PDA

Pogledaj punu verziju : Opekotina na repu?



moskri
28.10.09., 17:40
Moja agama ima nesto nalik opekotini na donjem delu repa.To je imala od kad sam je kupio od markazmaja.Mozda i nije opekotina pa bis voleo da cujem vase misljenje.

2162

2164

2163

moskri
28.10.09., 17:43
Evo jos nekih slika gustera.

2165

2167

2166

Dzoni
29.10.09., 00:18
Nije to opekotina, a ni ne moze biti s obzirom da ima krljusti. Verovatno se povredio na tom mestu. Moguce da ce nestati kad sledeci put presvuce kozu sa repa, a i ako ne nestane, nece mu nista faliti :)

moskri
29.10.09., 00:41
Presvukao se vise puta,ne verujem da ce nestati,meni iskreno ne smeta,nego cisto da vidim dal` nece imati nekih problema zbog toga.

markozmaj
29.10.09., 03:34
ja sam video to ali sam tripovao da mu ej mozda rep tu bio otkunut pa narastao novi, jer ipak je to wc zivotinja ....
bas mi je drago da si se registrovao i postavio slike, agama je show kao i uvek!

Miluttin
29.10.09., 09:02
Nije prekd, sve bi do vrha bilo te boje! Ne brini biće mu OK. Skapiraj to ko neku vrstu belega i opušteno!
Srećno i pozzz!

Stufy
29.10.09., 09:52
Moze biti neki gljivicni ili neki drugi mikroparazit jer krljusti deluju istrulilo. Vidjao sam ovakve stvari i na drugim gusterima koji su wc ali su obicno nestajale posle par presvlacenja. U svakom slucaju treba to pratiti ali ako Markozmaj kaze da je imala to od pocetka i da se nije sirilo ja bih se zadrzao na tome da pazis da se ne siri i da nema znaka upale.Vec toliko pominjani Nikola Popvic je dermatolog tako da bi on trebalo da zna sta je to, ako se ipak odlucis da zatrazis pomoc veterinara.

moskri
29.10.09., 17:53
Hvala Mare,i svima ostalima,kad mi je Mare prodao mislim da je imala oko godinu i po kod mene je 4-5 meseci i nije se sirilo uopste.Nadam se da ce tako i ostati.