PDA

Pogledaj punu verziju : Evo malo da promovisem svoju pesmicu ;)



Duleslash
12.03.09., 17:12
Evo jedne mekse pesmice, poslusajte i dajte svoj iskren komentar ;)
(ocekujem ponovno napusavanje , al sta cu :D:D)

http://www.youtube.com/watch?v=s8GR5xvijpM
Opaka posada - mozda spava

markozmaj
12.03.09., 18:04
Nije lose nije lose :D
samo napred

nenad
12.03.09., 18:07
Dobar vam je tekstopisac.

GEKON
12.03.09., 18:11
ma bre ti nisi normalan..... :)
zbog te pesme sam imao keca na polugodištu iz srpskog...
odma se setih ovu pesmu...
to je pesma od Vladislava Petkovića DIS-a

nenad
12.03.09., 18:33
odma se setih ovu pesmu...


I verujem ti da si imao keca iz srpskog, i to ne samo zbog ove pesme. :D

GEKON
12.03.09., 18:43
a to zbog "odma"?tako mi lepše da pišem....
imao sam kecu jer nas profesorka smarala(smara još uvek) da učimo pesmice...
naravno meni mučeniku srednje elektrotehničke škole 3.razreda je ispod časti učiti pesmice ko blesav....
ovo je jedina pesmica koju sam naučio u zadnje 3 godine :D

Koby_88
12.03.09., 18:48
Duleslash extra je pesmica, svidja mi se ;) Pozz komsija :)

Duleslash
12.03.09., 19:46
trudimo se... sad smo konkurisali na neki Battle of the bands... al ne znam dal cemo proci :/
hvala na podrsci ;)

nenad
12.03.09., 20:44
Vidi se da se trudite. Samo napred!

Duleslash
12.03.09., 21:42
hvala! ukoliko prodjemo ocekujemo Nenada i kompaniju kao podrsku uzivo u bgu (naravno ko bude mogao da dodje)...

ExigE
12.03.09., 22:28
Dajte mp3... Upload negdje hhehe

KLOKI95
12.03.09., 22:48
haha cool skroz.
samo je mogo malo zivlje da je peva prispavalo mi se :D

Bifrost
12.03.09., 23:26
Necu da vas dezmotivisem ali meni je bas glupa pesma... I muzika takodje, a o tekstu ni da ne govorim... Zao mi je, ali samo sam iskren. :)

Samo nastavite :)

Duleslash
12.03.09., 23:39
i ja sam iskren i to i cenim!
bice mp3-a kad se zavrsi sajt www.opaka-posada.co.cc ...

Bifrost
13.03.09., 00:02
imate besplatne iz.rs domene...

Duleslash
13.03.09., 00:08
imate besplatne iz.rs domene...
al ovaj je laksi za pamcenje , a i provereno je stabilan...

Bifrost
13.03.09., 00:59
iz.rs je takodje provereno stabilan. Mada mislim da stabilnost zavisi od housta... a sad sta je lakse zapamtiti ne znam...

gordond
13.03.09., 11:56
Nisam hteo da kritikujem, ali sam onda skontao da ce vas to uputiti na greske koje cete popraviti i biti bolji;)
Ne znam koju vrstu muzike ste zelite da svirate, ali ovo je po meni onaj fini rokic tipa Bijelo dugme, Osvajaci, sto mi je ustvari najgluplje sto to neko i svrstava u R'n'R.
Sto se tice same pesme, kao prvo, treba da poradite na vokalu posto u nekim delovima dosta falsira. Isto tako sama muzika bi mogla da bude malo tvrdja, da se malo vise cuje ta distorzija, da bude malo ''prljavije''. Na tekst sam prestao da obracam paznju posto mi se Dis nikako ne uklapa u sve ovo, a i poprilicno je lose uklopljen u ritam pesme...
Ono sto je vaznije od svega ovoga sto sam napisao je to sto ste ipak nesto uradili. Svaki sledeci pokusaj uz sve pozitivne i negativne kritike bi trebalo da bude bolji, tako da samo nastavite.
I jos jedan savet: da od R'n'R-a nema 'leba, to svi vec znamo, ali nemojte da se ''prodajete'' za male pare i trenutnu publiku, nego mu dajte malo zestine, buke, vike, aaaaaaaaaaaa;)

Nema ljutnje, samo iskreno misljenje;)

Duleslash
13.03.09., 13:26
bas tako majstore... nego ova pesmica je radjena za disa , pa sam hteo da uradim neku melodicnu hard rock baladu... ni meni se ne svidja sto je meka... inace ostale pesme su mnogo tvrdje , al idalje zadrzavaju lepu melodije... evo bice i "Milosrdni andjeo" uskoro...

Bifrost
14.03.09., 03:38
Daj da cujemo nesto bolje stvarno... :)

PlaFonka
14.03.09., 16:22
dobra je pjesma samo ja preferiram nesto zesce... xD

ACO87
18.03.09., 05:10
Pa dobro ljudi pesma je super..Dule svaka cast..kad ce svirka???? Obavezno dolazim..pozzz

Duleslash
18.03.09., 16:02
Hvala Coa legendo ;)

Duleslash
13.04.09., 23:11
evo ljudi i slicica sa nastupa...
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs018.snc1/3012_1117747672344_1486577432_30295216_2487752_n.j pg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs003.snc1/2779_1110576374444_1527913501_261008_3503760_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2985_1080891675488_1622205779_169564_3319957_n.jpg
pa tako... bice i i videa koga interesuje

Chobi
13.04.09., 23:57
He, kako ste snimili ovu pesmu? Zar je frka odsvirati promo singl?
Bubanj je KOMP, nije odsviran (bar se u to razumem), ostalo nisam hteo da slusam...
Ako razmisljate da uradite nesto pocnite da svirate. Toliko

Bifrost
14.04.09., 00:41
Ovaj lik sa gibsonom na prvoj slici on nije iz Cacka?

Duleslash
14.04.09., 01:43
Ovako chobi... U pravu si potpuno, al ne znam dal znas koliko ti para treba da bi snimio ok bubanj (za ovu pesmicu oko 10 mikrofona i profesionalan bubanj)... ono jeste shit, al ###, bice bolje... uskoro ce biti jos jedna pesmica pa ces cuti da isto razmisljamo...

Lik je iz Cacka , ubedljivo najmladji clan benda i les paul nije gibson vec japanski Vantage.

A na drugoj slici , Bora peva pesmicu sa nama , da ne pomislite da sam omatorio :)

spiderboy
14.04.09., 08:08
samo mi nije jasno kako ti "opaki" likovi kao što se ti predstavljaš prilikom nastupa ne sme da donese zmiju kući?

Duleslash
14.04.09., 12:45
:D :D doneo sam... i prihvatili bi , da nije onomad pobegla, onda je posle varednog stanja bila kod mog druga basiste , ovog sa maramom, i opet je napredovalo u dobrom smeru , medjutim mu je baba videla zmiju i umalo se nije slogirala... sad je kod coe , a ja jos uvek razmisljam sta da radim... matori su malo konzervativni, medjutim ja se trudim da zivim na svoju ruku, sto se jeli i vidi iz prilozenog :)

PS nesto sam zaboravio reci Opaka posada nije ime zbog toga zato sto smo strasni i opaki nego iz fazona kakav je imao ac dc...

Chobi
14.04.09., 15:00
:D :D doneo sam... i prihvatili bi , da nije onomad pobegla, onda je posle varednog stanja bila kod mog druga basiste , ovog sa maramom, i opet je napredovalo u dobrom smeru , medjutim mu je baba videla zmiju i umalo se nije slogirala... sad je kod coe , a ja jos uvek razmisljam sta da radim... matori su malo konzervativni, medjutim ja se trudim da zivim na svoju ruku, sto se jeli i vidi iz prilozenog :)

PS nesto sam zaboravio reci Opaka posada nije ime zbog toga zato sto smo strasni i opaki nego iz fazona kakav je imao ac dc...

A-haaaaa....ejsi-dijsi...kao oni biste voleli da budete... e pa, -It`s a long way to the top if you wanna rock`n`roll- :)
Za jednu pesmu ti ne treba puno, ako ste uvezbani necete se dugo zadrzati u studiju pa vam nece uzeti puno kinte. Ja se ne secam koliko smo mi onda (dok sam svirao s bendom) placali, ali znam da je bilo prihvatljivo. Znam neke ljude po Pozarevcu, Smederevu ali je bzv da vas iz Cacka povezujem s njima, uostalom, kad ste vec dobri s Borom :)
E, ako zelite mogu ti poslati prijavnicu pa da dodjete da odsvirate na Pozarevackoj Majskoj gitarijadi, 2. maja se odrzava

huana
14.04.09., 17:13
e ovako...posto sam veeeeeeliki obozavalac disa ne mogu a da ne prokomentarishem ovu pesmu...i moram biti iskrena i reci da ste ga oskrnavili najgore...ne kazem da ste loshi,ne slusham ovu vrstu muzike pa nisam kompetentna da sudim o kvalitetu...ali Dis...pa josh mozda spava..pa ova melodija..ajaoooooo!!!!!....to je poezija bre, ima dushu...
kontam da je bolje da se drzite svojih tekstova:)

Duleslash
14.04.09., 17:30
iskreno ... ne znam... ok... sta da kazem, ako sam trebao da napravim neku rokacinu tipa gunsi ili ajsi disi (kakve inace sviramo na svirkama i to zvuci uverljivo) onda ok...
melodija i pesmica su bar meni ok, da su zivi bili bi super...
a ima ljudi koji su rekli da bi dis bio ponosan da moze da cuje ovu pemicu, svako ima pravo na svoje misljenje... ja bih bio ponosan (da sam samo pisac) da mi je neko posvetio makar 5 mina i napravio pesmu u moju cast... ma da je tehno-sr*** najvece... al bih opet bio ponosan... a ko sto rekoh videces shta smo mi u stvari uzivo pa se nadam da ces shvatiti da nismo pop bend nego HARD ROCK! istina pesma jeste izuzetak, al zao zao mi je sto nemamo kinte za profi fensi snimak nego je jos uvek to iz duse... ima ljudi koji to vide, ima i onih drugih...

huana
14.04.09., 17:52
ma bicete vi ok...ja sam tu pesmu dozivela totalno drugachije pa sam se malo shokirala kad sam je chula..u svakom sluchaju mislim da ne dozivljavamo poeziju na isti nachin..i da ova pesma krije u sebi toliko jakih emocija a da vi to niste uspeli da predstavite..uostalom josh ste mladi pa kontam da cesh vremenom shvatiti o chemu pricham..mislim, nisam ni ja neshto matora:) samo sam jako rano zavolela Disa:)

gordond
14.04.09., 21:45
iskreno ... ne znam... ok... sta da kazem, ako sam trebao da napravim neku rokacinu tipa gunsi ili ajsi disi (kakve inace sviramo na svirkama i to zvuci uverljivo) onda ok...


Druze, Gunse ne mozes nikako da stavis u isti kos sa AC-DC-em a po najmanje u ''rokacinu''. Oni su obicni pozeri...

Bifrost
14.04.09., 22:07
KINKS rules ::D

Chobi
14.04.09., 22:13
Druze, Gunse ne mozes nikako da stavis u isti kos sa AC-DC-em a po najmanje u ''rokacinu''. Oni su obicni pozeri...

Ha, pa ne bi se bas slozio s time.....Gansi, su, odsvirali svoje, ali odsvirali....

gordond
14.04.09., 23:08
Odmjaukali, odigrali u gacicama, puni misica... Ali ok, ukusi su razliciti. Ne kazem da ne volim par njihovih pesama i da nema dobrih stvari, ali generalno ima mnogo vise boljih bendova koji su ostali u senci njihovih pesmica za devojcice...

Nego, aj da se drzimo mi teraristike. Ipak ovo nije face space...:D

LARYBG
14.04.09., 23:50
Odmjaukali, odigrali u gacicama, puni misica... Ali ok, ukusi su razliciti. Ne kazem da ne volim par njihovih pesama i da nema dobrih stvari, ali generalno ima mnogo vise boljih bendova koji su ostali u senci njihovih pesmica za devojcice...

Nego, aj da se drzimo mi teraristike. Ipak ovo nije face space...:D
hahahahn puni misica.... a ono mrsavi pajdomani :D

gordond
15.04.09., 00:01
Ma mislio sam na to sto Axl peva u gacicama i pokazuje svoje zmijsko telo:D Ma nije ni bitno;)

Duleslash
15.04.09., 12:23
ma ovo je kafic tema , tako da moze da se da se diskutuje... Pa ima udela u pozerisanju naravno , ali Slash je u top 15 gitarista na svetu (a u tome nije zbog pozerisanja:) )...
Svejedno... evo danas treba da dobijem snimak sa svirke, pa cete cuti you shock me all night long, u mom krestavom izvodjenju :)

Chobi
15.04.09., 12:29
:D can`t wait

Malacrass
16.04.09., 14:11
Na web-stranici dva lika su odjevana u logo majice, jeadn gusar i onda ona smiješna verzija jokera iz batmana u majici od gunsa. Ne kritiziram samo mi je onaj gusar smiješan, al ok.
S obzirom na oblačenje sam očekivo puno žešći žanr.

Duleslash
22.04.09., 12:33
Shvatam sta mi pricas... Ta dvojica su zapela da obuku te majce, i ja rekao vasa stvar...
gusar je moj prijatelj koji se tu izmotavao (pa i treba da deluje smesan)...

zeza me nesto ne mogu da secem ovaj snimak , al nadam se da cu srediti uskoro... odma da vam kazem tonac nije imao veze, glas se cuo ko kod Zdravka Colica (10 puta jace od svega ostalog) al dobro... cucete...

zaboravio sam jos nesto... Joker nije iz betmena, nastao je pre 5-6 godina, pre ovog novog joker-a na koga podseca, a onaj stari nema slicnosti sa ovim jokerom ;)

Duleslash
22.04.09., 21:41
Evo dodali smo neke snimke na youtube...

You shock me all night long
http://www.youtube.com/watch?v=lJGyCMG73eo
Its my life
http://www.youtube.com/watch?v=HFgInERdTQ4

I da dodam , kvalitet je los...

Lizard_King
22.04.09., 23:31
AC/dc dobar vam je pevac al gubi glas tui tamo tj Zrak
i muzika se ne cuje.... al ok je

bon jovi -opet vam muzika pretiha...

treba bi probat sta od pantere..
moga bi stim glasom :D..
cemetery gates . walk .. tak nest :D

Duleslash
23.04.09., 02:07
pevac sam ja :)))
ma uzasno su nas podesili , glas je 10 puta jaci... a pre disija sam skakao pola sata u ostatku koncerta, ali se to gubljenje glasa ne bi odrazilo, da nisu pojacali 10 puta mikrofon u odnosu na ostalo, zato se ostali instrumenti ne cuju :/
###...
hvala za pozitivnu kritiku