PDA

Pogledaj punu verziju : Komentari na tekst, Izdvojeno iz: pomoć oko izbora literature



StevaNS
05.11.09., 18:56
p.s. A pošto mislim da je ovaj tekst pisao naš član StevaNS, mislim da bi trebao da popriča sa urednikom sajta oko izbora slika za ilustraciju.


U pravu si. Tekstove sam poslao prosle nedelje ali nisam znao da su ih objavili, a pogotovo ne za te slike:eek:. Bice ispravljeno :club:

Svakako sam hteo da cujem vase primedbe i sugestije vezane za tekstove. Pisao sam ih u zurbi, ali mahom je to znanje pokupljeno sa ovog foruma i jos nekih sajtova.

Geni
05.11.09., 19:23
Pa sem "terestrijalne (tzv. kopači", tekst je ok. Sažeto ono najosnovnije.

Eventualno bi bolje opisao ono da tarantula koja se presvlači izgleda kao da je uginula i objasnio da uginula tarantula ne leži na leđima već podvuče noge ispod sebe i ostane u tom položaju.

I treba ovo izdvojiti da Dereku ne kvarimo temu.

StevaNS
05.11.09., 19:32
Ok. Otvoricu posebnu temu, ali sad sam video da jos nisu ob javili tekstove o kuk. smuku i l. gekonu, tako da cu pricekati i to.

Derche izvini sto sam ti zabrljao temu. :)

Geni
05.11.09., 19:38
Ma ne ti, samo nastavi ovde. Ja ću izdvojiti, samo ti najavljujem.

StevaNS
05.11.09., 19:51
Ma ne ti, samo nastavi ovde. Ja ću izdvojiti, samo ti najavljujem.

Sir, yes SIR! :D
Pripremam jos nekoliko tekstova o zivotinjama koje se najvise cuvaju kod nas. Osim teraristike, bice i tekstova o akvaristici, glodarima, papagajima itd. Ovo je skracena verzija tekstova koje pripremam za predstojeci sajt moje radnje, pa mi je bitno da imam i povratnu reakciju. Dakle, nece biti nesto nasiroko, nego najosnovniji podaci, dovoljno da zainteresuje neupucene, a pomogne pocetnicima da naprave prve korake. Sve sugestije su dobrodosle..