PDA

Pogledaj punu verziju : zmije ljudozderi...?



StevaNS
02.05.09., 17:03
sta mislite o ovome..?

http://www.dailymotion.com/video/x335sz_biggest-snakes-in-the-world-man-eat_news

varan
02.05.09., 17:14
lepo,lepo!!! Pa sad vidite sta cete da gajite kod kuce!!!:) :) :)

silwert
02.05.09., 17:38
samo bi ja voleo da mi je kuca tamo da ne moram da ih drzim u kuci ;)

burmanac
02.05.09., 18:44
Da su zive i zdrave!Nije mi jasno sta trazi onaj loptasti medju njima.A sto jedu ljude i treba jer ljudi pored piletine,teletine,svinjetine,iz cistog gusta da probaju ubijaju te iste zmije i jedu ili jos gore da ih prepariraju.

LARYBG
02.05.09., 18:47
evo jednog surovog klipa ko je ovo uradio ruku bih mu odsekao.
http://www.youtube.com/watch?v=encZArh2wrY&feature=related


pustio bi kikirezca u terarium sa njegovom zmijom smrad bangavi.

zarko
02.05.09., 19:18
bezobrazno.
nemam reci

IV@N
02.05.09., 20:20
kretenizam to je sada umetnost XD

StevaNS
02.05.09., 21:10
pa da... sa jedne strane malo neduzno pile. a sa druge strane to je priroda..

Po meni je gore kada treba tek rodjene pinkije staviti u zamrzivac da umru od hladnoce.. pa kad pocnu da ciucu.. Ali to je ona varijanta- daleko od ociju daleko od srca.. jer vecina terarista kad odledjuje pinkije ni ne pomisli na to kako su umrli...

Ali slazem se da je snimak sadisticki i da treba biti pravi kreten to snimati i onda jos postovati na Youtube..

varan
02.05.09., 21:25
### tuzno je to gledati,a lik koji je to snimio je debil...ali s druge strane to isto pitoni rade i u prirodi,tu se ne moze nista...Jasno je samo da je pajser koji je ovo snimao uzivao u mucenju pileta.

zarko
02.05.09., 21:32
ja i pinkije i sve ostale miseve ubijem ...sto brze mogu a to mi je pokazao drug sa foruma :)
bas da do toga ne bi dolazilo...
tako da traje krace i efikasnije je nego da ga davi zmija...
ali zivog da ga pojede pa da se ugusi ili udavi u digestivnim sokovima ...pf sta mu je trebalo to ?
mogo je da ga udari od zemlju!
ali sta je tu je ...

Borko
02.05.09., 21:38
nemam komentar...

čisto iživljavanje.

mare_lacerta
02.05.09., 22:12
Procitajte sta pise na klipu u objasnjenju!!! pise da je bilo istrazivanje...tj da li ce piton daviti plen ako je plen bespomocan...

nenad
02.05.09., 22:30
Ne postoje dokazi da je neka zmija pojela čoveka ikad. Postoje priče i pretpostavke, ali dokazi ne. Svi su verovatno videli slike mrežastog pitona, rasporenog, iz koga vire noge. Za ove slike mnogi stručnjaci tvrde da su montirane. Da je neki dokoni čovek bukvalno ušao u rasporenu zmiju, da bi izgledalo kao da je pojeden. Što je vrlo moguće, kakvih budala ima.

Takođe, na strani linka koji je Krme postavio, piše da je najveći piton uhvaćen bio dugačak preko 14,5m (49 foot). To je teška izmišljotina, iako postoje slike i snimci dotičnog pitona, može se lako na osnovu gledanja utvrditi da zmija nije stvarno tolika. Koliko ja znam, u poslednjih 50ak godina nije uhvaćena zmija duža od 8m. A za te ranije koje su pronalažene (najveće oko 10m, zvanično) ne postoje dokazi u vidu preciznih fotografija, već su podaci potvrđeni na osnovu reputacije stručnjaka koji su te podatke iznosili.

StevaNS
02.05.09., 23:17
Koliko je istina ono iz filma Anakonda da su nalazene ogromne zmijske kosuljice itd? mislim da sam to cuo i u nekoj emisiji o ogromnim zmijama.. I koliko je uopste pouzdano na osnovu kosuljic iznositi pretpostavke o duzini zmije?

nenad
02.05.09., 23:20
Ma to su sve izmišljotine. Košuljice mogu da budu dosta veće od zmije. I preko 20% duže od same zmije. A u filmu Anakonda ništa nije tačno. Možda samo naziv zmije :D Nisam ga gledao, niti ću, ali sam čuo za razne gluposti koje se u filmu dešavaju.

varan
03.05.09., 00:17
Film je takvo sranje da se divim svakom ko uspe do kraja da ga pogleda i ne zaspi:) A ta zmija od 14,5m....xmmmmm,ja sam cuo od nekih likova da su na exploreru pricali o anakondi od 30m....zamislite to!!! Kakve price!!!:)Slazem se sa Nenadom za kosuljicu,izmerite duzinu kosuljice svojih zmija kada se presvuku pa cete se uveriti.

spiderboy
03.05.09., 09:28
košuljica maltene uvek bude duža od same zmije pošto se dosta tegli prilikom samog presvlačenja tako da to ne može biti nikad merodavno,za te filmove anakonda i sl. mogu jedino dobro da se nasmejem koje gluposti filmska industrija dočarava ljudima(neki i poveruju),ali sve u svemu ostajem ja kod mojih smukova i lampropeltisima i sl. :D