PDA

Pogledaj punu verziju : "Antworks 2"



SASA39
01.01.09., 19:20
Devojcica ( moje dete zenskog pola ;) ) je za N.G. dobila "Antworks" i sada "jurimo" mrave za tu igracku . Gde se odgovarajuca vrsta i kolicina ( ~ oko 20-tak ) mrava moze nabaviti kod nas u BG-u ?
Zahvalan

IV@N
04.01.09., 18:03
Imas u temi Antworks.Mislim da je to glupost,jer mravi ne mogu dugo da prezive,ubrzo riknu i nema nigde da se nadju mravi sem da kopas ko konj mozes da ih nadjes kod nekog komse u stanu
Mislim da su to "crveni" mravi valjda se tako zovu

Geni
04.01.09., 19:15
Ivane, ima li neki razlog zašto porukle pišeš bold slovima?

SASA39
04.01.09., 19:39
OK , a da li iko prodaje/daje mrave - treba mi samo 20-tak......za pocetak bez kraljice............

kimo
04.01.09., 19:40
OK , a da li iko prodaje/daje mrave - treba mi samo 20-tak......za pocetak bez kraljice............

Koliko znam kod nas ne, moraš ih sam nahvatati negde ili traži u potražnji da ti neko pokloni ako hoće za tebe da ih lovi.

IV@N
04.01.09., 20:42
--------------Ivane, ima li neki razlog zašto porukle pišeš bold slovima?---------------

ne nego kad
ocu da napisem rec npr:Antworks ili neki naziv tarantule idem copy paste pa kasnije kad iskljucim isto pise kao sad ne mogu da ga iskljucim....jel smeta?

Geni
04.01.09., 23:13
To služi da se nešto naglasi. Nema svrhe da se tako pišu cele poruke.

Isključiču ti ja u ovim porukama.

Dahaka
16.03.09., 18:45
Sacekaj maj, kraj maja, tada Camponotus Vagus ima svadbeni let i onda uhvagti 1 kraljicu njihovu i pocni s anjima, oni su ti mesozderi...
Lagani su za drzanje i zive u drvetu... Jedn od anjvecis vrsta na sviejtu...