PDA

Pogledaj punu verziju : Eight legged freaks... Hmm, so low...



darko.subotica
29.06.09., 12:01
Jedan od retkih filmova gde ljudi mogu da vide paukove u tolikoj meri. Gledao sam ga pre par godina, bio sam fasciniran sa efektima i kolicinom araknida, ali pogledah ga neki dan... I smorio se k'o plovak u bunaru, film je bas low... Sad kad sam vec dublje u materiji paukova (tarantula) vidim krucijalne greske u prikazivanju paukova.

Prva i osnovna stvar: "Attack of the Avicularia Sp. (barem mislim da je Avic)"
http://www.youtube.com/watch?v=C4Eh4nkP_DE
Nemozem embedovat ... :(

Tu negde na ~ 7:40 videce te jednog pauka ( meni se cini da je Avic) kako se penje doci na ledja i ujeda ga za vrat (iz cista mira) ... Hmmm, strange! :cool:

A drugo, nacin na koji neki paukovi izbacuju mrezu, velicina zenke u odnosu na muzijaka ... etc :)

Pretpostavljam da veliki broj vas zna za ovaj film... Pa me cisto interesuju utisci :)

Mene je prilicno razocarao!

(dobra mi je fora sa Trapdoor spiders-ima :D )

marko
29.06.09., 12:25
Nemozem embedovat ... :( http://www.teraristika.org/forum/showthread.php?t=5491


Film nisam gledao ali mogu misliti kakve gluposti prikazuju.

darko.subotica
29.06.09., 12:27
@marko

Nisi me shvatio "Ne mozem embedovat" - "Embedding disabled by request" :)

Ma pogledaj, imas citav film (u delovima) na YT :)

Uzas ...

Bifrost
29.06.09., 14:59
Taj film nije ni radjen kao neki naucni film, radjen je kao komedija/horror ja sam ga gledao ranije i ok je film. Jeste glup sa te strane sto ima greske vezane za ponasanje i izgled pauka... Ali ne treba ga tako gledati. U svakom slucaju preporucujem ga za odgledati, ali ja volim takve filmove tako da ce se film svideti samo likovima koji vole takav stil (trash..).

acak
29.06.09., 15:45
Ja bih zgazio zeca.....

NecrovoX
29.06.09., 15:56
Ma daj,koji to film oslikava realnu sliku mogucnosti zivotinja?! Posto ove nase zivotinjice izazivaju strah kod vecine populacije,bice na filmu jos vise prikazivane kao bica kojih se treba plasiti,i koje ceznu za ubijanjem! Setite se filma Anakonda,mislim to je ok film kao sto je i superman ok film! I jedan i drugi imaju nerealne osobine..
Tako da se ne nerviraj oko toga,gledaj i uzivaj,ali ne shvataj za ozbiljno..