PDA

Pogledaj punu verziju : Mala pomoc za ter...



JecaDJ
19.07.09., 20:18
Pitanje glasi:terarijum treba da se napravi u sklopu namestaja u sobi,ali ventilacioni otvori u tom slucaju ne mogu da budu sa strane,ako neko imaneko resenje kako bi to moglo da se odradi...
Znači prednja strana je staklo,a ostatak iverica....
Hvala u napred :)

D@nijel
19.07.09., 21:48
Mozes da stavis ventilacioni otvor sa zadnje strane i na poklopcu ako ne mozes sa bocnih.

Hornet
19.07.09., 21:53
Sve zavisi kakvo ti se otvara prednje staklo. Evo jedna ideja ako su klizaci u pitanju. Prosto :)

http://i228.photobucket.com/albums/ee20/igorbatinica/ter.jpg

stavis neku lepu mrezu i resen problem. ;)

x3m.Marco
19.07.09., 22:09
Mozes da stavis ventilacioni otvor sa zadnje strane i na poklopcu ako ne mozes sa bocnih.
Toliko o odgovoru...... Snacices se ti verujem ;) ;) ;)

JecaDJ
19.07.09., 22:12
Hvala za ideje,mislim da ce mi dobro doci pomoc,terarijum je za agamicu za sad maluuuu,ali posto dolazi u sklop namestaja tesko mi je da poklopac bušim,pa mi opcija ostaje da ventilacija bude nazad,a za prednji ostaje da se nadje neko takvo adekvatno rešenje...

Hornet
19.07.09., 23:29
Pa predpostavljam ako je deo namestaja da je naslonjeno na zid ili je blizu zida pa mi zato logicnije da ventilacija ide sa prednje strane ;)

bubamara
20.07.09., 01:13
jelenaaaaa...ne čitaš postove o ventilaciji....cccc...jedan sa prednje (donji)...a sa zadnje gornji otvor..imaš dobre aluminijumske rešetke koje se koriste kod ventilacionih otvora za ugradne frižidere i sl.tehniku...jesu malo poskupi,al extra izgledaju...a,znam i gde imaju da se kupe..moraćeš da dođeš...hehehe..šta da ti kažem!

JecaDJ
20.07.09., 01:32
jelenaaaaa...ne čitaš postove o ventilaciji....cccc...jedan sa prednje (donji)...a sa zadnje gornji otvor..imaš dobre aluminijumske rešetke koje se koriste kod ventilacionih otvora za ugradne frižidere i sl.tehniku...jesu malo poskupi,al extra izgledaju...a,znam i gde imaju da se kupe..moraćeš da dođeš...hehehe..šta da ti kažem!

He he he ,kako da namamis jecu da dodje,hehehe insektu jedan...
Ok,malo off-a
Citala sam,znam da mora da ide ono po principu gore-dole po jedan,ali ovde u ovom slucaju napred je staklo,pa se nesto pitam,da li je neko od vas imao neku opciju koja bi lepo izgledala,a pri tome obavila funkciju kako treba...:icon_salut: