PDA

Pogledaj punu verziju : Shok Pet Centar



smeshko lepushko
04.05.09., 21:23
Juce sam slucajno naleteo do Pet Centra u Bgd i ostao sokiran zbog uzasno lozes stanja zivotinja koje prodaju...Ptice su uzasno ofucane i isfrustrirane,perje im je u ocajnom stanju, ja zaista ne mogu da verujem da mogu da ih drze i prodaju tako losem stanju i ko uopse pozeli i pristane da kupi takvu zivotinju...I zivotnije u terarijumima mi deluju poprilicno lose, mada sam poprilicno neupucen kad su u pitanju gusteri i tarantule, ali ipak nekako mi sve to jako nedgovorno izgleda...

silwert
04.05.09., 22:17
mislim sta reci

pilis
04.05.09., 22:59
I ja sam video te ptice.Kozice i rozele su na izdisaju :(

Jbt njih treba prijaviti drustvu za prava zivotinja

mare
05.05.09., 22:14
Samo izbegavaj Pet centar i sve ce biti ok. Mi tu nista ne mozemo da promenimo.

Proka
09.05.09., 13:15
Samo izbegavaj Pet centar i sve ce biti ok. Mi tu nista ne mozemo da promenimo.

istina .! ....
ima jedna devojka koja radi dole sa kojom sam bio u kontatku ....
i ona se stvarno trudi da makar ucini da zivotinjama bude bolje( barem onim sa teraristike.)
ali problem je shto oni ne mogu da ubacuju shta oce od terarijuma ..
nego samo shta odobre ljudi koji su neki tu shefovi ili shta god ...
ishao sam par puta dole .. ali nema nishta od toga...
### .

smeshko lepushko
12.05.09., 01:07
A Fishermen Partner jos gora situacija, par kornjacica u nekom malom akvarijumu, a u vodi pluta jedna mrtva... ima cak i par kopnenih kornjaca, dosta su mlade, jedna ima uzasno deformisan oklop...podloga piljevina, ma haos...a tek ptice, sve ofucane, pola perja im fali...

Proka
12.05.09., 01:18
nisam bio dole skoro ...
hteo sam bash ovih dana da idem da gledam neke posude za vodu....
nishta me ne cudi ...
svuda kada krenu to i iole lici na neshto .. posle kada nema ko da brine o tome ..
### ..

markozmaj
12.05.09., 06:36
Kad nece da zaposljavaju ljude koji se razumeju nego traze klasicne prodavce koji bi to mogli da uvale ljudima!

acak
12.05.09., 09:06
pa normalno, njima je cilj da se to proda....
zamisli da zaposlis nekog ko se vise razume u zivotinje, i ume da proceni coveka, i vidi da covek koji hoce da kupi zivotinju, nije sposoban da brine o njoj... uzima je tipa iz hira, radoznalosti ili neceg treceg.... i ti sad odbijes da mu prodas zivotinju, i odbijes tako jos 5 ljudi... sta mislis kolko dugo bi radio na takvom mestu... pa ja mislim dan-dva a onda otkaz....
to je jednostavno realnost...

Proka
12.05.09., 10:10
pa da ... mislim najbitniji faktor je novac i to je to ...
nema potrebe vishe polemisati u vezi toga ...
tako ce uvek biti i nishta se tu nece promeniti .

smeshko lepushko
12.05.09., 11:44
Ma znam da nema sanse da se tu bilo sta promeni, ali eto tako ponekad odem iz radoznalosti i toliko me to sokira da moram to negde da napisem, kazem...Mogu da razumem taj faktor kesha i zarade, ali ne mogu sa shvatim tu totalnu nezainteresovanost za zivotinje i njhovu dobrobit, mislim da bi tu moglo i bez puno kesha i gubitaka malo da se poboljsaju uslovi zivota tim zivotinjicama...

Futurist
12.05.09., 12:03
Rosea na ledjima vec par nedelja. Kad sam je video prvi put izvrnutu mislio sam da je pred presvlacenjem. Sad vec slutim da je ispustila svoju dusu plemenitu.

acak
12.05.09., 16:29
ma nije bre, sta ti je....
samo hvata ten sa druge strane... :D
s obzirom da im je temperatura stalno 30+, treba to iskoristiti.... :)