PDA

Pogledaj punu verziju : agresivnija vrsta?



ritjzo
16.10.09., 18:54
ovako.. imam geniculatu, pa sada zelim da uzmem jos neku agresivniju vrstu koja je lepa za posmatranje i koja nema milosti kada lovi. koja bi to bila? :D

Dusan1992
16.10.09., 20:04
Ja bih uzeo bengalskog tigra:D:D, salim se , sve su T agresivni lovci gad su gladne:D, pogledaj na youtube neke klipove pa ciji ti se karate stil najvise dopada tu vrstu kupi.
Moj predlog l.parahybana ili p.murinus

zarko
16.10.09., 21:07
poecilotherija poecilotherija tra lala ( pevam )

Cold_Beer
16.10.09., 21:56
ovako.. imam geniculatu, pa sada zelim da uzmem jos neku agresivniju vrstu koja je lepa za posmatranje i koja nema milosti kada lovi. koja bi to bila? :D

Mozda nekima nije lepa,(meni jeste:p)ali je svakako agresivna prema plenu - Lasiodora Parahybana - moj predlog!

ritjzo
16.10.09., 22:30
poecilotherija poecilotherija tra lala ( pevam )

Na koju tacno Poecilotheriju mislis??? Regalis, Metall....??? Nisu li one aborealne (ili kako se vec kaze) vrste? Ja bih vise neku ''kopnenu''...

JOBAH
16.10.09., 22:42
aborealne su jako zanimljive! moj regalis uhodi zohara pre nego sto ga capi, lud je skroz! :)

ritjzo
16.10.09., 22:51
aborealne su jako zanimljive! moj regalis uhodi zohara pre nego sto ga capi, lud je skroz! :)

Regalis mi je prelep pauk... kako si ti uradio ter. za njega ima li negde neka slika?

-Koji jos ima osim Parahybane i murinusa? :cool:

spiderboy
16.10.09., 22:54
svi paukovi su agresivni prema plenu ako su gladni

zarko
16.10.09., 22:55
javi se kimetu ima ih tona ....nek ti proda 3 kom za komunalni ter :)
da vis sta je uzivancija ...

JOBAH
16.10.09., 23:01
Regalis mi je prelep pauk... kako si ti uradio ter. za njega ima li negde neka slika?

-Koji jos ima osim Parahybane i murinusa? :cool:


evo par slicica...
2127

2128

2129

Miroslav
17.10.09., 01:19
I moj predlog ti je Poecilotheria. Znaju biti poprilično agresivne, kako prema plenu, tako i prema tebi (predpostavljam da ti ovo drugo uopšte ne treba). To što su arborealne i nije neki problem. Barem ćeš ih viđati u većini slučajeva, a imaju prelepe boje, za koju god da se odlučiš. Moja ornata većinu vremena provodi na panju, ali se zna uvući u rupu ispod panja, što je sama iskopala.
Za početak uzmi jeftiniju, nemoj odmah na metallicu.