PDA

Pogledaj punu verziju : L. parahybana pitanje



survivor
05.12.08., 19:06
isam mogao da se snadjem sa novom shifrom pa sam registrovao nov acc, jer mi je hitno... Survivor mi je bio prethodni nick...
Elem, moja prilichno velika parachybana, +15cm, zadnje presvlachenje je bilo pre vishe od 3 meseca, i otada su pocheli problemi. Prvo, nije htela da jede kao obichno, pa je onda imala periode kada je jela pomalo, a zatim se ponashala kao da ce da se presvuche, da bi zatim opet uzimala hranu ali tek poneku tenebriju, jedva... Zadnji put je uzela hranu pre oko mesec dana, a juche sam primetio neshto chudno na abdomenu... Na gornjem, zadnjem delu abdomena, pojavilo joj se neshto shto mi je lichilo na perut, kako se danas inteziviralo, probao sam da pipnem sa plastichnom kashichicom da bih stekao utisak o chemu se radi, a ono se skida, onako paperjasto, lichi na procvetali maslachak i imao sam utisak da ako nastavim, da cu joj probiti abdomen, jer sam vec napravio brazdu tu gde sam skidao... Da li je neko imao slichno iskustvo, frka je , pomagajte!!! Hvala unapred...

Bifrost
05.12.08., 19:16
Deja vu... Ovo ko da je neko vec identicno pitao imam takav osecaj... To su ti iritirajuce dlake... I cinimi se da sam vec odgovorio.. :D

Edit: Ako se ponasa drukcije nego ranije da li si siguran da nije muzijak?

survivor
05.12.08., 19:20
Deja vu... Ovo ko da je neko vec identicno pitao imam takav osecaj... To su ti iritirajuce dlake... I cinimi se da sam vec odgovorio.. :D

Edit: Ako se ponasa drukcije nego ranije da li si siguran da nije muzijak?

siguran sam da nije muzjak, uplashio sam se jer se nikad nije linjala, znam da su dlachice tu, ali njoj kao da erodira i koza sa abdomena....

Bogica1985
05.12.08., 19:23
Ne brini se ništa, to je normalno, obično se pred presvlačenje tu ofucaju, tako možeš i tačno znati da li će se presvlačiti, jer kad joj pocrni taj deo gde je sve odbacila to je znak.

survivor
05.12.08., 19:24
hvala ljudi...