PDA

Pogledaj punu verziju : Prelazak na novi forum



Geni
30.11.08., 03:42
Poštovani članovi,

Obaveštavamo vas da će u Nedelju 30-og Novembra 2008 (t.j Danas icon_mrgreen). doći do promene, kako foruma, tako i hosta na kojem je forum. Prebacivanje će početi u 12:00 i trajaće između 3 i 6 sati. U isto vreme će doći do promene DNS unosa koji upućuju na naš forum, tako da će trebati vremena da se vaši provajderi osveže sa novim informacijama. Ovaj postupak najčešće traje do 24 sata. Očekujemo da će već od nedelje uveče biti omogućen pristup novom forumu za većinu korisnika.

Adresa foruma će naravno ostati ista: http://www.teraristika.org/forum/index.php

Najveća novina je novi forum softver - vBulletin. Osim malo drugačijeg izgleda, novi forum ima dosta novih mogućnosti. Potrudili smo se da prelazak bude što neprimetniji, tako da novi forum ima veoma sličan izgleda ovom sadašnjem. Ovo naravno može da se menja. Svi vaši postovi i nalozi će biti prebačeni, kao i sve slike koje ste postavljali. Potpisi takođe kao i avatari. Jedino što će morati da se resetuje je šifra. Pri pokušaju da se ulogujete, dobićete obaveštenje da vam je šifra nevažeća i da morate da je resetujete. Resetovanjem šifre, stićiće vam aktivacioni e-mail sa linkom za promenu šifre (možete ponovo uneti onu staru). Takođe, na prvoj strani foruma će stajati ovakvo obaveštenje. Ukoliko vam ovo ne radi, možete uraditi 2 stvari... ili se javiti administraciji (link za kontakt vam stoji u obaveštenju na prvoj strani foruma) ili napišite
post u temi 'Problemi nakon prelaska na novi forum' (prva tema na forumu i jedina u kojoj je omogućeno gostima da pišu).
Nadamo se da ova promena nikome neće napraviti probleme a sve
eventualne probleme na koje naletite nakon prelaska, opišite nekoj
temi ili se javiti administraciji i rešićemo ih;)

Bifrost
30.11.08., 04:41
3 i 6 pa koliko jos da cekam ::D

Geni
30.11.08., 04:54
Pa to je samo rad. Još moraš da uračunaš kašnjenje u osvežavanju DNS servera... Potrajaće to... A ako nam je onaj prošli gaf sa duplim forumom ikakva indikacija, ti i ja ćemo da se načekamo jer je sezam najsporije osvežio DNS-ove :(. SBB je bio najbrži.

Ma i ovo smo malo zbrzali ali znaš i sam kako je, ako ne odrediš neki rok ništa nećeš uraditi. Evo sada je skoro 4 ujutru a ja pravim ikonice za template ::). Sada je odlučeno, prelazimo sutra a sve ćemo da peglamo u hodu.

marko
30.11.08., 11:34
ti i ja ćemo da se načekamo jer je sezam najsporije osvežio DNS-ove :(. SBB je bio najbrži.
Ništa se ne brinite, evo i ja ću da čekam sa vama jer i beotel ne može da se pohvali brzinom, prošli put je pre osvežio DNS vama nego meni :icon_rabbit:

markozmaj
30.11.08., 11:52
I ja cu da cekam ali malo manje od vas ::D

Geni
30.11.08., 12:56
Ajde pa javite ::D. Krećemo za oko pola sata ;)

Geni
01.12.08., 19:54
Ništa se ne brinite, evo i ja ću da čekam sa vama jer i beotel ne može da se pohvali brzinom, prošli put je pre osvežio DNS vama nego meni :icon_rabbit:

E pa ovaj put si nas pretekao. Tebi je upravo osvežen a ja preko sezama još vidim stari:p

Proka
01.12.08., 23:14
cool napokon predjosmo ;) .. ali trebace mi vremena da povatam sve ovo ...
da li postoji opcija za skinove poshto teshko mi ovako da povatam jer sam ja goristio onaj beli skin .. pa sad sve nekako cudno i ne vidim opciju za smajlije

Geni
01.12.08., 23:16
Imaš skroz dole levo i skin i jezik. A smajliji su ti kada klikneš na full editor.

miljance
02.12.08., 00:06
S tim da ako zelis da promenis skin trajno to moras uciniti u korisnickom panelu.

Geni
02.12.08., 00:07
Da, na to sam zaboravio.

Proka
02.12.08., 00:26
tek sad sad sam primetio ime :)
nick .... pre je bio Proka .. a sad prikazuje glavni .. pa ako moze da se vrati na Proka

Geni
02.12.08., 00:42
Mogu da ti ga promenim ali moraćeš onda sa tim novim da se loguješ.

Proka
02.12.08., 01:07
ma naravno
stavi slobodno !




HVALA.

Geni
02.12.08., 01:10
Znači Proka?

Biće za par minuta

ToPa 12.02.
03.12.08., 01:29
e da, to hocu i ja ako moze da mi bude onaj stari ToPa 12.02.

e da, jel radi white skin??

Proka
03.12.08., 01:34
meni da .. mislim nema nikakvih bagova to jest.

Geni
03.12.08., 05:08
e da, to hocu i ja ako moze da mi bude onaj stari ToPa 12.02.

e da, jel radi white skin??

Promenjeno. Sada se loguješ sa ToPa 12.02.

Radi svetli skin.