PDA

Pogledaj punu verziju : slike na forumu



toncek
05.12.08., 21:34
primjetio sam da kad stavim neku sliku iz albuma u temu i kad onda sliku u albumu izbrišem na temi se ta slika više nemože otvoriti.da li je to neka greška ili to mora tako bit?pozdrav..

Geni
05.12.08., 21:36
Tako i treba. Ti albumi i služe da i se pokazivale slike i ako je izbrišeš, slike više nema. Svaki korisnik ima 2 megabajta za svoje slike. Ostalo može na imageshask ili neki host.

toncek
05.12.08., 21:55
a ne Geni ja kad sliku iz albuma stavim u temu i onda je u albumu obrišem,na temi je više nemogu otvorit zato što je više nema u albumu.a u albumu je brišem da bi si napravio mjesta za nove slike.

marko
05.12.08., 22:00
Toni, kad iz albuma "staviš" sliku negde u temu, nisi je fizički stavio tamo već si stavio link do slike koja se nalazi u tvom albumu. Kada u albumu obrišeš tu sliku ona se više neće videti u temi jer više ne postoji. Obrati pažnju na ono što ti je Goran rekao, svaki korisnik ima 2 (slovima dva) megabajta prostora za galeriju, u prevodu znači: dobro razmisli koje ćeš slike stavljati u album. Gledaj da ti i dalje primaran host za slike bude photobucket, picoodle, itd...

toncek
05.12.08., 23:38
aha.ok kužim sad.sad mi je sve jasno.hvala.

pozdrav...