PDA

Pogledaj punu verziju : plastične puzavice i biljke



SpiderInsomnia
06.04.09., 14:01
U nedelju sam bio u kin. t. centru, ima dosta plastičnih puzavica koje extra izgledaju u terarijumu. cENE su od 70-80 pa do preko 200 dinara, a bršljeni koji meni izgledaju najbolje su oko 150 din. Inače nije toliko velika gužva kao što in ače ume da bude, a za tri-četiri-pet puzavica može da se dobije i bolja cena pa preporučujem. I da, dobro pregledajte svaku puzavicu, neka ne mrzi, jer iako dosta verno mizgledaju, u principu ima dosta grešaka u plastici pa da proberete najbolje ...

pilis
06.04.09., 15:38
ja sam tamo uzeo one kao drvene piksle za 50 dinara,super su kao posuda za hranu,a sto se tice vestackog bilja kostalo je 200 kinti ali bas ogromne velicine.

acak
06.04.09., 15:43
gde si to tacno gledao...:confused:
mene kinezi strasno nerviraju, svi imaju svasta, i nista sto meni treba, svaki put se tamo smorim kad pokusam nesto da nadjem.....:mad:
prosli put sam video neke plasticne biljke na spratu, odprilike na polovini trznog centra, kod onog otvorenog prelaza iz jedne polovine u drugu, ali nisu nista specijalno....

SpiderInsomnia
06.04.09., 16:06
evo gde ima: nova zgrada, ona koja je tačno iza OMV-a, uđeš po želji, a onda dođeš do sredine, tj., do pokretnih stepoenica. Popneš se na sprat, i od pok. stepenica levo, skroz do kraja, na samom su kraju. Znači, nova zgrada, ne one dve stare, spojene, mada i tamo ima tačno na sredini kao što si rekao ali su fuj ... eh kad nisam slikao ...

pilis
06.04.09., 16:07
na spratu skroz do kraja,ma imaju oko 10 vrsti plasticnih biljaka.

acak
06.04.09., 16:24
aha, nova zgrada?
vidis, to nisam znao, ja sam bio samo u toj staroj....
moracu da pogledam, ta mi je promakla... :)

tnx :)

Soulfly
06.04.09., 17:22
Samo je jedna puzavica ok, sve ostale su sastavljene iz prstenova i izgledaju odvratno. Ja sam uzeo dve ove, iz jednog dela su, duzina je 2m a cena 150din

silwert
06.04.09., 21:34
plastika fantastika

StevaNS
06.04.09., 22:24
fuj...
sorry na ovakvom odgovoru, ne bi da podrivam temu, ali ja ne podnosim plasticno cvece. Keva drzi cvecaru, pa mi to dodje kao profesionalna deformacija. znam da ima svoje prednosti,ali opet.. nije to to...

Bifrost
08.04.09., 15:10
kičeraj...

nenad
08.04.09., 15:25
Pa i nije. Moje puzavice su skroz ok. :D A, vi ako ne volite plastične, probajte sa zmijom da držite neke biljke, pa ćete videti zašto sam prešao na plastične :D
One svaku biljku unište kako rastu. A da ne kažem kako retko kojoj biljci odgovara terarijumska klima. Sve mi je propadalo, 6-7 različitih biljaka.

SpiderInsomnia
08.04.09., 15:57
kičeraj...

Stvar praktičnosti, a ne kičeraj. Evo sad vidim i da je Nenad napisao zašto - zmija toliko izlomi sve živo da, čak i ako se biljka kojim čudom primi, nema šanse da preživi svakodnevno "gaženje". Takođe, plastične biljke se lakše izvade, očiste, ne moraju da se zalivaju, ništa ne živi u zemlji u kojoj prave biljke rastu ... to su sve činjenice.A da je ružno - pa jeste da je lepše sa pravom biljkom, ali ni ovako nije baš baš fuj.Ali tema je gde ima da se nabavi, pa kome se ne sviđa ne mora da kupi. :)