PDA

Pogledaj punu verziju : Offtopic iz teme: green protect i tarantule



IV@N
29.07.09., 17:31
ti air wick nije zdrav uopste,naravno to se vidi na dalje staze na coveka,nije to pametno ;)

vudo
29.07.09., 19:26
ja se brinem za T, a sta cje biti samnom videcjemo :DDDD

marko
29.07.09., 21:04
ti air wick nije zdrav uopste,naravno to se vidi na dalje staze na coveka,nije to pametno ;)Može nešto detaljnije? Koji problemi se javljaju? Šta tačno?

IV@N
30.07.09., 02:30
otkud ja znam,zar te keva nije ucila :)Z
evo ovo pomaze http://well.org.rs/Hemijsko%20zagadjenje.htm-PROCITAJTE CELU OVU STRANU,ZNACICE VAM!!!

a i evo rezultata--Ne koristite osveživače WC šolja. Vetrite prostorije i koristite prirodne mirise -eterična ulja, četke, a nikako hemijske osveživače vazduha, jer na njima ponekad piše, ali ponekad i ne, da ubijaju biotičke sisteme - izazivaju rak!

to ce te naci u tekstu....ja vam preporucujem da se manete tih #####ancija,jer bolje je da te ujede milion komaraca,nego da se trujes sa tim stanjima...ako ubija insekte,sigurno i tebi steti,sto je najcesci slucaj mutiranja celija,rak,ako gresim recite...

i da kazem vec,dezodoransi,kreme,ulja,sminka se uglavnom pravi od naftnih derivata,da kazem da imate na umu ;)

Geni
30.07.09., 02:52
Odavno nisam pročitao veću gomilu gluposti...

IV@N
30.07.09., 03:14
ja licno verujem u ovo sto pise na ovom sajtu.....

Dahaka
30.07.09., 10:33
Ajde neka neko nadje proizvod iz neke fabrike (pogotovu svjetskih giganta) koji je zdrav?
Nema takvog proizvoda.

I na kraju krajeva ljudi du samo krivi ako se otruju.
Birali su ovakav sistem.

I sami su krivi ako im se otruje tarantula ili nesto durugo od nekih preparata protiv buba.
Kupio je covjek preparat, htio da ubije komarce ali nesto se desilo...
E pa nista zbog tog.

Jedino cega mi je zao u ovim trovanjima su bube i zivotinje koje nastradaju...
Covjeka nije, sam je trazio i dobio je to sto je trazio...
:D