PDA

Pogledaj punu verziju : pronadjen mrtav piton



spiderboy
10.05.09., 17:47
evo danas krećemo ne pecanje sa kolegom koji radi u azilu za kerove kad ga zovu da je pronadjen piton kraj kanala blizu tise gde pecamo,ajmo brzo da vidimo i našli smo ga,nije imao vidne povrede bio je mrtav piton mužjak oko tri metara dužine,već je počeo da smrdi znači već je par dana bio u tom stanju pretpostavljam,samo da napomenem da je pre nedelju dana bio cirkus u gradu koji su navodno imali velike zmije pa je teoretski moguće da je kod njih uginuo pa su ga izbacili (mogli su da ga zakopaju) http://img30.picoodle.com/img/img30/2/5/10/spiderboy/f_elpusztultm_ffdf27f.jpg
slikano je mobilnim pa zato je slika malo loša

LARYBG
10.05.09., 18:06
koliko sam ja citao to je obicaj da si zmija ostavi pored reke?

nenad
10.05.09., 18:14
Sidji do reke, veceras i ja sam dole ;)
E, sad nase ljude vise nista nece razuveriti da kod nas nema pitona. Posle ova dva slucaja, ima da krenu price tipa - podjem ti ja tako da kosim livadu, kad iskochi piton ispred mene... :D

komodo
10.05.09., 20:36
E neko ima bogami da se isprepade....

spiderboy
10.05.09., 21:10
nije ostavljen tamo jer je pozvan "glavni" neki veterinar i još neko i odnet je u šinternicu pa će ga valjda tamo ukloniti kako treba,ne znam dalju priču,samo da još napomenem kad je primljen poziv da je nadjen bilo je reči o pitonu dugačkom,pazite ovo,preko 4 m,kako sam se nasmejao kad sam video da ne prelazi 3metara,tipično uveličavanje

StevaNS
10.05.09., 21:41
Sidji do reke, veceras i ja sam dole ;)
E, sad nase ljude vise nista nece razuveriti da kod nas nema pitona. Posle ova dva slucaja, ima da krenu price tipa - podjem ti ja tako da kosim livadu, kad iskochi piton ispred mene... :D

ma ne bre... ovo je vojvodina.. tu bi bila varijanta: podjem ti ja tako da kosim livadu, kad iskoci piton ispred mene i dok sam ja stigao da odreagujem drugi mi se vec obavio oko nogu da me spotakne.. ali.. ne zna on da sam ja trenirao karate i da imam savrsen balans.. ja dovatim kuku i motiku i kad sam ga razbacao nije nista ostalo.. taj je zavrsio u kanalu a drugi kad je video sta se ovom desilo pocne da bezi ali ja ga do'vatim i tresnem ga po njusci, a gde ja tresnem... ni trava ne raste...

malo sam se zaneo...:D

nenad
10.05.09., 22:10
U suštini to je ta priča. I na kraju dobijemo "junačine", kao onog Crnogorca, od pre mesec-dva.

burmanac
10.05.09., 22:34
UUUUUUH moj komentar na ovo bi bio brisan sigurno tako da necu nista reci.

spiderboy
10.05.09., 23:03
kakva god da je bila zmija sigurno nije zaslužila da bude tek tako ostavljena da truli kraj kanala,ali eto ima svakakvih idiota

silwert
11.05.09., 13:08
bolje da ne pisem nista
no coment