PDA

Pogledaj punu verziju : gusteri na poklon



IV@N
06.06.09., 23:16
Cisto da kazem,ako neko ne moze da proda nekog gustera,ili ne zeli da ga cuva,evo ja sam tu da ga udomim....cisto da kazem da sam ja tu ::D ozbiljan sam.....;)

kontakt:

PP

Geni
07.06.09., 22:42
22 obrisana posta u jednoj temi je sigurno rekord.

Nije bilo nikakve potrebe za ovim. Običan nesporazum je eskalirao zbog teških reči na obe strane. Sve je pobrisano i završeno.

IV@N
07.06.09., 23:47
Bif i grof su bili najstrasniji ::D
gledaoci iz prvog reda :)Z

Bifrost
08.06.09., 00:48
Uvek nam neko od modova pokvari zabavu... ::D

NecrovoX
08.06.09., 03:21
Ja nisam video sta se izdesavalo!! :( Samo sam stigao da vidim da je nesto obrisano..A cim brisu mora da je bilo opasno! :)
God damn authority!! Big brother wannabe :icon_geek:
Salim se,volimo mi vas,molim vas nemojte mi obrisati nalog zbog ovoga :) :th_ROTFLMAO::th_ROTFLMAO:

nenad
08.06.09., 03:24
22 obrisana posta u jednoj temi je sigurno rekord.


Ne baš. Rekord je oko 5x veći. Nisi pratio :D

Miroslav
08.06.09., 03:49
Svi problemi i nesporazumi su rešeni, kako vezani za ovu temo tako i za druge stvari. Nema potrebe više pisati bilo šta, osim onoga što se ne tiče ove teme.

IV@N
08.06.09., 08:37
znaci javite se meni ako zelite da poklonite nekog gustera,koji ne moze da se proda ili nije za parenje,da ga ja CUVAM jer volim gustere,nebrinite necu da ih preprodajem ::D

acak
10.06.09., 10:32
nebrinite necu da ih preprodajem ::D

da li to znaci, da onaj ko ti pokloni gustera, moze da dolazi povremeno kod tebe da vidi kako je? da li bi vratio gustera vlasniku, ako bi se on posle nekog vremena predomislio i pozeleo ga nazad?
pitam ovo zato sto cesto nailazim na price i slucajeve, gde ljudi vracaju zmije i gustere svojim prodavcima, jer im se u tom trenutku nesto desilo.... tipa, zena hoce da ga ubije, majka da ga se odrekne, ili nesto drugo, nema trenutno uslova, nesto je uticalo na to.... itd...
pa mi ovo zvuci sa te strane dobro, kao trenutna ispomoc ljudima, koji su se nasli trenutno u takvom problemu, a moze u medjuvremenu situacija da se resi...
da li bi pristao na takve stvari? znaci da ljudima pricuvas ljubimce na neodredjeno vreme?

ivana021
10.06.09., 10:38
ja bi pristala.mislim da bi to bilo nezamenjivo iskustvo

IV@N
10.06.09., 12:22
sve zavisi od velicine ljubimca i njegove prozdrljivosti :)Z

ne mogu ja tipa da pricuvam nekog pitona od 2m ili iguanu,ali bih mogao nekog gugija od recimo 20-30cm i da mu ne treba prateca oprema....tipa uvb...mogu da obezbedim uslove za npr:lg-a fat-taila,pictusa i takve gugije,
a i moglo bi da mi neko da njegovu opremu,ja mu pricuvam gustera i ja mu vratim sve to ;)

a ako neko zeli da ga i pokloni,tu sam da ga uzmem....::D