PDA

Pogledaj punu verziju : Jos jedna pricica



Pedja
15.06.09., 17:13
Pored raznoraznih gluposti i izmisljotina koje se pricaju o meni poslednja prica za koju sam cuo je da ja nabavljam i prodajem miseve sa instituta gde su ti misevi izbodeni ko zna cime i samim tim nepodesni za hranjenje zmija.
Ne znam da li uopste treba da odgovaram na ovakvu glupost.

A pozivam onoga ko je lansirao ovu pricu da bude smeker pa da se sam javi i da kaze odakle mu ova informacija i da objasni razlog zbog cega siri ovakve price.

x3m.Marco
15.06.09., 18:09
prangija treba da radi.... Srbija bDate...

kimo
15.06.09., 20:01
Pa logično bi bilo da ako ti razmnožavaš tolike zmije i njih hraniš istom tom hranom, nema šanse da su zatrovani, mada ima svakavkih ljudi, tako da je svašta moguće.

El Djapo
15.06.09., 20:19
Ja već skoro 10 godina uzimam miševe, pacove i zamorce od Pedje za sve moje zmije, i za sve to vreme nisam imao nikakvih problema...

LARYBG
15.06.09., 20:26
ma pusti ljubomorna goveda ;)

boba
15.06.09., 20:35
Ja već skoro 10 godina uzimam miševe, pacove i zamorce od Pedje za sve moje zmije, i za sve to vreme nisam imao nikakvih problema...

Nije ti cudno sto tvoja getula zna da kaze "mama" a kukuruznoj svetle oci u mraku? :icon_scratch: :th_ROTFLMAO:

P.S. Izvinjavam se na komentaru, znam da je tema trebala da bude ozbiljna ali nisam mogao da odolim. :)
Ja sam 2 puta bio kod Pedje i koliko sam video sve zmije mu dobro napreduju tako da ta prica o zatrovanim misevima ne pije vodu, on ih prvi ne bi koristio. :)
Stvarno je fascinantno sta sve drzis na onom malom prostoru, to je meni jedina zamerka ali te razumem u potpunosti. Trebao bi ti stan od 200 kvadrata da sve ono rasporedis. :)

freepartyman
15.06.09., 23:26
Sujeta je cudo;) A sto se tice prostora,odawno smo raspravljali o tome,i koliko je zmiji ustvari potrebno prostora(weoma malo)..;)

Pedja
16.06.09., 12:06
Hvala na komentarima...ima i saljivih:)
Mozda bi mogao da probam sa spricanim misevima pa da kukuruznom smuku stvarno zasvetle oci:D, kako bi to izgledalo :eek:

Ah prostor mi je vec odavno mali , ali bice valjda nesto.....

NecrovoX
16.06.09., 12:07
Ma evo ja uzeo i zmiju i miseve od Pedje i ona mutirala od tih miseva! Sada ima noge i ruke! NOT!
Po meni je covek skroz ok,i uvek mi je izlazio u susret sa odgovorima na gomilu pitanja koje sam imao,video sam miseve koje drzi i SAM ih odgaja i hrani..
Po mojem skromnom misljenju svi su jako zavidni jedni ka drugome u ovoj oblasti..Svakoga koga sam upoznao,a ima malo vise iskustva u teraristici,mi je prodavao price o tome kako onaj drugi lik radi gluposti,i samo sam JA pametan,i samo JA znam!
Izuzetak ovome je Pedja,jedino mi on nije pricao gluposti o drugim ljudima,cak i ako ima lose misljenje o nekome zadrzao ga je za sebe,s toga molim i druge ljude da to isto ucine!

StevaNS
16.06.09., 17:38
i samo sam JA pametan,i samo JA znam!


Milsim da znam o kome pricas. :)

nenad
16.06.09., 18:04
Po mojem skromnom misljenju svi su jako zavidni jedni ka drugome u ovoj oblasti..Svakoga koga sam upoznao,a ima malo vise iskustva u teraristici,mi je prodavao price o tome kako onaj drugi lik radi gluposti,i samo sam JA pametan,i samo JA znam!

Mislim da baš grešiš. Ja sam u kontaktu sa pedesetak terarista, od kojih je većina sa ovog foruma, i znam možda samo dve-tri osobe koje imaju ovakav stav, tako da ne mislim da je to uobičajena osobina terarista.

El Djapo
16.06.09., 18:34
Sigurno je mislio na ljude koji "rade" sa životinjama a ne na obične terariste... Kao i u svakom poslu, i ovde ima sujete i zavisti u odnosu na konkurenciju tako da dolazi do najgore pljuvačine...

Ali nismo samo mi Srbi takvi, već je tako svuda što se ove oblasti tiče, a to znam iz ličnog iskustva pošto imam dosta prijatelja preko koji se bave ovim hobijem...

Lično mislim da takve sitne pobude samo štete ionako jadno razvijenoj teraristici na ovim područjima, i jeste da mi je Pedja drug, kao uostalom i svi sa ovog foruma koji su me upoznali, ali na svu pljuvačinu protiv Pedje bi samo odgovorio jednim pitanjem koje glasi;
Na kojem nivou bi se danas nalazila teraristika u Srbiji da nije bilo njega???

IV@N
16.06.09., 19:49
slazem se sa svima koji misle dobro o pedji,ali bre dosta vise,nemojte da mu punite vise glavu samim sobom ::D :)Z (salu na stranu)
nego pedja nastavi tako,bas te bole brige sta drugi kazu....

NecrovoX
16.06.09., 21:40
Osobe s kojima sam dosao u kontakt van ovog foruma su mi ostavile takav utisak...
Na forumu su mi svi super i svi se drze nekog normalnog pravila ponasanja..
Ne serem po nikome,samo kazem ono sto sam primetio. BIlo bi bas lepo da gresim!

marko
16.06.09., 22:36
Ajde žene dosta ste tračarile.

Peđa jesi rešio problem? Jel tema završena?

acak
16.06.09., 23:27
A pozivam onoga ko je lansirao ovu pricu da bude smeker pa da se sam javi i da kaze odakle mu ova informacija i da objasni razlog zbog cega siri ovakve price.

pa ako je po ovome, onda tema nije jos zavrsena...
trazi se "smeker", jos ga nismo nasli :D

El Djapo
16.06.09., 23:36
Vidim da se ovde ništa nije promenilo, i da su stvari postale još gore, jer više ni u neobaveznim temama u Kafiću čovek ne može da normalno komentariše, a da ga "plavci" ne opominju i menjaju mu pol... :slant:

boba
16.06.09., 23:37
pa ako je po ovome, onda tema nije jos zavrsena...
trazi se "smeker", jos ga nismo nasli :D

kako palis vatru :D

Burn the witch, burn the witch! :club:

marko
16.06.09., 23:41
Vidim da se ovde ništa nije promenilo, i da su stvari postale još gore, jer više ni u neobaveznim temama u Kafiću čovek ne može da normalno komentariše, a da ga "plavci" ne opominju i menjaju mu pol... :slant:Zar samo korisnici mogu da napišu šaljive postove? Plavci (kako ih zoveš) ne mogu? Ima oko 5 šaljivih postova ovde, zašto se moj razlikuje?

@acak - znam da se traži šmeker pa pitam Peđu da li se možda taj isti javio. ;)

El Djapo
16.06.09., 23:49
Ako je bio šaljiv, onda se Izvinjavam!

Moj problem je što većinu stvari u životu shvatam ozbiljno,
lično i kao napad, što je ponekad velika mana, ali nekad i
prednost...

acak
17.06.09., 00:02
"smekeru, javi se!! ovce tvoje, ne mogu bez tebe.... " :)

Ig0r
17.06.09., 00:03
Toplo napolju u ##### materinu.

Rokerka
17.06.09., 09:58
Po meni je covek skroz ok,i uvek mi je izlazio u susret sa odgovorima na gomilu pitanja koje sam imao,video sam miseve koje drzi i SAM ih odgaja i hrani..
Po mojem skromnom misljenju svi su jako zavidni jedni ka drugome u ovoj oblasti..Svakoga koga sam upoznao,a ima malo vise iskustva u teraristici,mi je prodavao price o tome kako onaj drugi lik radi gluposti,i samo sam JA pametan,i samo JA znam!
Izuzetak ovome je Pedja,jedino mi on nije pricao gluposti o drugim ljudima,cak i ako ima lose misljenje o nekome zadrzao ga je za sebe,s toga molim i druge ljude da to isto ucine!
:icon_salut: :th_clap:

Pedja
17.06.09., 12:38
Javili su mi se neki ljudi, tako da Ok, necemo vise o tome.

Hvala svima na komentarima.

boba
17.06.09., 12:39
sad ce biti "posle skole, iza skole" :D

Geni
17.06.09., 12:54
Hteo sam da obrišem par neprikladnih komentara ali sam pustio da se ovo odvije do kraja. Nije ovo bila rasprava između klinaca oko toga čiji klub je bolji pa da se pobiju dok drugi navijaju već je u pitanju bila ozbiljna optužba. I sasvim legitimna ukoliko bi se pokazala kao tačna. Jedino što nije u redu je da se to priča iza leđa. Ukoliko bi bilo tačno da Peđa koristi i prodaje miševe koji su se koristili za eksperimente to bi bio razlog za zabrinutost jer je mnogo životinja i hrane uzeto od njega.

Te priče sam i ja čuo i ja sam i predložio da se to iznese javno i da se reši. Peđa je jasno rekao da to nije istina i sada jedino preostaje da neko javno (ili na neki drugi način) tvrdi da on laže ukoliko ima dokaze koji govore suprotno. Dotle neka ovo ostane ovako i neka se ne rasplamsavaju strasti.

Hvala

IV@N
17.06.09., 13:01
ovaj grof mora da je na necemu :th_ROTFLMAO: :th_ROTFLMAO:

boba
17.06.09., 13:02
U pravu si skroz. Ali isto tako mislim da bi ovaj topic trebao uskoro da se obrise, imamo iz dana u dan sve vise novih clanova - ne bi trebalo da citaju o ovome. Na kraju krajeva, sva ova farsa moze biti negativna reklama za Pedju.

Rokerka
17.06.09., 13:21
Nema sta da bude negativno, kad nije tacno, i ja cu prva sutra, ako kupim zmiju, da idem kod njega po miseve!:icon_salut:

NecrovoX
17.06.09., 13:33
Na kraju krajeva, sva ova farsa moze biti negativna reklama za Pedju.

Svaki publicitet je dobar publicitet! ;) Bitno je da znaju za tebe ;)
hehehhehehe...

Malacrass
17.06.09., 13:38
Jadni mišeki tvoji izbodeni =)
Narod svašta priča tu pomoći nema.
Ja sam se moro izvinjavati susjedima, tj babama, koje su govorile kako ja držim smrtonosne paukove...

Nakon što nisam obraćo pozornost još sam ja zakuvo priču sa stvariam da oni jedu malu djecu pogotovo unučad od baba koje trčaju gluposti...

Reko sam da ću zmaja nabavit i da će ih on sve vatrom spalit...

acak
17.06.09., 22:21
mislim da tema ne treba da se brise, bas zbog ovakvih informacija, koje ce se i dalje siriti, pa nek se vidi rasprava...
coveku je vec poljuljan ugled, i ono cime se bavi...
a ako su ovo sve dezinformacije, ovo mu moze samo pomoci, nikako odmoci...
tesko bilo kod od nas sad to moze da utvrdjuje... sve se svodi na rekla-kazala, i iskustva ljudi, koji svoje ljubimce hrane tim misevima...

naravno, ako tema odluta ko zna kuda, onda stvarno treba lock, ali to ce vec admini odluciti, kad dodje vreme...

Pedja
19.06.09., 13:28
90 % ljudi na ovom forumu je kupilo zmije od mene i kolko ja znam sve su zive i zdrave i ni jednoj nista ne fali. Ja se ovim bavim 11 godina i prvi sam u Srbiji poceo da razmnozavam gustere i zmije i dao teraristici uopste malo siri znacaj(u smislu da se zivotinje razmnozavaju kod nas a ne samo da se uvoze iz prirode ili svercuju). Tako da bi bilo (ako nista drugo) onda bar jako glupo da prodajem zarazene ili izbodene miseve, a u krajnjoj liniji i da rizikujem pa da hranim svoju ( inace veliku i vrednu) kolekciju ne proverenim misevima.
A da kazem, da ne bude da nisam rekao, misevi koje koristim ili prodajem su najviseg kvaliteta hranjeni najkvalitetnijom i najskupljom hranom sa visokim sadrzajem proteina.

Inace mnogi znaju, narocito oni koji su duze na ovom forumu, da su se u pocetku o meni ovde skroz javno sirile izmisljotine, na koje dugo nisam reagovao jer mi je bilo jako glupo da se spustam na taj nivo svadje, olajavanja i sl. i da nekom polazem racune za svaku glupost koju kaze ili napise o meni.
A kako mi takve price ipak stete jer svakim danom na ovom forumu ima sve vise novih hobista koji tek pokazuju interesovanje za teraristiku i ne poznaju nikoga od nas ovde,odlucio sam da reagujem i reagovacu i u buducnosti na slicne stvari.
A kao sto sam u predhodnom postu napisao, nema potrebe da se rasplamsavaju strasti, javili su mi se neki ljudi i izvinili su se i sve se na kraju svodilo na price rekla-kazala.