PDA

Pogledaj punu verziju : bug fight



radzaa
22.02.09., 23:01
http://www.japanesebugfights.com/

radzaa
23.02.09., 17:18
odmah obavestiti zelene, politiku, blic, press..........povuci ambasadora iz Japana,demonstartivno zapaliti sva japanska vozila po parkinzima i zatvoriti sve skole karatea......pa sta oni mislie, ovo je tako necivilizaciski i tako okrutno prema legitimnim pravima insekata?
pa i oni imaju dusu i osecaju patnju......

ps: mozda je ovo realna osnova za upotrebu jos jedne atomske bombe...

Neca
23.02.09., 17:20
Jesi ti lud ?
Sta lupetas bre ?
Koji si bre ocin kacio link kada sada laprdas da je lose to sto je na linku ?

Pozdrav ..

spiderboy
23.02.09., 17:45
japanci su poznati po tome da nisu baš kako treba...
inače davno nisam video takvu glupost,ali tu ne treba ići daleko u japan samo se osvrnemo oko sebe,pa možemo da vidimo svakojake idiote što izvode razne gluposti sa raznim životinjama,neću da navodim nikakve primere jer ni cela stranica ovog foruma ne bi bilo dosta

Ig0r
23.02.09., 18:21
Ma, Japan je najbolja zemlja na svetu!

radzaa
23.02.09., 19:12
mozda ja samo imam cudan smisao za humor. zao mi je ako neko nije razumeo

pozz

carobnjak
18.05.09., 12:01
Jesu li fakat ovak slabi skorpioni? :S


Koju god sam gledao, uvijek izgube :S

U ovoj izgleda od skakiljanja umro :P http://www.japanesebugfights.com/15.htm

twilight
20.05.09., 10:25
Ljudi bre da li je vama dobro??
ja stvarno ne mogu da verujem kako neko moze da dopusti sebi da ubaci 2 bube i da ih pusti da se biju i da jedna UGINE bolest!

Bifrost
21.05.09., 19:34
Ja to radim skoro svaki dan bubasvaba vs tarantula ili stonoga ili skorpija ili oskar. Znanimljivo je da bubasvaba uvek gubi xD

rassa
21.05.09., 20:46
Ja to radim skoro svaki dan bubasvaba vs tarantula ili stonoga ili skorpija ili oskar. Znanimljivo je da bubasvaba uvek gubi xD


bolje bubasvaba nego T ili stonoga ili skorpija
::D

acak
10.06.09., 13:06
posalji bubasvabe na kurs samoodbrane :icon_bash: daj im malo sanse :)Z

Miluttin
22.09.09., 15:04
Link je vrh, mada meni žao skorpije. Cool je runda 7!

Chobi
21.12.09., 21:12
Ja licno nisam ljubitelj buba, cak naprotiv, pa mogu reci da mi je ovo interesantno.
Samo je bedak, spojiti dve bube gde ce se jedna non-stop povlaciti i samo braniti, tu treba trener da baci peskir (u ovom slucaju maramicu) u ring (akvarijum) i spasi je, jer su pretpostavljam i tu dobre pare. Japanci su ludi