PDA

Pogledaj punu verziju : izađivanje kučice za T.ili guštere



toncek
20.11.08., 18:30
dobio sam jednu super ideju...našao sam doma jednu cijev plastičnu za vodu(za odvod) neznam točno koji joj je fi uglavnom ruka komotno stane u nju i u istoj kutiji nađem koljeno za tu cijev i stavim jedno u drugo i malo gledam u to i dođe mi ideja da ju premažem sa silikomom iz nutra i posipam po tom zemlje,kore,komadiča drva i dobio bi super skrovište za pauka,a sa vanjske strane mogu isto tako sa pur pjenom i sa silikonom obradit tako da se nigdje nevidi plastika. može se napraviti i za arborealne T samo malo dužu cijev odrežeš,a fora je to šta ima u raznim promjerima(šire,uže)napraviš kako ti volja.....
Šta vi kažete na to? nabacite koji komentar....

x3m.Marco
20.11.08., 19:42
Naravno da moze.... :) Mada sam ja vise da nadjem u prirodi neku supalj panje pa ako treba i malo ga doraditi.... Ipak je to priroda.... Mada moze swasta da se uradi samo malo masta na otavu i cao ;)

toncek
20.11.08., 19:48
naravno da ja ljepše iz prirode,al meni dolaze tri nove T a vani su tolke kiše i zima je da nemogu do šume da nađem nešto.a u kanjonu se digla rijeka.tako da moram nešto drukčije smišljat...pa mislim da bi bilo fora ovako napraviti skrovište,od zemlje i kore bi bilo sloro pa prirodno

rassa
20.11.08., 21:04
samo da izgleda prirodno
to je meni najbitnije ;)

Miroslav
20.11.08., 22:20
Samo gledaj da ne uzmeš prevelik ili premali promer cevi. Trebalo bi da služi svrsi. Prednost toga je lakše održavanje. ::D

toncek
20.11.08., 22:33
pa mislim da nemožeš pogriješit ako uzmeš šire,nego samo ako uzmeš uži profil.

rassa
20.11.08., 23:06
aj kada napravis stavi slike ;)

toncek
20.11.08., 23:20
može stavit ču,sutra če mi bit dosadno pa ču pokušat napravit...