PDA

Pogledaj punu verziju : terarijumi za t (link)



boba
28.04.09., 13:51
Ja lepse terarijume nisam video do sada... koliko bi komplikovano bilo napraviti ovako nesto?

http://www.tarantulacages.com/index.html

LARYBG
28.04.09., 14:08
mogao bi lako da ih napravis od plastiglasa. meni se licno ne svidjaju ali svako ima svoj ukus.

kimo
28.04.09., 16:02
Upravo to...ukusi su različiti, meni se ne sviđa isto, a i plastika mi je bezveze za terarijume + što se pleksiglas izgrebe vremenom i ne može se lepo videti kroz njega...

marko
28.04.09., 16:09
Ma nemaš ti pojma, odlični su terarijumi :p
Šalim se naravno, poštujem ukuse. Meni se sviđaju ovi terarijumi, pogotovo ovi za arborealne tarantule, sa bočnim ventilacionim otvorima. Nego, malo malo pa neko kaže za pleksiglas da se izgrebe vremenom. Pa baš me zanima koliko se često terarijum zagrebe i kako se dešava da se toliko izgrebe da se ne vidi lepo kroz njega? Jel neko čisti terarijum žičanom četkom? Hoće li neko da me prosvetli?

Malacrass
28.04.09., 16:26
O ukusima se en raspravlja po njima se pljuje =). Kaže moja djevojka.

Meni je osobno ovo super terarij.

kimo
28.04.09., 17:12
Prosvetliću te ja kada dođeš danas u podrum :)

Nisam nikada koristio pleksi jer sam video kod druga, ali opet on drži agamu u njemu, pa je izgrebala noktima valjda.

Bifrost
28.04.09., 18:41
Iskreno ja mislim da je lakse napraviti od stakla + meni licno lepse izgleda staklo... mada mi pleksi mogao da se iskoristi za neke dekove koje je od stakla teze uraditi... ja bih kombinovao pola pleksi pola staklo... Cu probam uradim nesto :)

LARYBG
28.04.09., 18:44
na staklu ne mozes da izbusis ove velike rupe.

Rizzen
28.04.09., 18:47
Prosvetliću te ja kada dođeš danas u podrum :)


:shock: uvek sam govorio da ste vi Novosadisti cudna raja...:)

marko
28.04.09., 19:40
:^)

Lari, mogu da se izbuše rupe ali to košta dosta.

Christiaan
28.04.09., 23:59
Ja sam ocekivao neki vrh! ali nista spec...