PDA

Pogledaj punu verziju : ludi snovi...egzoticni XD



IV@N
23.01.09., 09:50
Ne znam da li su ovo nocne more ali ja mislim da sam lud...
prvi put kad sam sanjao nesto jeste da mi je dubija ili neki crv u jastuku i kako pokusavam da ga izvadim napolje,ali ne uspeva,i ja bacim jastuk kroz prozor...Budim se ja posle ne znam bilo jutro i vidim meni nema jastuka!!! ja gledam sta je bre ovo kad da pogledam da nije ono kad jastuk dole zvizno u blato...sidjem ja uzmem jastuk i proverim da nema dubie ::D posle toga zavrsio ceo u vesmashine a ja ponovo na slip..

Drugi put kad sam igrao half life 2 12h da bi ga presao i te noci sam sanjao kako me juri neka big tarantula... probudio sam se ispod kreveta XD

I nocas zamalo da slomim ruku kad sam sanjao da mi ide neka buba po zidu i ja zamahnem ko kreten da je ubijem i sledeca scena je da drzim ruku u ledu da neotekne sad je malo plava.... XD

Da li sam ja normalan ili sta!nikad mi se ovo nije desavlo nego gledam da tako ne zviznem nekog ili ne znam...jeste nekad imali ovako lide snove...

StefanovaPomajka
23.01.09., 10:37
Meni se često dеšavalo da sanjam pauke, manje ili veće, do ogromnih. Ranije su to bili pravi košmari. Nisam se nikad povredila, ali se dešavalo da se otimam po krevetu, trzam, vrištim... Ili bih se budila u pola noći, uverena da mi neki ogromni dlakavi hoda preko kreveta, ustajala da bežim iz sobe... I onda upalim svetlo, kad ono ništa! Šta sam to videla, pojma nemam!

U poslednje vreme (otkako imam t za ljubimce) opet počeh da sanjam pauke, ali ovog puta smo drugari! Čak sam sanjala jedan put, da nekog ogromnog sa nisamuspeladaprebrojimkoliko očiju vodim na povodcu kao kuče, hahahaha! A drugi put je neka avicularia (normalne adult veličine) htela da mi dođe u krilo da se mazi, hahaha... Prvo mi je sa plafona sišla na glavu, a ja sva anksiozna, usplahirena u polustrahu... Ali sve je bilo u redu na kraju. Nisam se otimala, niti sam vrištala. Neka lepa avicularia bila, nežna kao persijska maca! :icon_cyclops:

Elem na mene ovi moji pauci deluju terapeutski, jel'? A to što sam ih se plašila do fobije ranije, dođe mi kao izgovor, kad me neko prebeči pogledom u čudu, uz komentar ''šta će tebi ti monstrumi, mislili smo da si fino dete...''!? Onda im odgovorim kako je to terapija, hahahaha. I svi budu mirni.

silwert
23.01.09., 12:13
hahahahahahahahaha
ljudi vi ste ludi
pogotovo iv@n ako si t zatvorio nema sanse da ti izadje napolje osim ako nije u plasticnoj kutijici
izvinite ljudi ali ja sam se valjao po podu od smeha i moja sestra isto kada je procitala
nikad nisam sanjao napad pauka jer nisu u sobi samnom, ali sam imamo nocne moree posle fima klovan

Ig0r
23.01.09., 12:58
Ja imam samo erotske snove. Ako i krenem da sanjam nešto drugo, probudim se i pokušavam ponovo :)Z

Malacrass
23.01.09., 13:04
Ja sam znao po više od 24h smo igrali WoW, i ćesto sam sanjo da svih 25 ljudi u raidu se pretvore u pauke.
Ništ čudno poslje više od 24h da sanjam gluposti, al mi je djevojka preporučila psihijatra...

markozmaj
23.01.09., 14:06
Kad sam procitao naslov teme pomoslio sam na neku drugu egzoiku a en na pauke :D
karneval rio ti fazoni ahhahaha

rassa
23.01.09., 16:28
te noci sam sanjao kako me juri neka big tarantula... probudio sam se ispod kreveta XD

I nocas zamalo da slomim ruku kad sam sanjao da mi ide neka buba po zidu i ja zamahnem ko kreten da je ubijem i sledeca scena je da drzim ruku u ledu da neotekne sad je malo plava.... XD



aaaaaaaaa . . . koji si ti lik . . . valjao sam se od smeha . . .

::D ::D ::D ::D ::D ::D ::D ::D

huana
24.01.09., 15:01
ako nastavite da igrate igrice po 12/24h ne bi me cudilo da "dubie i taruntule" pocnu da vas "jure" i dok ne spavate....

LARYBG
24.01.09., 15:21
malacrass dobro je da imas devojku, kad 24 sata igras wow! :)

Ig0r
24.01.09., 15:45
Takva meni treba. Samo da donosi potrebštine iz kuhinje i dosta :)Z

markozmaj
24.01.09., 17:03
ccc sta wow uradi od coveka :D

http://www.pazovacafe.com/uploads/4210_102692748_11996.jpg

rassa
24.01.09., 17:41
hahahahaahahahahaahahahhaahahahahahahahahahahahaha haahahahahahaa
koja slika . . . .
koliko se promenio....ali sada igra wow ko zmaj

Malacrass
25.01.09., 19:03
malacrass dobro je da imas devojku, kad 24 sata igras wow! :)

Ne igram više.
Bio u guildu koji je među prvima ubio ilidana. Bio full t6 i sve. i prije WOLK sam prodo svog huntera i shamana i odusto =)

Ovaj lik je propo lol...

Soulfly
25.01.09., 19:43
Jedino sto sam sanjao tog tipa je da sam morao da prebacim boehmija u veci terarijum i kada sam ga prebacio, izvalio sam da sam ga stavio kod duplo veceg smithija koji se osladio njime...

Verovatno vam nije jasno o cemu pricam, ali zapravo sam odgovorio na temu :rolleyes:

ivana021
26.06.09., 17:01
ja vec redovno sanjam lateralise kako jmi beze po sobi.
i pre nego sto se trgnem kazem sebi-daj oladi,opet sanjas-ali dzaba...
budim se po 3-4 puta...
prokleti da su...

D@nijel
26.06.09., 17:44
Ja sam imao tripove kad sam prvu tarantulu nabavio.Stalno sam sanjao kako je neko od ukucana kazi i pravi fleku od nje :)

Nemanja
26.06.09., 17:50
Blago vama sto samo sanjate... :D

pilis
26.06.09., 18:17
Blago vama sto samo sanjate... :D


ti ne sanjas?

Nemanja
26.06.09., 18:18
Ne, meni stvarno setaju po sobi.

Geni
26.06.09., 18:21
I meni cinaree i poneka dubia. Ne smeta mi.

Ig0r
26.06.09., 18:44
E moj Gorane nikad ti tako ništa nećeš privesti :)Z

Geni
26.06.09., 18:46
Ja ih i ne primetim... Marija me obavesti kada ugleda neku ::D

NecrovoX
26.06.09., 19:24
Moj ortak je sanjao kako mu je keva vampir i pokusava da ga ugrize..I onda je sutao u glavu da bi se odbranio! E sad,to ne bi bila neka prica da on nije nama ujutro dosao i samo rekao-"Sutao sam sinoc kevu u glavu."
Samo to...Pa onda na kraju dok nije objasnio.. :)

Teletabis
26.06.09., 22:01
hahahahah

Ja sad sanjam cesto, zmije, paukove, gustere, svasta nesto!

A ranije dok sam igrao wow po ceo mesec 24/7, idem ulicom, pazite NE SANJAM, budan sam, i gledam malu decu a vidim gnomove :):):):):)

BOLEST!!

Lizard_King
26.06.09., 22:05
eh da sam te srece da barem imam snove...mozda i imam al ih se ne secam..
1-2 sna u godini da se setim ... buuu

pilis
26.06.09., 22:57
hahahahah

Ja sad sanjam cesto, zmije, paukove, gustere, svasta nesto!

A ranije dok sam igrao wow po ceo mesec 24/7, idem ulicom, pazite NE SANJAM, budan sam, i gledam malu decu a vidim gnomove :):):):):)

BOLEST!!


moj ortak je tako igrao GTA a onda je morao da prestane,jer je jednom posle igranja izasao napolje video ortaka i ribu i krenuo za pistoljem :D zlo :D

Nemanja
26.06.09., 23:08
Naviknes posle odredjenog vremena, kada skapiras da ti ne mogu nista...
Inace, pre neki dan sam oborio na sred sobe ciniju sa nekih 50ak lateralisa. 10ak je zbrisalo sigurno... izgazio gde sam stigao 6 komada, valjda nece vise da smaraju. :D

ivana021
26.06.09., 23:32
meni je danas odpao jedan sa poklopca kutije,sasvim slucajno...
razmzala sam ga samo tako...

Teletabis
27.06.09., 01:13
ne treba preterivati sa igricama :)

SxOne
27.06.09., 03:35
ne ne ovo su mi hit izjave, moram da ih spojim na gomilu :)))

Ja imam samo erotske snove. Ako i krenem da sanjam nešto drugo, probudim se i pokušavam ponovo :)Z
hahahahahha "pokusham ponovo" hahahaha


ako nastavite da igrate igrice po 12/24h ne bi me cudilo da "dubie i taruntule" pocnu da vas "jure" i dok ne spavate....
hahahahahha


ja vec redovno sanjam lateralise kako jmi beze po sobi.
i pre nego sto se trgnem kazem sebi-daj oladi,opet sanjas-ali dzaba...
budim se po 3-4 puta...
prokleti da su...
True True, ista prica, i ja se cesto tripujem, ne samo u snu, nocu pred spavanje kad stigne umor, imam neki ekser od slike koji mi stoji na zidu i ako je uvek tu, cesto se istripujem da je buba, ne mora da bude Lat. samo da je buba........ nikako da ga iscupam :S
jest' Prokleti da su !!!


Ne, meni stvarno setaju po sobi.
hehehe Lud si !!!


I meni cinaree i poneka dubia. Ne smeta mi.
i ti si lud : ))))))


Naviknes posle odredjenog vremena, kada skapiras da ti ne mogu nista...
Inace, pre neki dan sam oborio na sred sobe ciniju sa nekih 50ak lateralisa. 10ak je zbrisalo sigurno... izgazio gde sam stigao 6 komada, valjda nece vise da smaraju. :D
jedva cekam dan kad cu se navidi... josh se ja trudim da moji Lat nikad nemaju ubudjalo nishta, ni karton, nego da bash bude Tip Top uredno, jer u suprotnom ne bih drzao... ne smem ni da posmislim kako bih se tripovao da je ne uredno nabacano samo u kutiji... huh...

a i cesto se tripujem da cu KAD-TAD oboriti kuriju i da cu ih juriti po sobi,
@Bog
Molim te ne dozvoli da taj dan "dodje"


meni je danas odpao jedan sa poklopca kutije,sasvim slucajno...
razmzala sam ga samo tako...
uh u januaru za moj Rodj, Zurka, par ljudi me cimalo da hranim T da vide, ja onako sav cirke od svega i svacega krecem onom pincetom ga ih jurim, i naravno nogica mu se otkine dok sam ga prebacivao i krene da bezi po stolu, KAKO SAM GA OSHAMARIO SHAKOM, pretvorio sam ga u BOJANKU, HAHAHAHA, svi su se samo pogledali medjusobno "WTF???, gadno, kako mozesh..." ### sami su trazili, a takva lica drugih su sudbina svih nas koji gajimo "gadne" Bube... : ))))) pravi prijatelji se naviknu ;) (moji vec jesu)
od tada latelarise pincetom po sred stomaka hvatam, ostace ziv a nece se nishta otkinuti.....

Rokerka
29.06.09., 11:18
Ma, vi ste svi ludi! (bez uvrede:D) A sta i ako vam pobegne koja bubica?! -Lepo pustite gustere, tarantule ili sta vec imate, pa nek' svi zajedno trckaraju!::D Taman onda "nahranite" svoje ljubimce, a uz to i prosetaju! Samo, posle njih treba uhvatiti...:th_ROTFLMAO:

-A kad smo vec kod "ludih" stvari, ajde da i ja kazem nesto, ali to nisam sanjala! Jedno vece sam ucila do kasno u krevetu i zaspala tako zgrcena pored knjige i budim se u neko doba jer sam mislila da sam se istripovala kako me nesto "mazi" repom po nozi... Otvaram oci, kad ono- muzjak l. gekona mi stoji na butini i gleda me pravo u oci! Ne znam kako je izasao, ali je bilo jezivo!:shock:

NecrovoX
29.06.09., 15:44
Ma, vi ste svi ludi! (bez uvrede:D) A sta i ako vam pobegne koja bubica?! -Lepo pustite gustere, tarantule ili sta vec imate, pa nek' svi zajedno trckaraju!::D Taman onda "nahranite" svoje ljubimce, a uz to i prosetaju! Samo, posle njih treba uhvatiti...:th_ROTFLMAO:

-A kad smo vec kod "ludih" stvari, ajde da i ja kazem nesto, ali to nisam sanjala! Jedno vece sam ucila do kasno u krevetu i zaspala tako zgrcena pored knjige i budim se u neko doba jer sam mislila da sam se istripovala kako me nesto "mazi" repom po nozi... Otvaram oci, kad ono- muzjak l. gekona mi stoji na butini i gleda me pravo u oci! Ne znam kako je izasao, ali je bilo jezivo!:shock:

Aj sto je izasao,ali gde je on to krenuo kada si ga vec na butini uhvatila!?!?! :) ahahahahahhaha

Inace izgleda svi masovno sanjamo kako nam beze zivotinjice,i ja sam pre koje vece sanjao kako sam zaboravio zatvoriti terarijum i ova moja izasla i onda sam je tako nesto dugo trazio,trazio,... Teraristicka bolest izgleda :)

Rokerka
30.06.09., 10:14
Aj sto je izasao,ali gde je on to krenuo kada si ga vec na butini uhvatila!?!?! :) ahahahahahhaha

Teraristicka bolest izgleda :)
Izgleda... A i ja sam se pitala gde je to posao...:shy: :D

darko.subotica
30.06.09., 13:23
Imam i ja ove simptome ...
Sanjao sam juce popodne kako sam po svojoj kuci nasao tarantule i to mlade primerke... Toliko je vividan san bio da se secam i vrsta Irminia, Incei i Blondi ... Jeee :)

Budim se i trazim paukove ! :)

Uzas D:

NecrovoX
30.06.09., 15:43
Izgleda... A i ja sam se pitala gde je to posao...:shy: :D


Drzis perverzne gekone! Sram te bilo! :)

Bifrost
30.06.09., 18:39
http://www.youtube.com/watch?v=ObuOqEK2YkE

Rokerka
02.07.09., 14:22
Drzis perverzne gekone! Sram te bilo! :)
Pa, ne treba mene da bude sramota, vec njih! Nisam ga ja zvala u krevet, vec se sam "ubacio"!:D Uostalom, nisam kriva sto sam zgodna...:halo: :th_ROTFLMAO:

Miroslav
02.07.09., 14:26
Uostalom, nisam kriva sto sam zgodna...:halo: :th_ROTFLMAO:

E u ovom slučaju mi je žao što nisam bio na njegovom mestu ::D

Rokerka
02.07.09., 14:50
E u ovom slučaju mi je žao što nisam bio na njegovom mestu ::D
:shy::shy::shy: :icon_rofl:

Pozz;)

marko
02.07.09., 15:40
http://theauburner.com/images/Tumbleweed.gif






























:)Z

Ig0r
02.07.09., 16:10
Šta smaraš Markane???
Pusti mlade da razmene telefone pa briši sve. Stvarno si pandur :)Z

marko
02.07.09., 16:12
Razmeniće brojeve, ne brinem se ja, postoji pp za to.
Ovako ako napiše broj javno može odmah da baci tu karticu ::D

Geni
02.07.09., 16:19
E taman... Marko, ti si programer. Upravo sam se malo igrao sa reg.exp. da se u polje lokacija prilikom registracije ne može upisati broj, kao što su svi botovi radili već moraju prva 2 polja da budu slova.

Mogli bi nešto da smislimo da se automatski cenzuriše broj telefona ::D

marko
02.07.09., 16:29
Auuuuuu koja glavolomija ::D

Ne kažem da nije izvodljivo ali . . . ajd smislićemo nešto pre ili kasnije, tj kasnije jer sad idem iz stana :D

Javim se kad se vratim.

Geni
02.07.09., 16:30
Ma za lokaciju sam već uradio i funkcioniše... ^[a-z]{2}[a-z ]*$

Mi samo trebamo ovo za telefon da smislimo ;)

marko
02.07.09., 18:36
Nije problem. Koje sve države hoćeš da pokrijemo tim izrazom? ::D
Biće to prava kobasica od izraza :lol:

Geni
02.07.09., 18:45
Pa dovoljno je da stavimo sve preko 6 brojeva i razmaci i specijalni znakovi (ili da se ograničimo samo na - i /). Tu bi upala i neka milionska cena ali ne verujem da ćemo se mnogo sretati sa tako nečim ::D

marko
02.07.09., 18:54
Sećaš li se tih botova, koje su telefone stavljali? Tj. u kom su formatu bili? US format?
Ne mogu da se setim sada konkretno?

Za ove naše brojeve ćemo lako, ali i tu će biti slučajeva koji nisu pokriveni, korisnici su slobodno da napišu broj telefona na hiljadu načina :)

Geni
02.07.09., 19:08
Ma jok bre čoveče, ovo nam ne treba. Samo bi da probamo ::D. A i da se pohvalimo kako stručno idemo u offtopic ::D

Botovi su uvek upisivali 1 u polje za lokaciju pa sam to zakomplikovao ovim gore. Sada moraju da upišu bar 2 slova na početku pa posle mogu šta god žele.

marko
02.07.09., 21:21
Da da, znam da upisuju 1 u lokaciju. I znam da nam ovo ne treba ali ne može da škodi ::D

Saću ti sklopim jedan izraz pa ga ti ubaci ili izbaci :D

Mislim da je od sada dovoljno reći regexp i tema će da se zabaguje najstrašnije :lol:

marko
02.07.09., 21:36
^((06)[0-9])/(\d{6}|\d{3}-\d{3}|\d{2}\-\d{2}\-\d{3}|\d{3}\-\d{2}\-\d{2})

Ig0r
02.07.09., 22:19
Ceo ovaj forum treba pod ključ.

NecrovoX
02.07.09., 22:55
Ovi moderatori/administratori su uzas! Mi kada idemo u oftopic to barem bude nesto zanimljivo,ovi samo smore ali FANTASTICNO smore! :)

marko
03.07.09., 01:23
@Grof - ma kakav ključ, utvrdili smo regexp tek za mobilne operatere naše zemlje. Gde je tu fiksna telefonija, gde su ostale zemlje Balkana, Evrope, sveta... samo se opustite ::D

Geni
03.07.09., 08:29
Da ali si pretpostavi da će se telefon upisati u domaćem formatu. Šta ako neko upiše međunarodni format?

darko.subotica
03.07.09., 09:10
@geni

Sta ako neko upise nesto bez formata tipa : Nula Sest Cetiri Devet ... ;)

marko
03.07.09., 09:32
@Geni - da da, treba i međunarodni format ubaciti.

Ma ludilo, biće tu gomila izraza. Kao što rekoh, samo se vi opustite, tek smo počeli :)Z

nenad
03.07.09., 12:47
Haha, pretpostavljam da su Geni i Marko hteli da pokažu svima kako je to kad te neko smara :D Usput, i mene su smorlili :D

Geni
03.07.09., 12:51
Uuu, teško tebe smoriti. Čim se ne priča o zmijama, efekat je postignut ::D

Teletabis
03.07.09., 16:58
a sta ako neko pise sa spaceom??

npr. 0 6 4 9 3 .....

hehehe :P

nenad
03.07.09., 19:56
Uuu, teško tebe smoriti. Čim se ne priča o zmijama, efekat je postignut ::D

I to je tačno ;)

Dusan1992
11.11.09., 03:49
uuu sto ste zapostavili temu. Jasam sinoc sanjao da me je jurila ona domaca zuta centipeda ama je bila dzinovska.

twilight
17.11.09., 01:55
Meni se desavalo jedno 6,7 puta da sanjam da mi nema paukova da su pobegli ili da nisam zatvorio terr...onda odem u prostoriju gde su pogledam,vratim se i spavam,,,bilo je samo jednom da sam sanjao kako mi je ispod kreveta dzinovski lateralis koji ceka da ustanem da me zgrabi a ja zedannn ju e kad nisam tad umro od zedji a ja onako polu budan usro se ne smem da stanem na noge dole da odem po vodu kontam lateralis vreba :P

Dusan1992
18.11.09., 02:12
Imao sam i takve snove. Samo sto je kod mene ispod kreveta bila centipeda.
Ja kad snivam kosmare u njima stalno centipeda pa sam razmisljao da nabavim jednu da bih se navikao.

jelchica
18.11.09., 12:21
Sanjala sam dvaput da su mi tar izashle iz ter, znachi okrenem se - T nema u ter nego na podu ili tako neshto :eek: Ja se odsechem jer nisam ochekivala, kao jbt shta ce ovde, mog'o je neko da je zgazi :P Oba puta je bilo onako... uhh, uzbudljivo :D

ritjzo
15.07.10., 23:11
Jeste li ikada imali cudne snove u vezi vasih ljubimaca?
Ja sam sanjao danas kako hranim moju A. Geniculatu sa Haplopelmom Lividum. I nije se bas najbolje provela (haplopelma). :'( :icon_backstab:

Zanima me, jel' imate vi slicnih iskustava? :rolleyes:

LemyKadir
16.07.10., 00:05
Ja cuti, ja sam bash sinoc sanjao kako iz bosne shvercujem nekoliko tarantula, gushtera i neshto chudno duguljasto u obliku gliste shto se non-stop cedi... Veoma uvrnuto... x)

Dragan Gacic
16.07.10., 00:31
nista cudno...covek cesto sanja ono o cemu misli previse... ako mislis o svojim ljubimcima i sa njaces ih cesto...e sad sta cemo tacno sanjati..to niko ne zna...

rassa
16.07.10., 00:32
http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=5483&highlight=snovi

Bojan
16.07.10., 02:29
ja sam u pochetku dosta sanjao svog burmanca , i plus onako uvek kad bi sklopio ochi ona mi se pojavljala , onako samo kako je sklopchena i se josh uvek uvrtuje , a deshavalo mi se da mi se pojavlja u razlichitih boja a ne samo onu originalnu , a snove retko pamtim , neznam koji je to uticaj al se to u poslednje vreme izgubilo , valjda sam u pochetku bio previshe pod stresa a sad se vishe uhodao . . .

ritjzo
16.07.10., 04:09
haha... Hvala rasso. Nisam skontao tu temu iako sam ovaj deo foruma prelistao dosta puta.
Ja se izvinjavam sto sam opet otvorio istu temu. Mozete slobodno da obrisete ovo.

DigiNS
16.07.10., 05:14
Ja cuti, ja sam bash sinoc sanjao kako iz bosne shvercujem nekoliko tarantula, gushtera i neshto chudno duguljasto u obliku gliste shto se non-stop cedi... Veoma uvrnuto... x)


dobra vutra a ?XDDDD

ritjzo
16.07.10., 14:36
haha... Lemy kakva je to glista sto se cedi? =)

Imao sam jos pre san, kako zatvaram terarijum i kako tad otkinem nogu tarantuli.

DigiNS
19.07.10., 00:32
haha... Lemy kakva je to glista sto se cedi? =)

Imao sam jos pre san, kako zatvaram terarijum i kako tad otkinem nogu tarantuli.

Ja sam imao tripove tako neke zatvorim vrata ali cim sklonim ruku vrata se otvore xD i bukvalno ne mogu da ih zatvorim samo se otvore posle odma xDDD tripcinaa :)