PDA

Pogledaj punu verziju : kafic...



StevaNS
20.03.09., 23:39
Upravo sam ispratio zavrsne postove u kaficu i deluje da ce, nakon one price da ne treba brisati kafic, on ipak biti "zatvoren".
Imam samo jedan predlog administratorima. Ubuduce ako opet dodje do slicne situacije, nema potrebe da administratori javno (u temi) objasnjavaju svoje postupke. Dovoljno je da (o)pomenutom clanu objasne PP-om, pa cak i vise puta ako on pocne da se buni. A ako se nastave neprilike, neka usledi zabrana dolaska na forum ili barem postovanja na neko vreme. Zvuci pomalo tiranski ali tako ce forum biti puno "cistiji" a ima prostora i da postoji pristojan kafic za razonodu. Ovako dolazi do nepotrebnog trvenja na forumu i drugi clanovi koji inace ne prave problema dolaze u (ne)priliku da se raspravljaju sa moderatorima i jos vise podizu tenziju.
Eto toliko..

marko
20.03.09., 23:42
Krme nešto ti je promaklo, nije se niko javno raspravljao već je rassa opomenu (privatnu poruku) prosledio javno. Administracija radi kao sat ali hvala na predlogu u svakom slučaju :)

StevaNS
21.03.09., 00:04
Nije mi to promaklo, ali moras priznati da ono sto je usledilo posle ipak lici na raspravu. Na srecu ubrzo je prekinuto ali vec su ljudi poceli da se dele u 2 tabora itd.
Samo sam hteo da kazem da bi bolje bilo da ste odmah obrisali rassin post gde je preneo vasu opomenu. Ako covek ima potrebu da vam se opravda ili da kaze da ste ga pogresno razumeli, mogao je to da uradi privatno kako mu je i stigla opomena. Onda vase dopisivanje moze da se nastavi koliko god ima smisla a da se ne dizu tenzije, a ni kafic ne bi morao da bude zakljucan.
Mozda sam i ja trebao ovo privatno da predlozim. Ovako ce opet da izbije neka rasprava.. Treba pozvati Nenada da mi opet "iscepa" postove. :th_ROTFLMAO:

rassa
21.03.09., 00:08
'već je rassa opomenu (privatnu poruku) prosledio javno'
da, sto da ne. Kome da kazem sta mislim
ja kazem da obrisu ako ne sme da stoji tu, i vi mi date opomenu!
nema veze, ja sam i vec negde reko stace nam/vam kafic

evo ga, prvi koji gleda malo sire od gledanja kako da da opomenu (hvala bogu (i Krmetu))
'da kaze da ste ga pogresno razumeli'
i jesu me pogresno razumeli, i opet, ja kazem da obrisu ako ne sme da stoji tu, i vi mi date opomenu!

ExigE
21.03.09., 00:14
Ljudi sve je ok dok od sitnice se ne napravi slon! Svi smo nekako uvjek spremni na svađu. A to nam nije potrebno. Tu smo da djelimo znanje, da se druzimo. Forum je super i mnogo toga sam i naucio od vecine vas. Nemojmo da se ovako sto ponavlja.

marko
21.03.09., 00:19
Zaključao sam već jednu temu da se prekine rasprava, ova tema nije otvorena da bi se rasprava nastavila. Zamolio bih vas da nastavite sa terarističkim aktivnostima. Hvala.