PDA

Pogledaj punu verziju : Slike sa Image Shack-a



nenad
19.12.08., 16:48
Moram da apelujem na sve članove foruma da ne koriste više Image Shack za postavljanje slika na forum. Image Shack je nestabilan, i desi se da mnoge slike koje su preko njega postavljene, samo nestanu. Tako se posle dobijaju teme na forumu, u kojima neko predstavlja svoje životinje, a u postovima nema slika. To se dešava zato što je Image Shack te slike, iz nekog razloga, uklonio. Da nam se to ponovo ne bi dešavalo, ja preporučujem da se koristi Picoodle -www.picoodle.com jer je mnogo pouzdaniji, a i brže se postavljaju slike preko njega.

Geni
19.12.08., 17:03
Ili photobucket.

Mada, meni je do sada samo jedna slika nestala sa imageshacka. Slika Brachypelme albopilosum iz teme moje brachypelme. Sve ostale su još tu.

I zašto si ovo stavio u deo o problemima prilikom prelaska na novi forum?

nenad
19.12.08., 17:17
Ma, gde god. Prebaci ako treba. Gledam stare teme, i vidim da fali gomila slika.

Bifrost
19.12.08., 19:21
Mozda ne bi bilo lose da se nestale slike prijave pa da ih uploadujemo ponovo.... ja sam siguran da mogu naci svaku svoju nestalu sliku... sve dok imam njen naziv..

nenad
19.12.08., 20:51
Pa, neke mrzi to da urade, sećam se kad se ranije dešavalo. Ali, ajd sad, da se ne koristi više Image Shack. ;)

marko
20.12.08., 20:44
I zašto si ovo stavio u deo o problemima prilikom prelaska na novi forum?Pa da ti napravi malo posla. Na ovom forumu nema dovoljno moderacija pa ti daje primere da malo vežbaš.

Premešteno.

Miroslav
22.12.08., 04:29
Stvarno brz ovaj picoodle. Sada sam stavljao neke slike i brže ih aplouduje od Image Shack-a.

nenad
23.12.08., 12:32
Pa, ja odavno to pričam ;) Dosta brže radi, meni se pre stalno dešavalo da mi Image Shack tek ih drugog-trećeg puta postavi sliku, da prvo pravi probleme. To mi se na Picoodlu nikad nije desilo.