PDA

Pogledaj punu verziju : Problem s miševima



matteo3210
11.09.09., 14:59
Evo ovako danas sam uzeo miševe koje je moja profesorica iz biologije uzgajala za svoju zmiju.Njoj je zmija uginula prije par dana kraljevski piton jos je bio mlad imao je jedno metar.Razlog se nije znao ona mi je samo rekla da je dan prije pojelo misa i napravio nuzdu.Znaci dobio sam miseve i sad mislim da nije zmija mozda uginula od miseva i sad malo bolje gledam miseve i vidim oziljke po njihovom repovima nemaj svi oziljke ali neki imaju ko da im fali rep tu je i krv,procijenite sam dali da maknem miseve da mozda im nije nesto..

Soulfly
11.09.09., 15:15
Misevi se medjusobno ujedaju, ne bi trebalo da te cude oziljci i rane na repovima, usima...
A sada da li je zmija uginula zbog miseva....

spiderboy
12.09.09., 09:56
ne verujem da je uginula zbog miševa ali to je sad čisto nagadjanje to ti niko ne može utvrditi ovako iz priče bez nekog veterinarskog nalaza,miševi,izrazito zreli mužjaci će se uvek tući ako su zajedno,može doći čak i do ubijanja slabije jedinke

matteo3210
14.09.09., 19:10
ja bi sutra trebao dati mojoj boi jest pa sta mislite dali je pametno da joj dam jednog tog misha:confused:

NecrovoX
14.09.09., 19:43
Pa opet ti je to najbolje da sam prosudis.Kao sto su ti rekli ljudi,niko ne moze tvrditi da je njoj zmija uginula od toga,ali su male sanse da bas jeste to uzrok.
A oziljici su normalna stvar..
El si ikada video male prasice? U vecini slucajeva dobar deo njih nema rep,zato sto jedni drugima odgrizu isti..Ima jos tona takvih rpimera!Tako da ako ti je to jedina briga,onda nemas brige :)

Chobi
14.09.09., 23:16
Jel se misevi ponasaju normalno inace?