PDA

Pogledaj punu verziju : kriket(kiter) kiper gde ga nabaviti u novom sadu?



twilight
23.04.09., 13:21
Gde mogu da nabavim kriket kiper u ns...koliko sma skontao veoma su povoljni i korisni.

StevaNS
23.04.09., 14:43
ima kod mene u radnji... bul. Oslobodjenja 46c., iza Mozzart-a
pet shop Molly
Pozz..

boba
23.04.09., 16:39
ima kod mene u radnji... bul. Oslobodjenja 46c., iza Mozzart-a
pet shop Molly
Pozz..

Svidja mi se to sto navodis ljude uz pomoc Mozzart kladionice. Imas pivo za ovu reklamu. :)

twilight
23.04.09., 20:16
aha ok hvala....da li tamo ima jos nekih stvarcica za exoticne kucne ljubimce?

twilight
23.04.09., 21:24
i koja je cena kriket kipera?

StevaNS
23.04.09., 22:04
Svidja mi se to sto navodis ljude uz pomoc Mozzart kladionice. Imas pivo za ovu reklamu. :)


hahaha... nije to kladionica nego poslasticarnica, najpoznatija u gradu, a moja radnja je malo zavucena odma iza nje..

@twilight
220din

twilight
23.04.09., 22:35
ok hvala....ja cu verovatno docu sutra pre podne....sad da li cu uzeti ne znam....

StevaNS
23.04.09., 23:09
sto se ostalog tice, imam neke UV neonke, Arcadia i Sylvania, a trebalo bi da uvezemo exo terra, zoo med i dragon proizvode. to ce biti tek na jesen verovatno. bice tu i profi stapova za otrovnice i svega po malo. ali o tome vise kad bude aktuelno...

twilight
23.04.09., 23:25
mozes li mi samo pojasniti sta je Arcadia i Sylvania exo terra cu uzeti cim bude..........jel to tvoja radnja.....ti radis tamo...il sta?

StevaNS
23.04.09., 23:46
Moja je radnja.
Arcadia i Sylvania se bave osvetljenjem za akvarijume i terarijume. Koliko ja znam Arcadia je kvalitetnija ali i Sylvania je sasvim OK. U to ne bih bas ulazio, ima ljudi na forumu koji su kompetentniji od mene sto se toga tice.

Exo terra i Zoo med su medju najpoznatijim proizvodjacima opreme za teraristiku. Osim njih u igri je jos i Dragon firma iz Nemacke ali o njihovim proizvodima nemam jos podataka, moracu malo da prosvrljam po netu a iz kataloga deluju skroz OK.

Koliko ja znam opremu za teraristiku drze Pet centar na Novom Beogradu i mozda Fishermans partner u BG (ovaj u NS po mom saznanju nema nista). Nadam se da cemo uskoro i mi imati bogatu ponudu.. :)

zarko
23.04.09., 23:57
exsotera po klaviltetu dolaz zadnja posle svih navedenih -po pitanju uvb lampi
zoomed pa ostale na kraju ekzotera

StevaNS
24.04.09., 00:05
Hvala na ispravci.;)

Twilight, ako ti je hitno ima ljudi na forumu koji nabavljaju opremu a salju i na adresu. Pogledaj u ponudi..