PDA

Pogledaj punu verziju : Uređenje prostorije(kutka) za životinjice



toncek
16.11.08., 14:01
nadam se da ču i ja jednom imat nešto ovako http://www.pajki.com/gallery.html

Otvorio sam temu da svi malo pokažemo kako nam je uređena prostorija(kutak) di držimo pauke ili bilo koje druge životinje....

Proka
16.11.08., 16:08
bilo je price o ovom sajtu (ako se nevaram mislilm da sam ja otv orio temu :D) ..
stvarno lepo odradjeno .. mada je lik fazon showoff . ali lepa kolekcija nema shta.

mare_lacerta
16.11.08., 16:20
Ja cu da premestam moje gushtere u jednu manju sobicu u kojoj pravim 4 ter-a velicine 135x70x50(DxSxV) ::D samo sto cu jedan da pregradim na pola i da stavim u jedan l.gekona a u drugi se jos razmisljam sta ;) u ova tri preostala stavljam agamu,zelembaca i uzecu neku zmijicu :) Prvo treba da odradim izolaciju u toj sobici jer je zimi mnogo hladno,pa pravim terarijumeeeeeeeee ::D ::D

toncek
16.11.08., 19:10
ja sam počeo da radim kao onaj tip.imat ču kao neku stelaži sa puno polica i cijeli red če mi se izvlačit van tako da bude sve ljepo pregledno.ta stelaža če bit za nekih 16 ter.dimenzija 30*30*30cm(ter.) i bit će samo za terrestrialne vrste

StefanovaPomajka
17.11.08., 10:26
Terarijumi su za poželeti, kolekcija pauka je fantazmagorična!

Samo, kičasto je ono sve okolo... Kosturske glave i ostala prateća dekoracija..., tetovaža... Bljak.

zokis
17.11.08., 13:46
Ukusi su razliciti.....nekome se to svidja a nekome ne..........
Odavno znam za Damjanov sajt. Ima prelepu kolekciju i pelepo sredjene terarijume. Ja ga posmatram kao velikog ljubitelja zivotinja....e sad to sto je on od svega toga napravio spektakl to je druga priča tj. moze mu se jer je njegov sajt a i ima na čemu da se (cenzurisano)......u svakom slucaju polazi mu za rukom jer ima mnoga gostovanja po razno raznim emisijama gde širi pozitivnu priču o svojim ljubimcima.

zarko
17.11.08., 14:40
meni se ne svidja darkerski fazon, one lobanje i to malo nfantilno ali pali :)
zivotinje su prelepe .

toncek
18.11.08., 18:04
meni se to jako sviđa pogotovo lubanje jer slušam heavy metl i volim takve stvari i sve što je vezano za Harley Davidson...sve je super napravio,baš po mom ukusu...

x3m.Marco
18.11.08., 19:59
full..... reci nemam.... lobanje manje vise ali svako ima svoj ukus....

toncek
19.11.08., 12:47
meni su bas fora one lava lampe.kupio sam si jednu al sam je malo preprvio,postolje gdje je grlo za žaruljicu i di stoji boca u kojoj se lava mučka je u obliku rakete ::D takve stvari su mi cool...