PDA

Pogledaj punu verziju : Sretan dan žena!!!



PlaFonka
08.03.09., 15:28
za swe zene i one koji se tako osjechaju... swe najbolje...:D:p

marko
08.03.09., 15:35
Ovo sam nebrojeno puta rekao ali nikad na forumu :)
Da sam ja žena borio bih se da se ukine osmi mart. Nije valda da ženama treba jedan dan u godini da bi znali kako imaju ista prava kao i muškarci? Teška diskriminacija.

Na stranu moji tripovi i čudan pogled na svet, srećan osmi mart svim korisnicima ženskog pola! :D

nenad
08.03.09., 15:42
srećan osmi mart svim korisnicima ženskog pola! :D

Čekaj malo, da li si hteo da čestitaš svim korisnicima ženskog pola, odnosno, svima koji koriste ženski pol?! Onda si većini nas čestitao. Hvala druže ;)
Ajd, da se izvadim, pa da i ja čestitam osmi mart svim ženama i devojkama na forumu, a onima koji se samo tako osećaju, ne bih ništa da čestitam :)

StevaNS
08.03.09., 16:16
PRidruzujem se cestitkama...
Ali sramota sto je temu zapocela pripadnica lepseg pola.. ccc...

@Marko Ne mozes da negiras istoriju. Cinjenica je da zene nisu imale pravo glasa i cinjenica je da su se same izborile za to pravo. I nema nista lose sto se taj dan slavi.

Ono sto ja pljujem je vanetines day! On nema ama bas nikakav istorijski znacaj i cista je izmisljotina da bi se ljudima izvukao kes.

marko
08.03.09., 16:36
Čekaj malo, da li si hteo da čestitaš svim korisnicima ženskog pola, odnosno, svima koji koriste ženski pol?! Onda si većini nas čestitao. Hvala druže ;)U svako doba ::D


@Krme - nisam ni rekao da negiram istoruju. Samo kažem da bih se ja borio da se to ukine pod uslovom da sam žena. Ovako me baš briga.

Valentine's Day? Nilkad čuo, verovatno misliš na Svetog Trifuna zaštitnika vinograda, vinove loze...

zemunzakon
08.03.09., 16:39
i ja cu se pridruziti cestitkama-naravno lepsem polu

D@nijel
08.03.09., 16:41
Srecan osmi 8. Mart i u moje ime lepsem polu.;)

Bifrost
08.03.09., 16:46
Takodje svim djevojkama s foruma zelim srecan 8 mart :D, a ovom gore clanu zelim srecan rodjendan :)

D@nijel
08.03.09., 16:52
Ohoho hvala Bif :)

gordond
08.03.09., 22:34
Ovo sam nebrojeno puta rekao ali nikad na forumu :)
Da sam ja žena borio bih se da se ukine osmi mart. Nije valda da ženama treba jedan dan u godini da bi znali kako imaju ista prava kao i muškarci? Teška diskriminacija.

Na stranu moji tripovi i čudan pogled na svet, srećan osmi mart svim korisnicima ženskog pola! :D

U potpunosti se slazem sa tobom. Zene treba da budu ravnopravne svaki dan sa nama, a ne da se hvataju za 8. mart. Da ne pricam o tome sto trgovci koriste ovu ironiju i ulepsavaju je kako bi izvukli pare. Da sam ja zena, dobro bih se zapitao da li je ovo stvarno ravnopravnost!
Mada, kad bolje razmislim, bole ih uvo. Zene vole da dobijaju poklone. Povod nije bitan. Ako je to jedan dan vise u godini gde ce neko pokazati da ih postuje, sasvim dovoljno :D
Uh, ali ih iskritikovah:D Neka mi oproste, ali ja ih postujem svaki dan :D

I da ne ispadnem svinja (posto znam da bih), srecan vam 8. mart.:D

huana
09.03.09., 00:09
jeste li vi sada chestitali osmi mart ili ste pljuvali po njemu????

ovde zena ya na prste nabrojati i umesto da nas chuvate vi opalili po osmom martu..cccc...:)

gordond
09.03.09., 00:12
Svim zenama srecni svi januari, februari, martovi, aprili, majevi, juni, juli, avgusti, septembri, oktobri, novembri i decembri:D
I naravno 8. mart;)

huana
09.03.09., 00:13
hvala...hvala....:D

homer
09.03.09., 00:18
Posto je vec sve receno.. srecan 8. Mart!