PDA

Pogledaj punu verziju : Pitanje za korisnike



marko
27.03.09., 10:33
Posle silnih problema oko foto konkursa i nesporazuma oko toga gde treba da se kače slike a još većeg nesporazuma nakon zaključavanja teme gde su se slike kačile (jer nisu trebale tamo da se kače, što je više puta naglašeno, bezuspešno naravno) prinuđen sam da pitam sledeće:

Pogledajte sliku ispod i javite se ako ne vidite ova dva naznačena dela, dakle prvi naznačeni deo je opis podforuma (vrlo kratak i jasan) a drugi naznačeni deo je obaveštenje u kome su napisana pravila konkursa:
http://i93.photobucket.com/albums/l57/exsyntax/konkurs.jpg
Moram da napomenem, te naznačene delove tražite u podforumu "Konkurs za slike", dotični se nalazi u kafiću. Ko ima problema i ne vidi ove dve stvari neka se javi da vidimo u čemu je problem.

Nakon zaključavanja one teme gde je bilo priče o konkursu, vrlo malo (svega par) korisnika se prijavilo za konkurs, to nas malo zbunjuje.

Ig0r
27.03.09., 11:35
???
Naravno da se vidi

Bluie
27.03.09., 12:42
Polako, mozda ljudi skupljaju fotke, pa ce da postuju vise odjednom ;)

Geni
27.03.09., 12:49
Bilo je već gomila pitanja zašto se ne počne sa skupljanjem fotografija pa sam pitao Marka da li možda nešto nije u redu sa predviđenim podforumom.

Soulfly
27.03.09., 13:17
Ma sve je u redu. Ne znam za ostale zasto ne postuju, ja cekam fotoaparat sa boljim makoom :P

marko
27.03.09., 13:20
Odlično, znači sve je ok. Hvala za povratnu informaciju :)

nenad
27.03.09., 13:21
Pa mnogi ljudi nisu shvatili GDE treba da postuju. Videli su zaključanu temu, i nisu pročitali šta u njoj piše, nisu videli da je u toj temi par puta napisano gde se slike postavljaju, zato je i pokrenuta ova priča opet.

IV@N
27.03.09., 14:11
ja ne stavljam moje fotke jer moj fon od 3.2mp naspram genijevog,nenadovog itd fotisa su sranje...tako da su njihove fotke unapred pobedile ::D

Geni
27.03.09., 14:20
Ja se ne takmičim ;)

Soulfly
27.03.09., 14:37
Zasto? Pa nije poenta ko ce da pobedi, cilj su lepe slike.
Ne vidim razlog zasto ne bi ucestvovao

Geni
27.03.09., 14:39
Ma ne zbog toga. Nikada me taj konkurs nije mnogo ni interesovao a ja nemam takmičarski duh. Ako imam neku lepu sliku ja ću da je postavim ali se neću takmičiti sa njom. Nemam, naravno, ništa protiv konkursa ali nije to moj 'fazon'.

nenad
27.03.09., 15:05
Zasto? Pa nije poenta ko ce da pobedi, cilj su lepe slike.
Ne vidim razlog zasto ne bi ucestvovao

Mislim da je ovo bilo upućeno Ivanu Geni :D

Geni
27.03.09., 15:05
Izvinjavam se :shy:

Soulfly
27.03.09., 15:57
Ne, bas sam Geniju napisao posto neki mozda imaju neki trip "jao Geni ima bolji fotoaparat dza bu, moje slike su nista u odnosu na njegove" pa sam zato mislio da Geni nece da ucestvuje. U svakom slucaju ja to ne shvatam kao takmicenje vec kao "najlepse slike foruma" ali kako god...

nenad
27.03.09., 16:48
Onda se ja izvinjavam :(

spiderboy
27.03.09., 22:17
i ja sam protumačio da bi to trebalo da budu nalepše slike sa foruma zato uopšte ne vidim razlog što ne bi ljudi stavljali slike,ne treba se stideti onog što nemamo(napr.dobra oprema itd.),kad je čitava tema započeta onda sad nemojte da na tome ostane

IV@N
27.03.09., 22:30
ma nisam mislio tako XD nego zna se ko se razume u fotografiju i ko treba da pravi kalendar kako sam ja razumeo...zna se ko ume da NAPRAVI dobru fotku nisam ja sad mislio da je sve u opremi... nemojte pogresno da me razumete i nisam se dobro izrazio u predhodnom postu...

mare
30.03.09., 22:56
nije sve u opremi, naravno, ali je pozeljno da fotoaparat ili telefon budu kvalitetniji. ipak ce to biti slike malo vecih formata, nije stoni kalendar u pitanju nego zidni. bar sam ja to tako zamislio. i poenta je da se sakupe lepe slike,a ne da se takmicimo, posto nagrada i nema :). i ne postoji monetarna strana svega. stampace se onoliko kalendara koliko se dogovorimo,a od toga ce zavisiti i cena.