PDA

Pogledaj punu verziju : pa i ja da predstavim svoje ukucane



Damn
17.09.08., 13:54
Loptasti piton "LEPI", Burmanka "PIPI", agamice "KAK i TUS" i 2 bezimena divljaka za koje sad vise nisam siguran koje se tacno vrste.
Svi u svojim kucicama.....

Damn
17.09.08., 14:08
bas je komplikovano ovo pravljenje buva od fotki (12 mpx)...

Damn
17.09.08., 14:10
i divljaci i to je to za sada blablablalbalbabla

Damn
17.09.08., 14:11
majku mu kako se ovo dogodilo , kako sad da pocistim sranje koje sam napravio :shy:

Damn
17.09.08., 14:13
da, a stvari na terariumu od burmanke su tu iz bezbednosnih razloga- mnogo je ojacala.... ::)

zarko
17.09.08., 21:18
da li su to b agame???
kolike su?
znas da ces morati da ih odvojis uskoro??posalji vece slike zanimaju me kako izgledaju !!!

Proka
17.09.08., 22:55
da to su agame i jedna je tvoja (koliko se ja secam iz predhodnog posta : agame u panici ili slicno neshto)
a shto se tice odvajanja u to nema sumlje to cesh morati da odradish u skorije vreme ..

Damn
18.09.08., 01:27
da zarkova je jedna i za sad se ne biju i jako bi voleo da tako ostane jer sam za njih dao srecan par kukuruznih smukova koji se stalno pario

a fotke mi je komplikovanu da naihtam na pravu tezinu a da ih predhodno ne unistim i ne skrljam rezoluciju.....izvorni jpg mi je oko 4 MB

zarko
18.09.08., 01:50
nema sta da se nadas to je 100% da ce se tepati!!!!
evo ja drzim "srecan " trio leoparda i posle 4 godine jedna zenka iskidala drugoj repic malo...
neminovno je !!!
SVI posebno
to je bar moje iskustvno !!!!

Damn
18.09.08., 02:30
pa sta da radim volim da drzim parove, a 2 burmanca je neizvodljivo u 1 sobi... a gekoni su maleni , a iguane vole da setakju i ruse repom sve po sobi ...a skorpije su darkeri , a smukovi se mnogo pare i ne vole ruke, a..... :camouflage:

zarko
18.09.08., 02:43
odkud znas da su par???
....

Damn
18.09.08., 02:47
### pa aqa kaze da je zbog toga akcija malo i potrajala da bi bili muskic i zenskic, ja licno jos nisam zagledao da ih ne smaram tek su dosli...


au pozdrav mora da kuntam sutra je radni dan. ::)

Proka
18.09.08., 02:48
kako za koga ja sam sad na poslu ;) .. .
proveri ti to .. ali ja ti preporucijem da imaju zaseban terarijum ..

Damn
18.09.08., 02:55
sutra cu opet da se nakacim ali ako je tako onda cu ih menjati ili bar jednog....... :Huntail: :Golem: :Caterpie: :Gastly: :Linoone: :Beedrill: :Croconaw: :Bagon: :Blastoise: :Kangaskhan: :Lickitung: :Shuckle: :Rhyhorn: :Charmeleon: :Lapras: :Feraligatr: :Aggron: :Kakuna: :bawling: :th_Rage2: :th_Noooo: :th_crying:

pzdrav i srecan rad jer ko radi zlo ne misli