PDA

Pogledaj punu verziju : Snake boy



freepartyman
14.01.09., 04:46
http://www.youtube.com/watch?v=W8uPhuXQNiM
Daj boze da ovo potraje :D

ACO87
14.01.09., 10:18
Pa ako ga redovno i obilno hrane onda je ovo moguce...vidi se da je miran...mada.... :D

nenad
14.01.09., 11:41
Čitao sam o ovom klincu u novinama. Mislim da je ovo težak idiotluk. Porodica je u nekom ubeđenju, a i svaki laik koji pogleda klip, da zmija voli klinca, kao što klinac voli nju. To je, naravno, nemoguće, jer zmije takva osećanja NE MOGU da gaje. Ona je mirna, i podnosi odlično klinca, mnoge boide su takve. Ali, dovoljno je samo jednom, jednog dana, da oseti glad i napašće ga. Ona može celog da proguta bez problema. Da napomenem još jednom da burmanci ubijaju 6-7 ljudi godišnje u svetu, ukoliko je tačan podatak koji sam pročitao.
Dalje, komentari voditelja su bezveze, i jako me nervira. On ne voli zmije, pa šta sad. Zar mora da priča o tome? Da je napravio emisiju o pticama, zar bi išao po šumi i pričao kako ne voli ptičurine i kako mu se gade? Glupost.
Najsmešnije mi je bilo ono pranje zmije sapunom, ne mogu da verujem da im je to palo na pamet. Genijalno :D

ACO87
14.01.09., 11:49
idiotizam cist...da ne poverujes...dobro joj nisu i zube prali..hehehehehehehe :D

gordond
14.01.09., 13:05
5:00 minut filma-idealno pomesana pesma i video :D

nenad
14.01.09., 13:10
Temu sam prebacio u Kafić

Malacrass
14.01.09., 17:01
Taj klinjo će ubrzo postat meni =)

Al zmija je premasivna i preljepa je.