PDA

Pogledaj punu verziju : parenje snow X amelanistic kukuruznih



spiderboy
30.06.09., 10:53
evo nakon par godina parenja nominat kukuruzniih smukova ove godine imam parenja sa pomenutim morfovima,snow je mužjak star dve godine,a ženka amelanistic stara 5 godina http://img36.picoodle.com/img/img36/2/6/30/spiderboy/f_Kp0240m_3b3dbbd.jpg
http://img40.picoodle.com/img/img40/2/6/30/spiderboy/f_Kp0244m_8eac573.jpg
:icon_salut:

Crochondro
30.06.09., 11:00
Bravo. Ovo je bila moja druga zmija i jako mi je bila draga dok nisam otkria svijet ostalih i obolio od njih svih!

spiderboy
30.06.09., 11:04
heh,poznata mi je ta bolest,hehe,imam osim njih još neke,i u planu su još neke prinove ali otom potom

StevaNS
30.06.09., 15:00
Svaka cast! Cekamo rezultate!

zarko
30.06.09., 15:54
na sta ce mali izgledati kad ukrstis ta dva morfa?
SVAKA CASSSSSTTTTTTT

spiderboy
30.06.09., 20:07
pa koliko sam upoznat trebalo bi da budu i jedni i drugi,sad u kom procentu,to ne znam,ostaje mi da sačekam izleganje prvog legla u drugoj polovini jula,jer ovo parenje je drugo ove sezone,osim njih imam i leglo od roditelja snowXsnow,pretpostavljam da će tamo svi,ili veći deo biti snow,videćemo

zarko
30.06.09., 20:15
jeeeeeeeeeeee care !

terarista
30.06.09., 23:30
pa koliko sam upoznat trebalo bi da budu i jedni i drugi,sad u kom procentu,to ne znam,ostaje mi da sačekam izleganje prvog legla u drugoj polovini jula,jer ovo parenje je drugo ove sezone,osim njih imam i leglo od roditelja snowXsnow,pretpostavljam da će tamo svi,ili veći deo biti snow,videćemo

MP Generic genetic wizard kaže:

Male = Snow
Female = Amelanistic

Offspring predicted as:

---------------------------------------------------
1/1 Amelanistic (het. Anerythristic)

Dakle, 100% amel, od čega jedan deo het. za Anery.

Naravno, pre svega čestitke i da nam bude što više malih, a onda i da vidimo valja li ova genetika ičemu. :)

spiderboy
01.07.09., 00:49
pa videćemo za nekih tri,četiri nedelje

terarista
22.09.09., 15:56
MP Generic genetic wizard kaže:

Male = Snow
Female = Amelanistic

Offspring predicted as:

---------------------------------------------------
1/1 Amelanistic (het. Anerythristic)

Dakle, 100% amel, od čega jedan deo het. za Anery.

Naravno, pre svega čestitke i da nam bude što više malih, a onda i da vidimo valja li ova genetika ičemu. :)

Prođe neko vreme, malci rastu pa se valjda i mnogo jasnije vidi šta je rezultat. Pa onda, valja li ova genetika ičemu? Koliko sam uspeo da vidim na prvim slikama, ima par snow primeraka?

spiderboy
22.09.09., 18:35
procena valja,jer od amelanistik ženke svi mališani su amelanistik,snow mladunci su iz legla sa snow ženkom,samo njih nisam uslikao prilikom parenja