PDA

Pogledaj punu verziju : TV emisije



Miroslav
01.03.09., 12:45
Ovu temu sam otvorio da bi mogli obaveštavati ostale članove kad ima neka emisija na TV-u u vezi životinje (prvenstveno onih vezanih za teraristiku) i da bi se mogle posle komentarisati.

Danas u 18h na B92 će biti emisija o crnoj udovici, pa koga zanima neka gleda.

Bifrost
01.03.09., 13:28
E hvala, dobro si me potsetio da instaliram tv karticu :)

StefanUndy
01.03.09., 13:41
e hvala puno bas imam to da pogledam...ako neko jos zna kada ce biti neka sledeca emisija o paucima neka pise ....

Borko
01.03.09., 23:11
da nije neko možda snimijo emisiju???

ja nisam mogao da ju gledam al mi drugar snimijo ali tek kad je snimanje bilo gotovo provalijo je da zvuk nije snimljen.
ako neko ima dobro bi mi došlo...

Bifrost
01.03.09., 23:15
Ja hteo da snimim ali nisam nasao driver za katrucu... bilo mi mrsko da downloadujem... A to za zvuk ja uvek proverim pre nego sto pocnem da snimam to se namesti jednom i to je to. Tvoj drugar je sigurno od kako je instlirao tv karticu prvi put snimao....

Borko
01.03.09., 23:25
jooooj pa što te mrzelo :)
vjerovatno mu je ovo prvi put...al dobro,na greškama se uči...

LARYBG
01.03.09., 23:39
ma pusti ce je opet ovo je vec peti put da je pustaju ! ;)

rassa
09.04.09., 21:18
evo sad ima na NacionalGeographic serija/film o zmijama
pocelo je pre nesto manje od 20 min

Miroslav
10.04.09., 03:22
Ne znam koliko je krstarica tačna, zato što je do prošle nedelje bila dokumentarna emisija 'Rudove bubice' na Animal planet u 10h, ali je u ponedeljak nije bilo, a oni (krstarica) ju i dalje pišu u programu. Emisija je zanimljiva, a vodi je još zanimljiviji čičica. Kao što naziv kaže, reč je o zglavkarima - često spomene tarantulu, ali ne kaže ništa specijalno. O škorpijama kaže više zanimljivih stvari.

Takođe sam na krstarici video da će u 12h (i u 20h) biti emisija 'Živi zmajevi' na Animal planet, a u 13h na National geographic 'Najopasnije životinje na svetu'. Tu će sigurno spomenuti nešto od, nama zanimljivih, životinja.

rassa
10.04.09., 12:10
AnimalPlanet
12.00 Kraljevska kobra i ja
20.00 -ll-

LARYBG
30.04.09., 20:15
pustite nacionalnu geografiju ima emisija o nekim otrovnicama . koga interesuje koja je zmija na svetu najotrovnija neka pogleda jel je o tome rec. evo da se ispravim radi se o najotrovnijoj zivotinji na svetu a ne zmiji.