PDA

Pogledaj punu verziju : g. rosea (cudno hoda)



jonathan-sic
06.08.09., 01:05
Poz..

Ovako.. prije presvlacenja na mosza desetak dana i sad kada se presvukla, jako cudno hoda.. odnoso grabi nogama bas ono visoko kao da pliva.


Sad, kada "šeta" tako hoda, alrecimo kada se prepadne, ono pozuri normalno hoda. Nisam to jos nigdje vidio pa.. jel to ok ?

Iance sad poslije presvlacenja ima negdje oko 4.5 cm.

LARYBG
06.08.09., 01:30
da nije nesto ovako
http://www.youtube.com/watch?v=7naK2RBMRZc&feature=related

jonathan-sic
06.08.09., 01:38
Pa ne bas.
Ono, kao da pliva pa zamahije visok oi spusta. I nije vako brzo nego ono, opusteno se krece. Neda mi se nikako da je snimim, pa eto, postavit cu klip ako je uhvatim.

Phobos
06.08.09., 04:12
ako samo "pipka" po zraku polako onda je to normalno..
tak i hodaju da ispruzuju noge pred sebe ak na to mislis

Cold_Beer
06.08.09., 05:26
Poz..

Ovako.. prije presvlacenja na mosza desetak dana i sad kada se presvukla, jako cudno hoda.. odnoso grabi nogama bas ono visoko kao da pliva.


Sad, kada "šeta" tako hoda, alrecimo kada se prepadne, ono pozuri normalno hoda. Nisam to jos nigdje vidio pa.. jel to ok ?

Iance sad poslije presvlacenja ima negdje oko 4.5 cm.

Snimi pa postavi snimak,ovako ne verujem da neko moze da ti da konkretan odgovor. Moguce je da je neki poremecaj,ali mozda je sve u redu,moguce je da se "proteze" samo.

acak
06.08.09., 05:56
ma protezanje klasicno... moje se sve tako ponasaju, ja ih u tom periodu zovem "antilope" :)..... protezu se bre do plafona.... sve se onako podignu sto vise iznad zemlje, i hodaju ko na iglama.... to je sve normalno....

rassa
06.08.09., 11:28
sasvim je normalno to sto dize prednje noge i seta, i moja je to radila kada je istrazivala ter...a i sada to radi, ponekad...i da, kada tako seta, uvek plete, pa aje pogledaj da li plete...

jonathan-sic
06.08.09., 13:14
Ma evo sve hocu da snimi ali niakd je ne ufatim jer ne bas da citavo vrijeme tako hoda al jest jedno 90%. A ono, ja zgrabim aparat, podjem snimat a ona stane.. pa mi se neda.

A nije kad plete.. kad plete ono, to radi oko kućice i slicno. Al kada seta okolo onda tako hoda.

Da.. grabi ono po zraku visoko. Meni lici kao da se proteze i slicno al eto. Vidit cu dokle ce tako a nadam e da cu snimit da bidem precizniji.

rassa
06.08.09., 13:19
mislim da joj nije nista