ume da bude teško, pogotovo ako živite u centralnom Londonu). oni uvate pa kopaju, i životare tako, super im je. Ima cevčica providna gumena koja se nakači na priključak koji se vidi sa strane, i ona vodi do posudice plastične providne, koja može da se otvori i služi kao lupa/hranilica/hvataljka.

sve u svemu, savršeno za početak. I mravi žive i do 6 meseci. toplo preporučujem svakome koga imalo interesuju farme mrava.

ToPa 12.02.
26.11.08., 01:14
www.kidstuff.com.au/images/4365-Antfarm.jpg - direktan link

iskreno meni se bas i ne svidja, ako budem pravio formikarijum onda ce to da bude nekih vecih dimenzija i ceo bi bio od stakla! - moje misljenje ;)

007
26.11.08., 08:02
Meni je to cista glupost. :angry:

Shooree
26.11.08., 11:10
pa dobro, vi ste većinom svi iskusni, gajite pitone, tarantule i čuda. Ja pričam o nekom ko nikada nije imao pravog dodira sa time. O deci od 4-12 godina... greota je uništiti celo leglo, dok se uči. 20-30 mrava je dovoljno da se uspostave svi njihovi socijalni odnosi i uči o tome kako funkcionišu, a za jedan zdrav mravinjak, ne znači ništa.

U tom smislu samo.... eto.

Barzu
26.11.08., 14:39
i ja mislim kao ToPa 12.02. jer brižni mravi krepaju a je i bolje za njih da ima i kraljice jer onda ti ne krepaju nikada(krepaju al ti ne skontaš jer ih ima sve više pa ih premjestiš u veći terariji)

Dahaka
18.05.09., 14:49
ja kupio to sranje...medjutim mravi nece da kopaju...Pa me interesuje da nema to nekakve veze sa njihovim bioloskim satom,mozda zimi ne kopaju...ako neko zna neka kaze

Pa kolonija ako nema maticu, nema ni aktivnsoti, nema nista.