PDA

Pogledaj punu verziju : Kukuruzna Vs Kraljevska



Duleslash
25.02.09., 15:50
Napisite vasha argumenta koju od ove 2 zmije je primamljivije gajiti...

dule87
25.02.09., 16:27
Ma kraljevska, ako ni radi cega, onda zato sto je nema puno ljudi.. Ostalo ti je sve lako, procitaj karakteristike jedne i druge, imas sve na forumu, uporedi i vidi koja ti vise odg.. Mada to ti je sve slicno, stvar je izgleda i ukusa...

Duleslash
25.02.09., 16:33
znam,al evo i da dam svoje misljenje...

kraljevska
mane:cuo sam da je agresivna, ne mogu da gajim vise od jedne u ter(ako to budem zeleo),skuplja je(doduse nije mnogo), mogucnost da se uneredi od straha (i to bas vlasniku na ruke :) )


kukuruzna
mane:ima je mnogo ljudi

nenad
25.02.09., 16:59
Nije getula agresivna, uopšte nije tačno. Samo je veliki žderonja, može da se desi da te gricne ako nepažljivo gurneš ruku u terarijum. Inače su dosta mirnije i bolje za držanje u rukama od kukuruznih smukova. Uneređivanje od straha nije karakteristično samo za getule, mislim da je već rečeno pre par dana da to rade i druge zmije. To je česta pojava. To prestaje da se dešava posle par dana ili par nedelja po donošenju zmije u kuću.

gordond
25.02.09., 23:59
Kukuruzna vs kraljevska? Ma brate, ona koja ti se vise svidja. Sto se vise dvoumis gore ti je...

Duleslash
26.02.09., 03:33
xe xe... u pravu si... al mislim da ce da prevagne kraljevska...
shto kaze imenjak dule87 " ako ni radi cega, onda zato sto je nema puno ljudi"
a i nenadovo misljenje cenim...

nenad
26.02.09., 04:14
Hvala, ali mislim da ima dosta ljudi getule. Na ovom forumu možda desetak ljudi, ali ima ih i van foruma mnogo više. Meni su lepše od kukuruznih, ali ukusi se razlikuju.

spiderboy
26.02.09., 07:52
ako se dvoumiš najbolje uzmi obe,nećeš pogrešiti

ExigE
26.02.09., 16:56
Hmm izaberi onu za koju ti mislis da tebi vise odgovara. Ja imam kukuruznu, nabavio sam je prije par nedelja i super je, mirna... Inace meni kraljevska nije bas nest zbog one uske glave, a sve ostalo joj je ok. Ti malo jos vidi po netu pa uporedi karakteristike.

Duleslash
26.02.09., 18:00
ja sad razmishljam o kraljevskoj... ali dostaljudi koji su videli obe zmije reklisu mi "onu narandzastu"...
za sada od ljudi koji se ne razume, kraljevska ima samo 2 glasa :)
al opet bih nju uzeo...

ExigE
26.02.09., 18:12
Ti znas sta hoces :D Biraj... Nadam se da ces izabrati onu prave hehe

spiderboy
26.02.09., 19:47
nije bitno šta drugi misle,ako uzimaš za tvoju dušu,pa valjda imaš neki ukus ### nemoj da sad drugi odlučuju koju ćeš zmiju jer se njima svidja,ali ako ti tako misliš onda uzimaj što ti kažu,nemoj uzimati getulu nego sačekaj leto i uzmi od mene kukuruznu :12n:

nenad
26.02.09., 22:31
Sve jedno je koju ces da uzmes. Jer koju god da uzmes, garantujem ti da ces posle nekog vremena uzeti i onu drugu. Tako to ide.

gordond
27.02.09., 00:18
... I ne samo onu drugu, vec ces ubrzo i o trecoj poceti da razmisljas:D

Duleslash
27.02.09., 00:25
i dok trepnem okom, ja doguro do albolabrisa :)))

joj ljudi... samo dan do uzimanja...valjda nece biti sr*nja :))