PDA

Pogledaj punu verziju : nelegalna prodaja zmija



mare
14.05.09., 18:24
slucajno sam naleteo na sledeci oglas!!!!
http://www.serbien-online.se/OGLASI/sell_detail.asp?title=Prodajem%20zmije&nrsell=12616


nemam dalji komentar

silwert
14.05.09., 19:46
pogledaj datum
do sada je vec prodao veliki broj koji je napravio dosta seruma koji ce nekome koristiti
a naravno da ce neko i pare da zaradi

mare
14.05.09., 19:53
Slazem se da ce serum da koristi, ali ipak on te zmije hvata i prodaje nelegalno. Dovoljno je sto se zmije ubijaju bez razloga. Ko zna gde zavrse sve te pohvatane sarke.

StevaNS
14.05.09., 19:58
ne verujem da bi neka ozbiljna firma tako kupovala sarke od nekog lika..

nenad
14.05.09., 21:53
Tvrdim da nije prodao ni jednu zmiju, jer nema kome, tako da nije nikakav problem. ;) U Srbiji jedino Torlak pravi serum, odnosno pravio je, a već par godina nemaju dozvolu da drže naše otrovnice, nego ih uvoze iz Crne Gore, odnosno, uvozili su. ;)

zarko
14.05.09., 21:56
kod nas ce coek pre da ode peske do planine da nadje zmiju iz 3ceg odlaska nego da plati kad mu je "tu ispred nosa"
ja verujem da ljudi pre beru divlju sljivu nego da kupe na pijaci rasni plod.
on nije prodao ni jednu zmiju ...

mare
14.05.09., 22:00
To je onda dobro :). Jedan moj kolega je davno hteo da otvori farmu zmija u okolini Nisa. Cak je i sve bilo spremno, dogovoren je bio i uvoz i Bugarske i sva potrebna pomoc oko toga, ali naravno svi nasi ljudi (birokratija) su smatrali da nije normalan i nista od toga. Nije dobio dozvolu i digao je ruke od svega.