PDA

Pogledaj punu verziju : Pecurke u trarijumu!?



Cold_Beer
07.04.09., 22:11
:icon_salut: Rastu mi 4 pecurke od oko 1 cm u terarijumu kod lasiodore p. Izvadicu ih sigurno,nego me interesuje da li mogu da skode pauku:confused:

rassa
07.04.09., 22:12
koliko se secam i Zarku su bile u teru neke bele pocurke...

LARYBG
07.04.09., 22:12
ne verujem da mogu da mu skode koliko se secam i zarko ima pecurke u ter.
hahhaha raso pretekao si me :)

dragon
07.04.09., 22:40
Ja sam imal bijele gljive. kad sam videl da raste onda sam ju izvadil i to je to

Cold_Beer
07.04.09., 23:39
Ma izvadicu ih sigurno,ove su bele isto. nego me je interesovalo da li mogu da sadrze neke materije koje nisu zdrave po pauka. Verovatno ce ostati nesto od njih u terarijumu i kad ih izvadim!

svemirac50
07.04.09., 23:43
hehe, kod mene je grana od vinove loze u terarijumu pustila korjenje i pocela je da lista

emergency
20.08.09., 23:54
Micelijume od tih gljiva su unesene sa podlogom, ubikvitarne su, a visoka vlaznost i slabo svetlo im odgovaraju za rast. Nisu otrovne, ali ih treba izbaciti, zato sto po zavrsenoj vegetaciji trule,a trulezne materije zakiseljavaju sredinu a to nije dobro. Ako su im sesiri otvoreni, spore su rasute po podlozi, tako da ce se razvijati i dalje. Zato je najbolje da promenis kompletnu podlogu a panjeve ako imas u terarijumu iskuvaj.

Cold_Beer
21.08.09., 00:38
Pa promenio sam jos pre par meseci i podlogu i terarium. Malo si okasnio sa postom :),ali nema veze,svaki savet dobro dodje! Pozdrav prijatelju :icon_salut: