PDA

Pogledaj punu verziju : Planer



dule87
18.12.08., 16:40
Jel znao neko dobar desktop kalendar/planer program i adresu na kojem moze da se skine isti?
Doguralo se do toga, da moram da pisem kad koju ziv. hranim, kad se koja presvukla..itd - ima ih puno, pa ne mogu da pamtim :)

kimo
19.12.08., 10:14
Meni treba neki planer i neko ko će to sve da popunjava :) Šalu na stranu, imaš na www.arachnoboards.com neki, pa ukucaj tamo u search i skini. Ne znam da li će ti odgovarati, ali mislim da je ok.

x3m.Marco
19.12.08., 13:35
Evo pogledaj u Download
http://www.jcsoftware.co.nr/

dule87
19.12.08., 14:52
Hvala - evo skinuo sam, javicu kakav je...

spiderboy
20.12.08., 14:06
ajde,kakav je program imao sam i ja neke pa nikako da se snadjem u njima...

dule87
20.12.08., 18:17
Evo da javim kao sto sam i obecao..
Program je dobar, i uz poznavanje engleskog, uopste nije komplikovan. Imam par zamjerki i par nejasnoca, pa ako ga jos neko bude koristio neka javi jel skontao.
Zamjerke: nema mogucnost promjene "size-a" iz inca u cm; takodje je temperatura izrazena u F (Faradima)...
Nejasnoce: neznam kako da upravljam ponudjenim opcijama, kao sto su temperament, itd, jer se ne nalaze u glavnom prozoru..
Eto to bi bilo to, stalo je jako dobro uradjeno, pogotovo vijeme hranjenja i posljednjih presvlacenja, sto mi i jeste najbitnije za pracenje...
P.S. Prije instalacije programa, potrebno je skinuti i instalirati, M.framework, to ce vec vidjeti ko bude pokusao da inst...

kimo
21.12.08., 18:59
Pa onda i nije strašno, ti staviš u cm veličinu, šta te briga šta piše tamo, isto i za temperaturu :) Inače je to F farenhajt.