PDA

Pogledaj punu verziju : chondro-green tree python



Paris Reptiles
01.07.09., 20:33
Eto mojeg prvog posta,pa bih vas prvo htio sve pozdravit i pohvalit forum koji je odličan...:icon_salut:

Situacija s chondrima se kod nas u HR tek zahuktava,a čini mi se da ni kod vas nije ništa bolje(ako se ne varam čak ih nitko niti ne uzgaja)

A ako ima onih kojima se svida a nečkaju se bili ga uzeli ili ne eto par fotki mojeg chondra pa mu možda pomogne u donošenju odluke;)

on je CB 8/08,zapravo nisam ziher dali je on s obzirom da im se spol određuje tek nakon što navrše god.dana.
mješanog je lokaliteta biakxaru i trenutno je u fazi mjenjanja boje,tako da ga čekam s nestrpljenjem da to obavi;)
mišljenja sam da svatko sa imalo mozga i uz "stručan" savijet
može komotno izač na kraj sa ovom vrstom,tako da bih ju preporučio i početniku..

toncek
01.07.09., 20:36
pozdrav,dobro došao!!

lijepa ti je zmijica... ;)

Paris Reptiles
01.07.09., 20:37
Morelia Viridis

zarko
01.07.09., 21:01
ima kod nas morelia ;) ... lepa zmija

mare_lacerta
01.07.09., 21:29
Paris,jel moze slika celog terarijuma?po ovim slikama cini mi se da je dosta dobro uredjen ;)

Crochondro
01.07.09., 22:02
Jos nisi stavia onu sliku koja se meni najvise svida. Di su u prvom planu bijele ljuske!

Nema sta lipa zmija sta je da je! Mora da bude cim je made by Crochondro ;) Bit ce ista mama kako stvari za sada stoje, mozda cak i ljepsa! Ova ima bijelog na bacanje i nisi ni sam svjestan kako ce ludo izgledat kad dobije zelenu pravu i pojace se taj kontrast izmedu zelene, plave i bijele, a ako uleti negdi i zuta mozes je slobodno nazvat Brasil!

Paris Reptiles
02.07.09., 21:29
dve za mare lacerta

mare_lacerta
02.07.09., 22:22
Lepo izgleda terarijum,a zmija jos lepse :D

zokis
03.07.09., 01:36
Majko mila sto mi se svidjaju zmije i terarijum. Extra extra i samo extra. Svaka cast.

Nebojsa
05.07.09., 00:10
Pedja je nedavno nabavio odrasli par, uz malo srece bice beba. ;)

Paris Reptiles
05.07.09., 22:33
ma bitno je samo da mu mužjak nije gej,a ostalo će sve biti u redu...;)
čovjek ima iskustva s uzgojem tj s inkubacijom tako da tu neče biti problema...

koji lokalitet je nabavio??

Nebojsa
05.07.09., 23:03
Stvarno ne znam, nisam ih jos ni vidjeo. A da ima iskustva ima, i te koliko! :D