PDA

Pogledaj punu verziju : G. rosea - parenje no2



Bifrost
22.02.09., 23:59
Evo i ja da prijajavim. Ovo je drugo parenje ove zenke, proslo se zavrsilo bez kokona ali veoma interesantno, a ovo cemo tek da vidimo :). Muzijak je od Milosa (Milos008) malo manji nego prehodni ali kao sto vidimo na snimku velicina nije vazna hehehe.

Prvo parenje: 16.02.2009. nisam nista slikao/snimao...
Drugo parenje: danas 22.02.2008. posto se muzijak dopunio ponovo akcija. Nemam sta da kazem osim sto sam ih kao i prosli put podelio pregradom video da su zainteresovani i pustio. Ostalo je na snimku :D

Jedna slika:
http://i414.photobucket.com/albums/pp223/Bifrost1107/IMG_1072.jpg

I movie:
KmiIpsJRYIc

StefanUndy
23.02.09., 11:04
super video vidi se da je muzjak iskusan zna kada treba da pobegne xD
e da veoma mi je zanimljivo kako ovo lupkaju o pod nogama pre parenja...

toncek
23.02.09., 11:07
auu kako je lupala nogama hehe...ljepo si ovo snimio Bif.super je

zarko
23.02.09., 11:19
ekstra bife...
kak ose bre rosea ukalpa u tu tvoju kopacku koncepciju?
jedino sto mi pada na pamet je da ti je to prvi pauk pa drag....
ali ne volis poeciloterije a imas roseu ...daj be....

ps. a sanjas balfouri

kimo
23.02.09., 11:31
Prvi mu je pauk i ima ga već mnogo godina :)

Bifrost
23.02.09., 11:49
Pre ovog snimka je bio jedan interesantniji ali izgleda da nisam dobro kliknju record ili sam ga slucajno izbrisao... Muzijak ide napred zenka ga prati odamh iza njega onako u vozic.. i on ladno izadje iz ter, a zenka ostane zbunjena hehehe. onda sam ga vratio nazad i onda je snimljen ovaj gore clip :)

PS: Pre bih Krawcica zenku nego balfauri :) balfauri je precenjen puno, ali jako lep pauk. A Moram i neku stromatopelmu i heteroscodru (ponovo ###)...

Milos008
24.02.09., 03:00
GLumci su dobri pa naravno da je i snimak fenomenalan ;)
...a inace ne da je bila paljba na kraju hahahahaa :)

zokis
25.02.09., 02:27
Cestitam. Vrlo opusteno parenje koliko sam video. Slicna je obavio i moj muzjak kod Kima. Na zalost od tih parenja nista nije bilo, tako da ti zelim srecu u nastavku...