PDA

Pogledaj punu verziju : pocetnik :)



BeastBre
14.01.09., 18:39
dobar dan svima evo ja sam nov na forumu i u svetu teraristike...za oko mi je zapala bradata agama i hteo bih prvo da postavim par pitanja:
koliko bi me od prilike para izaslo znaci sve (terarijum sa pratecom opremom i jedan takav gustercic)
gde bih mogao da nabavim gustera kao i hranu za njega(zivim u novom sadu)
valjda nisam pogresio mesto za ovu temu ako jesam valjda nece biti problem da se prebaci...citao sam forum dosta ali svaka informacija i savet su dobrodosli :)

zarko
14.01.09., 19:27
bice malih za koji mesec ...jos nije pocela ezona parenja.

BeastBre
14.01.09., 19:35
e pa super...trebao bi samo da saznam onda sto pre kolko kosta jedan malisan da bi mogao sve da pripremim i ostalo

zarko
14.01.09., 19:45
ja sma ih prodavao 35e 2 nedelje stari pa na gore ide...ove godine mozes da racunas na tako nesto ,ALI islo je da morada se kupi i lamap pa izadje 50e zajendo

BeastBre
14.01.09., 23:44
ma da ok mislim ja nemam apsolutno nista tako da cu morati lampu sve jedno :)

BeastBre
17.01.09., 14:29
e ljudi ako bi neko mogao od prilike da mi kaze koliki bi trebao da bude ter za bradatu agamu...trazio sam po forumu i secam se da sam negde nasao ali sad ne mogu pa ako nekog ne mrzi nek postavi dimenzije...hvala

rassa
17.01.09., 15:52
evo ti ovaj sajt http://www.gekkogecko.co.yu , sve pise . . . ;)
mislim ad ces naci sve sto te zanima, ter., temp. uslovi itd

kimo
17.01.09., 16:00
Treba ti za odraslu oko 100x50x50cm minimum.

BeastBre
17.01.09., 16:55
e super hvala posto necu da se ispalim da kupim manji pa da posle opet kupujem:)

zarko
17.01.09., 17:31
120x70 visina 50 ...toliki su moji maticni ...i vise nego dosta...
znam ljude da sa manje vise uspeha cuvaju i u 70x50cm ali ti gusteri us 70% pusteni i skitaju nose se i sl...znaci to im je smao bungalo da prenoce

IGOR SD
17.01.09., 18:13
cao ljudi,evo i ja da se ubacim u temu.ja sam uzeo bradonju pre mesec dana.stigao mi je iz holandije.ima 30 cm.od posla jos nisam stigao da stavim nov post i da postavim slike.mislim da cu to veceras uraditi.mogu samo reci da sam odusevljen sa bradonjom.i preporucujem ti da uzmes.a jednu zenku zarko rezervisi za mene,znas da sam te pitao pre mesec dana.ako bude zute hocu nju.ali cemo se vec za to dogovoriti.

BeastBre
17.01.09., 19:10
da da uzimam bradonju sto posto...ja sam na ovaj forum dosao vijajuci iguanu ali kad sam video bradonju zaljubio sam se i jedva cekam da ga uzmem:) a i pored toga jos sam i citao da je mnogo lakse drzati bradonju od iguane...sto zbog manje prostora sto zbog toga sto su prilicno pitomi