PDA

Pogledaj punu verziju : problem



marko zmaj
01.12.08., 23:19
konacno :D
e ovako sajtu mogu da pristupim jedino preko nekog proxy sajta!
ne znam da li je to samo kod mene ili nije?
i da poslao sam poruku adminu da mi izmeni mejl!

Geni
01.12.08., 23:57
Rešiće se čim se osveže svi DNS serveri. Do sutra je sve kako treba.

Idem da ti namestim ono što si tražio.

miljance
01.12.08., 23:59
Vec namestio ;)

Geni
02.12.08., 00:01
Heheh, brži si bio;)

markozmaj
02.12.08., 00:54
E hvala :D

zarko petovic
02.12.08., 01:25
sta treba da radim?
kad ukucam user i sifru..kaze...ono ne moze!
e sad sta znaci resetovati sifru?
da se ponovo registrujem ili?

Geni
02.12.08., 01:26
Ne... uneseš e-mail sa kojim si se registrovao i na taj ti stigne uputstvo. Kao kada si se registrovao. Sve će da ti traži što treba, samo klikni na reset šifre.

Bifrost1107
02.12.08., 01:27
Nemam krede... Mirko je nece mi posalje novi pass dobijem ovo


Not Found
The requested URL /forum/login.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8b mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at www.teraristika.org Port 80


Ali nema veze sacekacu pa cu na standardnu stranicu sve to lepo da obavim.. :) da li mogu da sam restartujem DNS server? sacu da probam nesto...

Geni
02.12.08., 01:28
Ma staviću ti ja šifru pa je ti menjaj kasnije

Javljam ti SMS koju sam ti stavio

Bifrost
02.12.08., 01:32
Hvala Gorane :).

E a da li ovo sto pisemo ovde automatski ide i na standardnu stranicu? Mislim da li je ovo isti forum, sa samp povezan...?

Geni
02.12.08., 01:32
Da naravno. Sve je isto. Ovo sve ostaje.

Geni
02.12.08., 01:33
sta treba da radim?
kad ukucam user i sifru..kaze...ono ne moze!
e sad sta znaci resetovati sifru?
da se ponovo registrujem ili?

Žarko, da li još imaš problema? Mogu li nešto da pomognem?

Neregistrovan
02.12.08., 01:37
kucam ja sifru novu ali nece...
cekacu malo da prodje vreme od poslednjeg pokusaja

Geni
02.12.08., 01:43
Žarko, poslao sam ti na tgltrp mail sve što ti treba. Samo prati link.

Neregistrovan
02.12.08., 01:46
ok sad cu videti
hvala

Geni
02.12.08., 01:48
Ako i tu zapneš, kaži mi i poslaću ti šifru na sms.

zarko
02.12.08., 02:49
sve je odlicno

Neregistrovan
02.12.08., 17:38
Evo ja u problemu!Oko 14h sam probala da se ulogujem,ali ne stize mi akt. mail jos uvek.Adresa nije menjana...JecaDJ

Proka
02.12.08., 20:13
ima josh jedan problem koji sma primetio za korisnike sbb-a do sad..
kada se ide direkt na www.teraristika.org (http://www.teraristika.org) ne moze se pristupiti forumu ..
ali ako se ide www.teraristika.org/forum (http://www.teraristika.org/forum) onda moze ...


P.S : shta se deshava sa linkovima u "potpisu" ?

i nikako da kazem svaca cast za sav trud da forum bude bolji ...
samo treba imati stpljenja za sve .. ;) ..
i onda ce sve bude cool .. ;)

marko
02.12.08., 20:23
Evo ja u problemu!Oko 14h sam probala da se ulogujem,ali ne stize mi akt. mail jos uvek.Adresa nije menjana...JecaDJSamo da javim da je JecaDJ a.k.a. cyberica prisutna, uspela je sa resetovanjem šifre tako da nema potrebe za intervencijom.

@Proka - što se tiče potpisa, ako hoćeš da staviš sliku u potpis pogledaj tamo u Korisničkom Panelu, imaš opciju Izmeni Potpis, ovde postoji posebna opcija za sliku u potpisu, skontaćeš kad budeš video.

Proka
02.12.08., 20:25
hvala sacu pogledam . nisam nishta hteo da cackam .. ;) ...
bolje pitam i budem siguran ;0

JecaDJ
02.12.08., 20:37
A da li bih ja mogla da zamolim nekoga npr dragog Genia da mi vrne da budem JecaDJ,a ne cyberica?:rolleyes:

Soulfly
02.12.08., 23:33
E pa posto smo resili problem oko sifre (btw hvala Proki za ono zapazanje oko linka) sada mogu da pohvalim nov izgled foruma :p

purple_pumpkin
02.12.08., 23:53
Ne znam da li je samo kod mene problem, ali čim neko vreme ostanem na jednoj strani, izloguje me.

Proka
02.12.08., 23:58
Ne znam da li je samo kod mene problem, ali čim neko vreme ostanem na jednoj strani, izloguje me.
da li si propala da stiklirash opciju zapamti u desnom gornjem uglu ?

purple_pumpkin
03.12.08., 00:22
Jesam, i opet me izloguje

Proka
03.12.08., 00:41
onda cesh morati da vidish sa genijem kada dodje.. ....
i jedno pitanje : Da li ce se menjati opcija da na mesto potpiisa moze da se satvi
gif img ? ili ti animirana slika ?

marko
03.12.08., 01:22
Mislim da može bilo koji format slike u potpis da se stavi ali ima ograničenje od 30KB tako da ćeš teško spakovati neki pristojan gif u tako "malo" mesta.

Proka
03.12.08., 01:32
nece kada probam gif img kaze mi sledece : You may not upload animated images.

marko
03.12.08., 01:45
Onda bolje da sačekamo Gorana ili Miljana. Gif format može provereno, sad sam probao ali običan gif ne animirani. Jesi siguran da je to tvoje manji od 30kila?

Proka
03.12.08., 02:14
13kb ima gif koji pokushavam da nakacim

miljance
03.12.08., 03:33
Pa trenutno je namešteno tako da su u avatarima dozvoljene animirane slike ali ne i u potpisu. Takvo setovanje će najverovatnije ostati.

Proka
03.12.08., 03:36
ok samo da se zna ;) ...
jer sam probao da nabacim stari gif nije htelo.

Geni
03.12.08., 05:03
A da li bih ja mogla da zamolim nekoga npr dragog Genia da mi vrne da budem JecaDJ,a ne cyberica?:rolleyes:

Promenjeno... To ti je sada i korisničko ime sa kojim se loguješ. Ostalo nepromenjeno.


Ne znam da li je samo kod mene problem, ali čim neko vreme ostanem na jednoj strani, izloguje me.

Jel ima još neko problem sa ovim? Da znam da li da čačkam kukije?


ima josh jedan problem koji sma primetio za korisnike sbb-a do sad..
kada se ide direkt na www.teraristika.org (http://www.teraristika.org) ne moze se pristupiti forumu ..
ali ako se ide www.teraristika.org/forum (http://www.teraristika.org/forum) onda moze ...


Srediće se to ubrzo.


Što se tiče potpisa i tako tih stvari, najverovatnije će ostati ovako. Na primer sigurno će ostati zabrana korišćenja IMG tagova u potpisu jer je mnogo brže kada se to radi iz baze a sada imamo mogućnost da sve te slike koje idu u potpis čuvamo u bazi. Lakše je i za bekap jer sada prilikom istog čuvamo sve zajedno.

Neka ograničenja su iz bezbednosnih razloga. Jedan od razloga zašto je uzet vBulletin je taj što se smatra najbezbednijim forumom i njegov razvojni tim i korisnici su došli do nekih pravila šta sve može da ugrozi bezbednost. Na primer html nije dozvoljen nigde na forumu pa ni u potpisima. To se svugde naglašava da nije bezbedno i to smo poštovali.

purple_pumpkin
03.12.08., 12:13
Sad sam se lepo izlogovala (a obično samo ugasim mozilu), i piše :

Poruka foruma Svi kukiji su obrisani!

Vratite se na stranu na kojoj ste bili (http://www.teraristika.org/forum/online.php)
Idite na indeks foruma (http://www.teraristika.org/forum/index.php)

Geni
03.12.08., 12:30
To je normalno prilokom izlogovanja. Pitanje je samo zašto to radi i kada se ne izloguješ.

Bluie
03.12.08., 13:39
A da li moze nekako da se podesi ono da ti odvojeno prikazuje teme u kojima ucestvujes i u kojima ima novih postova od tema u kojima ne ucestvujes,a ima novih postova?

Geni
03.12.08., 13:40
Pa imaš obeleženo u kojim temema si učestvovao. Drugačija je ikonica.

Bluie
03.12.08., 13:43
Jel ovaj trouglic razlika? ili zuta i crvena kovertica?

Geni
03.12.08., 13:46
Ona strelica na dole.

bubamara
03.12.08., 13:47
treba se navići na ovaj....stari je bio mala maca za ovo...

Bluie
03.12.08., 13:50
Aha,hvala ti!

Bifrost
03.12.08., 14:53
Jel ima još neko problem sa ovim? Da znam da li da čačkam kukije?


Pa mislim da je to problem do DNS-a posto mi proradio .org i imam taj troblem odlogovanja ali samo kad kliknem sebi na profil. Nemam taj problem no onom drugom :)

Geni
03.12.08., 14:58
Znači da je ipak do kukija. Videćemo da li će da se sredi samo od sebe ili da čačkamo nešto.

Spana
03.12.08., 20:55
gde se sada nalazi opcija "prikazi sve ogdovore na moje pitanje od poslednje posete"?ne mogu da se snadjem ali uopste,treba ce mi vremena ali lepsi je ovako

marko
03.12.08., 22:12
Verujem da je ovo gore u meniju: Novi Postovi (između Kalendara i Pretrage).

Spana
03.12.08., 22:47
nije kralju,to je da ti izbaci sve nove teme ali nije za odgovore na tvoja pitanja:(

Geni
03.12.08., 23:02
Ne znam ni da li ima.

Spana
03.12.08., 23:05
aaaa,bedak!ta opcija je bila vrh,sad cemo morati da se cimamo malo.to je jedan veliki minus,ali navicicu se.

miljance
04.12.08., 01:35
Koncepcija prikaza novih poruka je ovde nesto drugacija nego na smf-u.

Dakle, kao sto je Marko rekao, opcija 'nove poruke' sluzi upravo za to da pregledate SVE nove poruke. E sad postoji jedna opcija u profilu i kao primer prilazem sliku. Nakon odabira ove opcije, i prilikom 'punjenja bafera' pracenih tema, iste ces moci da pregledas iz profila.

dule87
04.12.08., 03:25
Imam ja jedan prijedlog.. Jel moguce da pomjerite opciju "na vrh" blize postovima, kao sto je bilo na starom forumu..? :)

Neregistrovan
04.12.08., 03:47
E ja nisam dobila nikakav mail(ako sam uopshte trebala da ga dobijem)..niti mogu da pristupim forumu...pa ako bi to moglo da se sredi bila bih zahvalna..inache super je novi forum..:)

huana.....

marko
04.12.08., 03:51
A nećeš dobiti mail tek tako :)
Probaj da se uloguješ sa starom šifrom, dobićeš poruku od foruma i u njoj link za resetovanje šifre. Tada ti stiže prvi mail. Ako si ovo već uradila onda ti ostaje samo da čekaš taj mail, JecaDJ je čekala par sati da stigne ako se dobro sećam.

Geni
04.12.08., 08:52
Imam ja jedan prijedlog.. Jel moguce da pomjerite opciju "na vrh" blize postovima, kao sto je bilo na starom forumu..? :)

Misliš na ono skroz dole u desnom ćošku? Nije moguće. Što ne koristiš navigaciju odmah ispod postova?


E ja nisam dobila nikakav mail(ako sam uopshte trebala da ga dobijem)..niti mogu da pristupim forumu...pa ako bi to moglo da se sredi bila bih zahvalna..inache super je novi forum..:)

huana.....

Poslao sam ti mejl za reset šifre na psygirldaca koji ti je registrovan mejl. Javi ako još imaš problema.

silwert
04.12.08., 10:23
bez genija nista nebi bilo jednostavno hvala

Geni
04.12.08., 10:25
O mašala da si se najzad pojavio ::D

dule87
04.12.08., 13:05
Da na to "na vrh mislim".. Nema veze pitao sam to onako, mislio sam da je jednostavno i da moze, jer sam tu opciju na par foruma vidjao cak ubacenu na svaki post.

Što ne koristiš navigaciju odmah ispod postova? Koristim, al najvise koristim "Novi Postovi" tako da i "na vrh" najvise koristim.. :)

IV@N
04.12.08., 16:26
ale ku..c kad treba tako da kazem! ale luje bre... evo i mene opet tu :D

Neregistrovan
04.12.08., 18:29
Ja sam menjala mail, pa ako moze to da se izmeni da mogu da resetujem sifru. Novi je office@saltel.co.yu. Hvala! Lady A.

silwert
04.12.08., 18:47
ma tu sam ja samo mi se monitor oznojio od pominjnja cele familije onog ko ga izmisli pa nisam dobro video slova

Geni
04.12.08., 22:55
Ja sam menjala mail, pa ako moze to da se izmeni da mogu da resetujem sifru. Novi je office@saltel.co.yu. Hvala! Lady A.

Promenio i poslao link za reset šifre ne novi.

silwert
05.12.08., 23:23
e novi problemcic kada se kacim na forum moram stalno da se ulogujem iako stavim opciju da me zapamti
sto nece da me zapamti:confused: iako imam facu za pamcenje:eek:

silwert
05.12.08., 23:27
e da i ovo sto su sajliji ovako malecni:confused: :( stvarno su mali
jel mogu da budu malo :icon_cheers:

Neregistrovan
06.12.08., 10:03
treba mi pomoc oko restartovanja sifre...
Nece uopste da reaguje, pa sam se ponovo regisrtovao, pa kad hocu da se ulogujem, izbacuje mi da sam pogresio sifru...

moj stari nick je CRAZY

pozdrav

Geni
06.12.08., 15:08
Poslao sam ti link za reset šifre na salens84 na yahoo koja ti je registrovana adresa. Javi ako još imaš problema.

crazy
06.12.08., 18:32
Evo opet sljaka!

Hvala Geni!!
:icon_cheers:

Neregistrovan
07.12.08., 20:26
ja sanm registrovan 27 . 11....pod nickom Pajče...i ne mogu da se ulogujem..a na adresu koju nisam menjao nnije stigao novi pasword...Inace to mi je adresa na koju ste poslali prvi put potvrdu....

Ajde resite to..molim vas....

Geni
07.12.08., 20:46
Da li si kliknuo na link za reset šifre? Nema veze, poslao sam na zorans71 koja ti je registrovana adresa.

Neregistrovan
07.12.08., 20:55
nisam ni na sta kliknuo..O.K...to mi je adresa..cekam...

Pajče
07.12.08., 20:59
O.K....hvala..radi

Geni
08.12.08., 09:19
Ne znam da li je samo kod mene problem, ali čim neko vreme ostanem na jednoj strani, izloguje me.

Nekoliko članova i dalje ima problem sa ovim te vas molim da se javite i da to potvrdite. Da vidimo koliko vas je i da vidim da li imate nešto žajedničko po čemu bi mogao da tražim problem.

D@nijel
10.12.08., 11:57
Meni se desilo da me je izlogovao sa foruma,nemam pojma zasto.Samo se jednom desilo.

Neregistrovan
10.12.08., 15:53
Geni molim te ako nije problem da mi posaljes novi mail za reset, nisam znala da mora u roku od 24h da se resetuje. Izvinjavam se sto te mucim dva puta. Lady A.

Geni
10.12.08., 15:58
Poslato

Ali zašto sami ne tražite. Kada se logujete sa starom šifrom, forum vam izbaci sledeće

"Uneli ste nepoznato korisničko ime ili šifru. Molimo Vas da pokušate ponovo. Ne zaboravite da forum razlikuje mala i velika slova. Da li ste zaboravili šifru? Kliknite ovde (http://www.teraristika.org/forum/login.php?do=lostpw)!

Uzmite u obzir da je prilikom prelaska na novi forum došlo da gubitka Vaših šifri. Ukoliko Vam je ovo prva poseta od kada smo prešli na vBulletin, kliknite ovde (http://www.teraristika.org/forum/login.php?do=lostpw) da bi resetovali šifru"

Samo kliknete tu gde vam nudi i unesete e-mail adresu sa kojom ste se registrovali (tražiće vam) i to je to. Link za reset šifre vam odmah stiže na mail.

Mislim, nije meni teško da šaljem link, nego da me ne čekate svaki put. Svako jutro vidim bar 3-4 maila na webmaster nalogu u kojima se traži ovo.

Geni
12.12.08., 08:53
Meni se desilo da me je izlogovao sa foruma,nemam pojma zasto.Samo se jednom desilo.

Oni koji imaju ovaj problem neka prvo provere preko kog link dolaze na forum. Najčešći razlog je ako neko kuca http://teraristika.org bez www. Tako može da se uloguje ali kuki ne radi.

Neregistrovan
13.12.08., 12:18
e ljudi ja ne mogu da se prijavim na forum a bio sam stalan clan - nisam bio na forumu mesec dana i sada nece da mi posalju novu sifru
pozz
rassa

Geni
13.12.08., 12:22
Šta se dešava kada klikneš na link za reset šifre koji ti izbaci kada probaš da se uloguješ?

Neregistrovan
13.12.08., 12:26
sad sam dobio novu sifru i opet nece
probacu za 15 min

rassa
13.12.08., 13:28
evo ga ! ! !

poz svima

jana
15.12.08., 11:05
imam jako strašan problem :)
ovde mi je nik baz a trebalo bi jana :((
tamo sam se pod baz prijavila ali mi je jana jana jana jana

Geni
15.12.08., 12:42
Možeš da tražiš da ti se promeni user name. Samo ćeš se onda logovati sa tim novim.

neregistrovan
20.12.08., 11:20
Nerazumem sta treba da uradim da se registrujem.

Geni
20.12.08., 14:56
Klikneš na registraciju.

Ako si već bio registrovan i pokušavaš da se uloguješ a prijavljuje ti da ti šifra ne valja - u toj poruci koju ti forum izbacuje ti lepo nudi da klikneš da resetuješ šifru.

acak
04.01.09., 12:44
imam problem sa linkovim, ne znam da li je vec nedge bilo reci o tome....
cesto nailazim na linkove koji vode na "neku vrstu indexa" foruma, a ne na temu u okviru teraristike.org , konkrektno link na koji sam naisao danas http://www.teraristika.org/forum/index.php/topic,614.0.html ... da ne nabrajam ostale.... svi su na isti fazon....
da li ovo moze nekako da se resi, ili je ovo zbog prelaska na novi forum potpuno izgubljeno... mislim na link..... verujem da je tema negde.... ali ne znam sta trazim.... :confused:

marko
04.01.09., 12:56
A da, to su linkovi sa "starog" foruma. Može da se reši ako se taj koji je pisao poruku seti gde je trebao da vodi link, pa da to prijavi administraciji da se link prepravi. U prevodu, ne može da se reši :)Z

Bifrost
04.01.09., 15:13
Taj link je topa postavio iz ove teme http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=3211&page=2 nije izgubljeno samo treba naci... a po meni to i nije neki znacajan link.. To moze biti dosta tema posto se diskutovalo nekoliko puta o tome.. ja mogu samo da pretpostavim o kojoj se temi radi http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=3414

acak
05.01.09., 01:39
da da, link jeste iz te teme, a mislis da vodi na ovu? pa dobro, pogledacu, hvala u svakom slucaju.... znaci ostaje mi da nagadjam gde linkovi vode... :)

IV@N
05.01.09., 13:59
meni malo smeta da idem u profil,pa da vidim koje teme sam ja pisao pa moram da vidim i koje imaju nove postove itd... zar nemoze da se vrati ona stara opcija
u gornjem levom uglu: "poruke sa novim postovima" i "poruke u kojima sam ja postovao a imaju nove postove" tako nesto ne znam tacan naziv...
i mogu li da se vrate "teme", ja sam stalno koristio "space-snu"tako da mi najvise lezi......?

Geni
05.01.09., 14:01
Ne može, ovo je drugi forum i drugačije radi. Ne može ništa da se vrati jer ništa nije ni sklonjeno.

A ne znam šta misliš pod space-snu?

IV@N
05.01.09., 14:05
ma imale su razne teme npr bio je neki svemir, pa bude sve plavuo,nekako izrazeno bojamo sta je novo....bilo mi je mnogo preglednije...

Geni
05.01.09., 14:09
Te teme su za SMF, ovo je drugi softver i nema tih tema.

IV@N
08.01.09., 19:46
danas udjem na teraristiku,i sve belo?? :icon_scratch:
kako da vratim da mi bude sve crno i narandzasto kao pre :icon_scratch: ovo plavo i belo me nervira.....

marko
08.01.09., 19:52
Na dnu stranice skroz levo imaš brzo biranje izgleda, izaberi "Teraristika tamni".

IV@N
08.01.09., 21:27
a evo ga,izvinjavam se za gnjavez :p

acak
08.01.09., 23:35
uh, dobro je :) , bas sam hteo da postavim isto pitanje.... :) ova ljubicasto-bela tema je iritirajuca, i ne znam kako se sama promenila, nista nisam cacko...... :confused:

Geni
09.01.09., 09:21
Nisi ti, ja sam... Svetla tema je ona koja dolazi uz vBulletin a tamna je ona koju sam ja pravio. Kada sam stavio novu verziju foruma juče, nisam promenio da tamna bude default. Ali neću ni menjati, svako može da izabere koju god želi na dnu strane (mnogo je lakše nego na SMF-u).

Neregistrovan
10.01.09., 23:55
e ja nema sile da se logujem!

LukaTDB
tdbpunk@gmail.com

Geni
10.01.09., 23:57
Luka, kada pokušaš da se uloguješ imaš opciju da resetuješ šifru. iskoristi je, upiši mejl adresu sa kojom si se registrovao i stićiće ti link za reset šifre. Prosto je.

LukaTDB
12.01.09., 23:36
uspeo sam, jedva :D

sneza
01.02.09., 22:46
MODETATORI hteo sam da pitam dali mogu opet kad mi istekne ban da se vratim na forum pod uslovom da se smirim?Ono sto sam pisao pre su samo bile #####ancije!!! Ako mi pruzite jos jednu priliku da se izvinem za swe obecavam da cu se smiriti!!!ja sam kloki95 ali ne mogu na onau reg da pisem

nenad
01.02.09., 22:53
Sto se mene tice, samo izvoli. Ako se ostali sloze, moze i odmah da ti se ukine ban, pod uslovom da ne radis vise onakve stvari.

kloki
01.02.09., 22:56
necu obecavam ali neznam ako se sloze modetatori ! :( odlucio sam da ako se vratim moram da se smirim a to cu i da uradim !tesko je sad znam da me mrze ali sta da radim kad sam takav ali smiricu se !!!!!!OBECAVAM!!!!!!

kloki
01.02.09., 23:02
Ako se ostali sloze, moze i odmah da ti se ukine ban, pod uslovom da ne radis vise onakve stvari.

A kad moze da mi se skine ban ?

nenad
01.02.09., 23:03
Nece te niko mrzeti, ako pocnes normalno da koristis forum i ponasas se ok. Sad cu porazgovarati sa ostalima.

KlOkI
01.02.09., 23:07
Javi mi sta su ostali odlucili ali znam da se nece sloziti jel sam se #####avao !Valjda ce mi pruziti jos samo jednu priliku!Da vide da sam se smirio.

Geni
01.02.09., 23:16
Skinut je ban.

Ig0r
01.02.09., 23:36
Kakav iznenađujuć preokret...

nenad
01.02.09., 23:37
Pa, dobro, pruzili smo mu jos jednu priliku. Ako je prokocka, a nadam se da nece, letece sa foruma. Ako pocne normalno da pise, pravicemo se da nikad nista lose nije ni bilo.

Geni
01.02.09., 23:38
Što? Svakome treba dati drugu šansu... Nikakav nije problem sve vratiti na staro ako se ono ponašanje ponovi a ako sve bude OK, imamo još jednog člana koji normalno učestvuje u radu foruma.

Soulfly
01.02.09., 23:56
Mmmmm zato sto je to radio iz inata? Iz zadovoljstva? Radi zabavljanja "publike"? Muka mi je od takvih ljudi, prelistajte chat. Oni se ne menjaju, vasa odluka...
Nije on pogresio iz neznjanja, iznervirao se na nekoga ili bilo sta u tom smislu.
A ono "Obecavam" sam licno video vec dva puta. Samo vas voza...
Jos jednom, prelistajte chat

rassa
02.02.09., 00:01
e kako se to lista cet, da vidim sta je pre pisano
Soulfly , mislim da geniju ni ostalima nece biti problem da ga ponovo banuju ako nastavi po starom
ima sancu da se popravi, ako pak ne, zna sta sledi

Soulfly
02.02.09., 00:08
Evo je i publika :)

Ig0r
02.02.09., 00:16
Samo sam napomenuo da je usledio veoma neočekivan preokret. Kod mene za onakvo ponašanje nema izgovora niti izvinjenja. Dečko je bio na forumu ceo dan, uspeo da ispiše 30ak postova koji veze s vezom nemaju,bio bezobrazan, uz to bio opominjan i od strane korisnika na forumu i od admina i sve to ignorisao i sad odjednom neću više, jako mi je žao, povračaču... To je moje mišljenje.
Ali rekoh vam već u privatnom razgovoru da prvo pravilo foruma treba da glasi "Ne suprotstavljaj se odlukama administratora i moderatora", pa neću nikom ništa da namećem ovde samo sam izneo svoje mišljenje i ovim završio učešće u ovim temama...

nenad
02.02.09., 01:32
Pa, dobro, razumem sve ovo. Ali, kao što rekosmo, lako ćemo rešiti problem, ako on ponovo pokuša da se glupira. Ne bi bilo fer da mu ne pružimo još jednu šansu, bar ja tako mislim.

kkllookkii
02.02.09., 14:04
Ban jeste skinut ali ja ne mogu da pisem ni na jednu temu sem na owu kaze da nemam pristup temi !

Geni
02.02.09., 14:10
Kloki, ban je skinut sa tvog originalnog naloga KLOKI95 koji trebaš da koristiš. Ovaj nalog koji si kasnije otvorio (sa još 2 druga) nije aktivan jer nisi potvrdio e-mail adresu.

rassa
02.02.09., 15:00
e kako se to lista cet, da vidim sta je pre pisano


kako, zna li neko

Soulfly
02.02.09., 15:02
Sto se raspitujes kada ne mozes da promenis ono sto si napisao...levo od vremena postovanja kliknes na ikonicu...

rassa
02.02.09., 15:05
ok?
(SDASDA)

Geni
02.02.09., 15:07
Evo ti i slika.

rassa
02.02.09., 15:41
skonto sam, nije trebala slika

ToPa 12.02.
12.02.09., 23:30
Geni jel moze da se ubaci neka rec ispod avatara, pitam posto nisam nasao, eh, sad ili je nema ili ja ne znam da trazim :D :P

Geni
12.02.09., 23:35
Ne. Nema ta mogućnost bez modova.

ToPa 12.02.
13.02.09., 00:21
aha, oke onda nista :D

Neca
18.02.09., 16:51
Zasto mi sada uvek pise "Novi postovi:0" iako vidim da ima novih ???

Pozdrav ..

dule87
18.02.09., 17:00
I ja se isto pitam...

Geni
18.02.09., 21:18
Odgovoreno u drugoj temi...

Neca
23.02.09., 17:16
Ovo mi se danas pojavilo par puta kada sam menjao stranu u nekoj temi i kada sam ulazio na sajt ...
Ne znam sta je , ali eto , da prijavim ...

http://img214.imageshack.us/img214/1453/greska.png\

Pozdrav ..

Geni
23.02.09., 17:25
MySQL server nije radio do jutros. Host ga je tek oko 9 sredio.

Neca
23.02.09., 17:27
Pa onda i sada malko zakucava , jer mi se poslednji put to desilo oko pola tri , a desavalo se vise puta posle 9h ...
Brzo prodje . Samo posle par minuta opet odem na forum i onda radi ...

Pozdrav ..

Geni
24.02.09., 14:15
Znam, još pomalo zeza... valjda će se srediti trajno ubrzo.

Neregistrovan
24.02.09., 17:17
Sta ja ovde trebam da uradim nista ne razumem..glup sam i gotovo...al ne razumem

Nisi isključen zbog lupanja na četu. Niko nije isključen zbog toga i čet se nije ni pratio pa i ne znam šta si tamo pričao. Po statusu na forumu piše da nisi aktivirao svoju registraciju pa zato nemožeš da pišeš. Aktivacioni mejl ti je poslat na nele_nale@hotmail.com kada si se registrovao i morao si da klikneš na link za aktivaciju koji je bio u njemu.

Ponovo sam ti poslao aktivacioni mejl.

-----Original Message-----
From: Mrak @ Teraristika.org [mailto:nele_nale@hotmail.com]
Sent: 23. februar 2009 13:01
To: webmaster@teraristika.org
Subject: Teraristika.org Contact Us Form - Problemi sa registracijom ili logovanjem

Sledeća poruka Vam je poslata putem Teraristika.org Kontaktirajte nas formulara od strane Mrak ( mailto:nele_nale@hotmail.com ).

--------------------------------

Ako mozete da me opet prikljucite sve mi je zakljucano i ne dozvoljeno,iskljucen sam zbog lupanja gluposti na chatu,pa ako vam znaci nesto obecanje da necu vise psovati ja vas molim da me ukljucite,bitno mi je jako da budem na ovom forumu jer imam tarantulu i hocu jos dosta komada da nabavim.

--------------------------------

Strana sa koje je poslato: http://www.teraristika.org/forum/index.php
IP Adresa: 217.65.194.4
Korisničko ime: Mrak
Korisnički ID: 1525
E-mail: nele_nale@hotmail.com

Geni
24.02.09., 17:23
Kada si se registrovao, dobio si mejl sa linkom za aktivaciju. Trebaš da klikneš na taj link.

Poslao sam ti taj aktivacioni mejl ponovo.

On glasi ovako:

Poštovani Mrak,

Hvala Vam što ste se registrovali na Teraristika.org. Potrebno je učiniti jedan
poslednji korak pre no što Vam aktiviramo nalog.

Napomena, ovaj poslednji korak je neophodan da bi ste postali registrovan član.
Sledeći link je potrebno posetiti samo jednom da bi aktivirali Vaš nalog.

Da bi ste dovršili Vašu registraciju, molimo Vas da posetite ovaj link:

(ovde će ti stajati link koji trebaš da klikneš)


Vaše korisničko ime je: Mrak
Vaš aktivacioni broj je: **************************

Ako još uvek imate problema sa registracijom, molimo Vas da nas kontaktirate na
webmaster@teraristika.org

Pozdrav,
Teraristika.org

Neregistrovan
24.02.09., 17:29
Nije mi to stiglo..

Geni
24.02.09., 17:30
Šaljem ponovo onda. Pogledaj da ti hotmail nije označio post kao spam i obrisao ga. Hotmail je poznat kao nepouzdan.

Mrak
24.02.09., 17:35
U redu je stiglo je i sad sve valja,hvala

KLOKI95
05.03.09., 19:43
Imam jedan problem.
Na nekim temama gde neko postavi slike ja ih ne vidim.
Ispod swe pisu komentari o toj slici ali meni se slika ne pojavljuje zasto mi se to desava?
Ponekad mi se swe na jednoj temi desi da jednu sliku vidim a drugu ne.
Dali neko moze da mi kaze sto se to desava i dali je i vama tako ?

acak
06.03.09., 13:52
meni ce to desava cesto, i kod novih tema, ne samo kod starih... po onome sto sam mogao da primetim, korisnici su koristili picoodle servere za slike... pa mislim da on mozda pravi problem, nekad prikaze nekad ne....

KLOKI95
06.03.09., 16:27
Pa da ali onu sliku koju ja vidim ostali vide i pisu komentare o njoj.
Neznam kako naprimer neko stavi 5 slika ja vidim prvu i drugu,trecu ne i opet 4 i 5 da.

marko
07.03.09., 11:06
Pa slika je u međuvremenu obrisana sa dotičnog sajta gde je postavljena pa se sada ne vidi, a komentari su ostali jer se slika savršeno dobro videla tada kad je tek postavljena.

acak
08.03.09., 00:24
Pa slika je u međuvremenu obrisana sa dotičnog sajta gde je postavljena pa se sada ne vidi, a komentari su ostali jer se slika savršeno dobro videla tada kad je tek postavljena.

obrisano od strane korisnika ili servera...? pitam zato sto sam primetio da imageshack pravi dosta problema, ne prikazuje, gubi slike... da li su i drugi picture serveri tako problematicni... pitam za iskustva drugih... trenutno sam na photobucket i za sad je ok... ali me zanima da li je neko imao problema sa njima....?

nenad
08.03.09., 00:58
Pisali smo o tome više puta. Photobucket je ok. Imageshack pravi povremeno probleme.

marko
08.03.09., 02:43
obrisano od strane korisnika ili servera...?Obe varijante su u igri, mada u većini slučajeva je server u pitanju.

LARYBG
08.03.09., 13:18
na dosta slika koje ljudi postavljaju mi izlaze u nekom kvadraticu i nad njima pise "Thumbnailovi" njih ne mogu da uvelicam???

nenad
08.03.09., 13:58
Dajte neki primer, da vidim da li se te slike i kod mene ne vide.

LARYBG
08.03.09., 14:00
ponuda od bubamare!

nenad
08.03.09., 14:02
Kod mene mogu da se uveličaju. Ne znam u čemu je problem.

LARYBG
08.03.09., 14:04
nenade pardon moja greska moze da se otvori ali mu treba nekih 30sec. sto ranije nisam cekao! izvinjavam se !

nenad
08.03.09., 14:06
Da, kad klikneš na njih treba malo vremena da se otvore. Ako naletite na neke slike koje ne mogu da se otvore, javite da vidimo o čemu se radi. Obično je problem do servera.

rassa
06.05.09., 21:00
zasto ja nevidim slike tj vidim sve sem onih koje su upload-ovane na tom Pic___ (kako se pise)
evo kako izgleda

http://g.imagehost.org/0150/untitled_14.jpg (http://g.imagehost.org/view/0150/untitled_14)

Miroslav
07.05.09., 00:17
Zato što je Picoodle prso. Dešava se to njemu. Nekad neće da otvori sliku, a nekad ti bude tamnija nego što jeste.

marko
07.05.09., 00:28
Nije do tebe, ako vidiš to obaveštenje : "Image not found" onda znaj da je do njih, znači oni su obrisali slike ili šta već. Neko je ranije spominjao neki photobucket, valda nije imao problema sa njim i pouzdan je maksimalno. :D

rassa
07.05.09., 00:44
ok...bilo mi cudno, svi komentarisu slike, kako dobro ovo-ono a ja ne vidim...heh...