PDA

Pogledaj punu verziju : neko iz BiH?



stoxxx
20.01.09., 14:03
stvarno bih zelio da mi se javi neko iz BiH, ili iz Tuzle jer jednostavno ne znam nikoga ko ima tarantule ovdje kod nas,a volio bih da nadjem ljude koji su fascinirani tarantulama zbog razmjene misljenja,iskustava, hrane.....ako ima neko nek se javi.hvala

kimo
20.01.09., 14:15
Ima Dule84, on je duže vreme u ovome i siguran sam da bi hteo da se upoznate, a on je baš iz Tuzle...ima još članova iz BIH, kao što su spiderman, milorad i još neki.

dule87
20.01.09., 16:47
Heheh ima i dule87 takodje iz Tuzle... :)

burmanac
20.01.09., 17:28
Ja sam iz B Luke bavim se zmijama ali imam nesto tenebrija koje su mi ostale od gekona dok sam ih imao tarantule su mi ok a imat cu ih ako mi opstina da dozvolu za reptilium

dule87
20.01.09., 18:21
A sta to planiras da otvoris??? :) Nista se ne hvalis...
Pricaj malo kakva je situacija kod nas po pitanju egzoticnih zivotinja i dozvola..

kimo
20.01.09., 19:01
Pa na tebe sam mislio :) Malo sam se zeznuo oko broja :P

burmanac
21.01.09., 20:54
Moj dule te su ti dozvole i najveci problem ja sam kontaktirao ljude iz HR i SRB koji uvoze egzote regularno tako da bi ja od njih mogao da uzmem zivotinje cak i cijena nije problem jer sam planirao za pocetak oko 30ak vrsta reptila pa bi dobio dobar popust na kolicinu.Mada imam jos veci problem jer BiH nije potpisnik CITESA,da nisam rekao plan je otvoriti zoo specijalizovan za reptile

dule87
22.01.09., 16:31
Svaka cast na entuzijazmu :) i sretno sa dozvolama i dr. zaj.. koje moras obavit...