PDA

Pogledaj punu verziju : Mobilna verzija teraristike?



acak
27.07.09., 18:28
Da li postoji verzija foruma, koja je optimizovana za mobilne telefone? Na kojoj adresi se nalazi?

Cold_Beer
27.07.09., 18:38
Ja preko mob-a mogu da idem na sajt teraristika. Koristim Nokiu n73,odem na google,pa u njemu ukucam www.teraristika.org

IV@N
27.07.09., 19:42
ja isto imam n73 i ne skida mnogo,bilo bi pametno da se uvede mobilna verzija da jos manje skida :D

Lizard_King
27.07.09., 20:45
Ja na mobitelu (se p990i) koristim operu. . .
Tak da site otvaram isto kao i na pc. .
Jedino sto sam iskljucio je. ucitavanje slika , i skida od 4-10 kb po ucitavanju stranice. .
Ak se podesi opera na mobile view onda jos manje skida . . .

acak
27.07.09., 21:58
To jeste, probao sam preko mini opere, i to sljaka, samo sto je sve nekako nabacano, i slova mi se nekad preplicu sa nekim opcijama.... voleo bih ipak mobilnu verziju ako postoji, mislim da bi bilo preglednije....

marko
27.07.09., 22:45
Da malo ne preterujemo? Mobilna verzija? Zašto?

rassa
28.07.09., 01:03
meni je na mobilnom sasvim ok, isto ovako samo smanjeno, tj malo uze, sasvim pregledno

acak
28.07.09., 01:09
Da malo ne preterujemo? Mobilna verzija? Zašto?

Dobro pitam, nemoj da me bijes :club:....
A zasto, pa vecina mobilnih verzija drugih sajtova koje sam koristio, mi se bolje ponasa, pa sam hteo da pitam da mozda ne postoji i takva verzija ovog?

Geni
28.07.09., 04:24
http://www.teraristika.org/forum/archive/index.php

Potpuno nepotrebna opcija. Treba nabaviti kršten telefon sa normalnim browserom i uz isključivanje prikazivanja slika normalno pratiti sve sadržaje na internetu.

vudo
29.07.09., 16:24
slazem se, bolji mob i to je to, jos ako je neko postpaid onda ima i besplatne mb tako da je to jos prihvatljivije, meni je mob u sustini samo za pozive, sms i dosta, za net se koristi komp ipak se lepse vidi i sve to....

D@nijel
29.07.09., 18:20
Ja koristim i mob i komp isto za net.Skoro uvek sam na netu.### zbog posla.Slazem se sa ostalima samo nabavi neki bolji mobilni i to je to.

acak
29.07.09., 21:56
ok, sad cu da pitam nesto off....
da li neko zna za neki bolji browser od mini opere?
i isto tako koji mob bi bio minimum da se to pristojno vidi?
poredjenja radi, ja trenutno imam SE K750i.

Lizard_King
30.07.09., 00:36
nije ti to toliko do programa koliko je do mobitela ..

ja imam Se p990i i citavu stranicu mogu scroolat.. sa mini operom

sve sto mogu na pc mogu i na mob..

D@nijel
30.07.09., 14:23
Ja imam Nokiu E51 i opera mini sasvim lepo radi.A ti mozes da nabavis Sony Ericsson M600i(ako ti nije bitna kamera,posto je nema,radice ti net kao blesav) ili W950i.Oba imaju jako nisku cenu samo ih je malo teze naci.A pogledaj i P1 on je malo skuplji.

ritjzo
04.10.09., 11:27
http://m.getjar.com

Ukucaj i skini mini operu 5 beta. Ocitava forum kao na kompu. Radi extra, ja sam jos ukljucio slike na high rezoluciju. Stranicu ocita za nekoliko sekundi, a ne skida mi nista kredita posto imam bespl. net na tel. :)