PDA

Pogledaj punu verziju : Maženje medveda (izdvojeno iz Hranjenje albino pitona)



Misha
11.09.09., 17:24
Znam da ovde nije tema za ovo,al sam obecao da cu postaviti klip gde mazim medveda.Ovde imam samo dva mala klipa,nemam pojma gde su ostali,sve u svemu vidi se ono o chemu sam prichao.Poshto idem chesto u zoo vrt,od kada sam prvi put mazio tog medveda,svaki sledeci put kada sam doshao,medved me je prepoznao.Chim stenem kod njega,on krene da se raduje (bukvalno) i nameshta mi ledja da ga cheshkam.Ljudi koji su tada prolazili nisu mogli da veruju kako se medved mazi...ma...plishana igrachka! Kasnije su ga premestili u drugi kavez,tako da sada ne mogu da se igram vishe sa njim :( ...

http://rapidshare.com/files/278626084/Clip_10__2_.rar.html


Napomena! Ne pokushavajte ovo kod kuce! :)

vudo
11.09.09., 19:43
ok je sve ovo po meni, lepo je sto te meda zapamtio i zgotivio, ali lose je kada to vide deca ili odrasli svejedno, pa i oni hocje da maze medveda, jer ne znaci da cje medved svima da dopusti to ceskanje, ko zna kako cje mu ko pricji i kako cje biti raspolozen tog dana, tako da je mozda i bolje sto je premesten, da ne bi doslo do neke nesrecje...

StevaNS
11.09.09., 19:56
Uuuu.... mislim da bi bolje bilo da nisi postovao klipove. Mislis da ce reakcija na njih biti bolja? Ili da te opravdavaju?
Samo si pokazao da si radio ono sto smo svi mi mislili. Mozda si ispao frajer pred nekom curom ili drustvom, ali ko sto vudu rece sutra ce neko dete to da radi. A osim toga, potpuno zanemarujes cinjenicu da je to divlja zivotinja i da nikad ne mozes da predvidis sta ce da uradi. Kad mu stavis ruku na sapu dovoljan je sekund i iskidao bi ti dlan ko od sale. Imas primera za tako nesto na pretek..
Ne krivim te. Svako od nas bi zeleo da se priblizi tako jednoj divnoj zivotinji i mozda smo to i radili kad smo bili mladji, ali ako nista drugo ne treba tako nesto da pokazujes na ovom ili slicnim forumima jer reakcija nece biti pozitivna.

pilis
11.09.09., 20:50
Nemoj to vise nikad raditi,takva greska se desi samo jednom.Ok,lepo je,snimio si,imas uspomenu,ali ne ponavljaj to.

Bifrost
11.09.09., 21:57
Nisam odgledao klip i ne moze vise da se downuje presao je limit hehe. Ali ne vidim zasto ga napadate... pa sta ako je pomazio medu... A to ako mislite da ce se neko ugledati na njega to je tudji problem i na teletabise su se neki ugledali pa se i dalje pustaju. Svi ste gledali Stive Irvina i sta je on radio, i malo ko je rekao da to lose utice i da ce neko pokusati da ga imitira... Hocu samo da kazem da ne treba da vas zanimaju tudje gluposti i da svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce. I da ukoliko nekog pokusavate da savetujete na ovaj nacin podsticete ga obicno samo da uradi suprotno...

Edit:

LxrQqvt2GT8

NecrovoX
12.09.09., 08:16
Bifrost je manje vise u pravu.. Ako ce neko to da uradi jer je video njega to da radi..Pa ta osoba bi pre ili kasnije svakako to ucinila.Deca ne ubijaju decu jer slusaju mansona,deca ne skacu u bunar iskljucivo zato sto su to videli na teletabisima..Takvi ljudi su debili,i realno ne mozes kriviti nekog drugog za njihove postupke.
A mazenje medveda...Pa ###,i ja bih voleo to da ucinim,ali ipak mislim da treba razmisliti koliko je to rizicno.Na kraju krajeva zivotinji nista ne bi bilo,mozda bi samo malo papala njegovu ruku :) Tako da je ovo vise iskaz ljubavi nego loseg ophodjenja ka zivotinjama.Po meni je mnogo gora stvar sto gomila ljudi hrani te zivotinje gugijem i smokijem! E napadajte njih! Jer oni ih stvarno sjebavaju sa time,a ovaj decko je samo zeleo bear hug :)

Misha
12.09.09., 16:55
Od malena sam sa zivotinjama,a znam za sebe da imam mozga da razgranichim makar dokle smem da idem.Znam ja shta je medved,al znam i koliko svako od nas nekada zeli da bude extreman,makar u stvari koju voli.U zoo vrtu sam mazio i pumu,al uz dozvolu njenog odgaivaca.
Znam da bi nekom mogao da dam losh primer,al ako ljudi ne znaju koliko je opasan medved,tu nisam ja kriv,kriv je sam taj chovek shto se nije edukovao dovoljo chim bi bio spreman da pravi takvu glupost,samo ako je neko drugi napravi...to je ono staro,da ja skochim u bunar,jer bi skakali i drugi koji me vide? ispunio sam jedan san,imam ih josh 100,mozda su chak i opasniji.Gledacu da ih ostvarujem na sto bezbedniji nachin...pozdrav!

Rokerka
14.09.09., 12:03
Necu ni da pokusam da nabrajam sta sam sve mazila od zveri kojima ne treba prilaziti, ali ja sam radila neko vreme tamo i koliko-toliko upoznala te zivotinje, a ipak ti savetujem da tako nesto ne pokusavas vise, ako ti je stalo do svih delova tela... Inace, bila sam u kavezu sa medvedima od 6 meseci (koji nisu ni malo naivni), pa mi je jedan ostavio oziljak na prstu samo u igri, a s njima sam bila prakticno od njihovog rodjenja, pa zamisli sta bi bilo kad bi te odrasli medved "dohvatio", a da se pri tom ne igra? Koliko god ti zivotinja izgledala pitomo, imaj u vidu da joj je u instinktu da lovi, da je opasna i da joj nikad ne treba u potpunosti verovati.

twilight
15.09.09., 23:49
O.o kada sam video da se tema zove mazenje medveda (izdvojeno iz hranjenje albino pitona) nasmejao sam se dosta xD.. .a to sto si mazio medveda i sto ce drugi da pokusavaju...njihova stvar mislim nije to samo do toga sto su videli nego sto ni oni nisu bas kako treba xP

nenad
16.09.09., 14:02
O.o kada sam video da se tema zove mazenje medveda (izdvojeno iz hranjenje albino pitona) nasmejao sam se dosta xD.. .

Pa taj post o maženju medveda se nepravedno našao u temi o hranjenju pitona, pa sam ga prebacio. Inače bi svi odgovarali u toj temi, što bi bilo bezveze ;)