PDA

Pogledaj punu verziju : Hyla arborea - gatalinka



3maj
16.07.09., 06:56
Pozdrav!
Zanima me kod koga mogu kupiti gatalinku(e) (Hyla arborea) i koliko kosta?
Jos par pitanja...
Koliki vivarijum mi je potreban za njih?
Ishrana?
Jos sam nesto htio pitati,al' zaboravih :D

kimo
16.07.09., 09:05
Nećeš nigde naći našu gatalinku na prodaju, možeš da nađeš kod nekoga ko može da ti nabavi neke druge vrste gatalinki iz Evrope isto. Cena je oko 15 eur. Vivarijum zavisi od broja žabica,a ishrana se sastoji od insekata raznih vrsta odgovarajuće veličine. Moj ti je savet da nabaviš neke egzotičnije vrste žabica da čuvaš, koje ćeš lakše i naći u ponudi,ali su malo skuplje...

Dahaka
16.07.09., 14:51
Možeš naći gatalinke oko kakve vode...
Ako baš to hoćeš.

I Ja ti savjtujem da kupiš neku egzotičnu.

3maj
16.07.09., 15:55
Nećeš nigde naći našu gatalinku na prodaju, možeš da nađeš kod nekoga ko može da ti nabavi neke druge vrste gatalinki iz Evrope isto. Cena je oko 15 eur. Vivarijum zavisi od broja žabica,a ishrana se sastoji od insekata raznih vrsta odgovarajuće veličine. Moj ti je savet da nabaviš neke egzotičnije vrste žabica da čuvaš, koje ćeš lakše i naći u ponudi,ali su malo skuplje...

Jesu li nase gatalinke na CITIES listama,pa ih zato niko ne odgaja? Ili su mnogo zahtevne,pa se ne isplati?
Ne bih da uzimam iz prirode,jer je moj stav 'sto je u prirodi ne treba ga lisavati slobode'... Koliki bi mi trebao vivarijum za 3 zabice? I da li je pametno napraviti u jedan deo da je ispunjen vodom,a drugi da je suv?
Ma sta znam, meni su se svidele gatalinke jer su mi 'jednostavne' izgledom :D
Kod koga bih mogao da narucim gatalinke iz Evrope?

kimo
16.07.09., 18:33
Ja sam nabavljao Nenadu jednom neku gatalinku i čim prođu vrućine mogu opet neke samo treba da proverim kojih ima tada. Uglavnom se javi na PP.