PDA

Pogledaj punu verziju : iguana koja se pari sa rukavicom



milosVTS
05.11.09., 18:11
Trenutno je presvlacim terarijum i dok sam bio u kupatilu ona je sisla dole i uzela u zube rukavicu koju stavim na ruku kad je drzim...Sto je najzanimljivije ona je zelene boje (bastenska rukavica) ..Ceo ritual koji izvodi i njeni pokreti me navodi na to razmisljanje da pokusava da se pari sa rukavicom..Kad pokusam da joj uzmem odma potrci i zgrabi je i neda...

Da li ste imali takva iskustva i da li je to sto ja mislim ili moze biti nesto drugo tipa da se igra ili da zeli da je iscepa jer je uglavnom jurim sa tim rukavicama kad zelim da je uzmem?

Misha
05.11.09., 19:17
Ako rukavica zatrudni,rezervishem bebu odmah! zelim da imam jedno takvo stovrenje :)

Salim se naravno.Chitao sam negde da Iguana moze da se zaljubi i u svog vlasnika,pa mozda je na rukavici ostao tvoj miris,tako da,ne okreci ledja svojoj Iguani! :)

milosVTS
06.11.09., 19:32
definitivno je napada cak me je i ujela dok sam hteo da joj prodjem sa tom rukavicom....Dobio je zelju za borbom,promeni se skroz kad vidi tu rukavicu....
Sav se narogusi duboko dise i potamni skroz....A kad mu sklonim,odma je dobrica i samo bi da se mazi

Misha
07.11.09., 03:04
Samo promeni rukavicu tj nemoj da uzimash vishe zelene rukavice.Svi gushteri znaju nekako da se is3puju...Verovali ili ne,moja bradata Agama je umrla tako shto joj je moja sestra svirala violinu.Nisam bio kuci da to sprechim,a kada sam doshao,sachekale su me vesti da je moja mala sestra htela da gushteru odsvira pesmu.Ovaj je jadnichak izgleda dobio srchani napad koliko mu se svidela pesma.Tako da,chim vidish da se plachi nechega,prestani to da radish.Pozz

Laki90
07.11.09., 20:14
Hahahahahahaha...pogodila ga pesma....aaaaaaa...koja fora:))Nego izvinte sto ometam temu ovo se odnosi na clana Misha:Daj neke nove slike zmije i terarijuma u svojoj temi...